Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

uh kako dobar potpis za Por, moze da vodi 2nd unit, moze da bude covek koji odrzava high tempo kad zatreba. Odlican cutter, streak suter (moze da zatrpa a moze da ima i 1/8 za 3p) i pre svega odlicna odbrana..

Samo on je expiring nesto tako valjda?

@Malkolm Brogdon za pocetak ogrooman upgrade u odnosu na ET, koji nema sut, ball handler koji je opasan skoro samo u radijusu od 3m od kosa

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Squabbit said:

uh kako dobar potpis za Por, moze da vodi 2nd unit, moze da bude covek koji odrzava high tempo kad zatreba. Odlican cutter, streak suter (moze da zatrpa a moze da ima i 1/8 za 3p) i pre svega odlicna odbrana..

Samo on je expiring nesto tako valjda?

@Malkolm Brogdon za pocetak ogrooman upgrade u odnosu na ET, koji nema sut, ball handler koji je opasan skoro samo u radijusu od 3m od kosa

Uh, mozda u teoriji, ali je lik uzasno glup i stetan igrac, bar je takav bio u Hawksima. Zajedno sa Bembrijem je cinio duo debila koji nisu hteli da se oslobode lopte ni po koju cenu. 

 

Turner je bio uzasan, ali je koriscen kao neki lider 2nd unita, koji nije mogao da ubaci nikakav sut, ali je bar radio neke sitnije stvari na terenu. Baze je potpuna suprotnost, lik koji nece raditi nista osim pripaljivanja na kos bez ikakve savesti. Imaju vec Rodni Huda za to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ga slusao par x, ima neki podcast. Ne deluje kao da je piglu..
Jbs ga, drugacija je kncepcija ATL i POR. Por mi deluje nekako da ima vise strukture i hijerarhije.
Ove moje ocene se temelje na prpstv da nije fijuk u glavi i da ce da radi ono sto mu Teri bude rekao... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Uh, mozda u teoriji, ali je lik uzasno glup i stetan igrac, bar je takav bio u Hawksima. Zajedno sa Bembrijem je cinio duo debila koji nisu hteli da se oslobode lopte ni po koju cenu. 

 

Turner je bio uzasan, ali je koriscen kao neki lider 2nd unita, koji nije mogao da ubaci nikakav sut, ali je bar radio neke sitnije stvari na terenu. Baze je potpuna suprotnost, lik koji nece raditi nista osim pripaljivanja na kos bez ikakve savesti. Imaju vec Rodni Huda za to.

Pa doveden je kao osigurac za Hooda koji je FA i kontam da sad ne ostaje u Portlandu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Squabbit said:

Ja ga slusao par x, ima neki podcast. Ne deluje kao da je piglu..
Jbs ga, drugacija je kncepcija ATL i POR. Por mi deluje nekako da ima vise strukture i hijerarhije.
Ove moje ocene se temelje na prpstv da nije fijuk u glavi i da ce da radi ono sto mu Teri bude rekao... 

Vrlo je moguce da zele da probaju sa njim u nekoj ogranicenoj ulozi posto je tesko da bude gori od Turnera,  ionako ne gube nista.

 

S druge strane, ovo ima smisla za Hawkse jer su draftovali 2 krila, pa im ne treba Baze da im uzima minute. 

Just now, Miki28 said:

Pa doveden je kao osigurac za Hooda koji je FA i kontam da sad ne ostaje u Portlandu

Tacno, ovo sam nekako prevideo.

Link to comment
Share on other sites

Adams je bas los ugovor za ono sto on isporucuje.

 

Kad bi Nerlens mogao da zadrzi fokus duze od 2 minuta lagano bi mogao da startuje tu, ali cini mi se da to nije izvodljivo. Covek bi mogao da bude savrsen centar u danasnjoj ligi, ali dzabe kad se cesto gubi na terenu i pritom juri blokade.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Turner je lep dečko. 

 

handsomeness level je opao kao vodostaj u atlanti. turner je tu da drži nivo iznad kritičnog a ne može da startuje, tako da neće yaseniti traea, dobar trejd za hawkse

 

@delgado

mislim da samo nulte fantazi sezone nisam imao evana u sastavu. ove godine opet TD i to za 25min, jedino sto sam tada vec ispao

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pisu da je se razgovralo o trade - u Bogdan za Adamsa!!! Ne znam, ali meni deluje da bi ovo bio dobar trade za SAC, ali i za OKC. Navodno je OKC trazila jos nesto( Bjelicu ) sto je previse. Ovako glava za glavu je po meni vrh, svi dobijaju.

 

 

Jel znaju ovi iz OKC ko je GM SACa? Pa nas GM Vlada bi pre dao Foxa i Hileda umesto Bogdana.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AgroUrban said:

 

 

Jel znaju ovi iz OKC ko je GM SACa? Pa nas GM Vlada bi pre dao Foxa i Hileda umesto Bogdana.

Ne znam koga su jos trazili , ali da sam Divac spakovao bih i Bogdana i Bjelicu i doveo Adamsa koji je mladji od obojice. Na FA bih pojurio Batlera , a kad bi on odbio doveo bih npr. Bojana B i mirna backa, jos da mu ostane para.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...