Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Mrzi me da kopam i ne radi mi search ili sam ostavio na starom forumu taj post, abitno je, pogodio sam celu prvu i dobar deo igraca iz 2/3... 

 

  Po meni, potpuno zasluzeno. Curry-Harden-PG-Giannis-Jokic jesu najvise vukli svoje timove...

Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Gledamo li Kandzu ? Sad kad je jasno da KD nece igrati 1-2 tekme finala (verovatno prve 2 jer su svakako u gostima) Toronto ima i vece sanse nego Kee sa GS, dobili ih sa Kandzom onda na produzetke kad je KD sibnuo 50+, i onda ih otrsili 20+ U Oraklu. Jedina ekipa koja ih je 2x dobila ja msm, ili bar 2x iz suprotne konferencije (to je verovatno), ali jedini imaju 100% sa njima u sezoni (2/2, je l'te). Stvarno bih voleo da mozemo da iscupamo pobedu, Lowry je u opasnoooj formi, MGasol igra sve bolje, Siakam je dosta opao kao i Green, ali sa klupe malo Powella, Vleeta i Ibake da isprate Kandzhu i to je to. Milvoki je s druge stralne brutalno jak, ali vise mi se svidja ovaj style koji fura Toronto.

 

    Proslu sam prespavao utakmicu, zaspao vec u 1/4, ali sad sam 100% spreman. 

Link to comment
Share on other sites

Pa i jeste, sve je to zbog toga sto se Jokic dosta potcenjuje, a Embid dosta hajpuje. Videlo se i sad u PO-u, pored tri veoma jaka igraca koja ce imati max ugovor, on nije uspeo da prodje u finale konferencije. Fila ce sledece sezone biti slabija odlaskom Batlera ili Tobajasa, Redik sve stariji. Ne vidim neku sjajnu buducnost ove fransize.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...