Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Koliko god se Gasol raspao nikako mi nije jasno da nisu pokusavali da igraju akciju gde Gasol postuje raspalog Iljasovu, nego mu ne koriste taj mismatch u napadu ali zato u odbrani ih trpa Iljasova jer ne moze Mark da ga stigne nikako. Skroz nejasno.

Nista Freak ne igra posebno, ali imaju dosta vise korisnih igraca i smislenijeg trenera.

Brogdon je fantastican, jako racionalan za takvog sutera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

Koliko god se Gasol raspao nikako mi nije jasno da nisu pokusavali da igraju akciju gde Gasol postuje raspalog Iljasovu, nego mu ne koriste taj mismatch u napadu ali zato u odbrani ih trpa Iljasova jer ne moze Mark da ga stigne nikako. Skroz nejasno.

 

Dok on to odradi, Janis ce 4 puta da stigne da ga zatvori. Vidis da ne moze da zavrsi na ziceru bez cuvara na sebi, dok ostali dolaze sa strane...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Magia said:

Brogdon je fantastican, jako racionalan za takvog sutera. 

Kljuc je to sto je svestan da je jedino dobar suter ako uzima set suteve, ne sme da ima neku kretnju pre suta i ne sme da bude van balansa. 

 

Gomila drugih igraca se nalozi na dobar procenat pa uzimaju sve i svasta dok je njegov shot selection skoro savrsen.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BattleBorn said:

Dok on to odradi, Janis ce 4 puta da stigne da ga zatvori. Vidis da ne moze da zavrsi na ziceru bez cuvara na sebi, dok ostali dolaze sa strane...


Nek Janisov igrac- Siakam bude na drugoj strani u uglu odakle pogadja u visokom procentu, pa da vidis kako bi Mark ili zavrsio ili ga nasao. Oni njega koriste i dalje kao 3D opciju, bukvalno ne mogu da verujem da se takav fail desava u finalu konferencije u NBA.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:


Nek Janisov igrac- Siakam bude na drugoj strani u uglu odakle pogadja u visokom procentu, pa da vidis kako bi Mark ili zavrsio ili ga nasao. Oni njega koriste i dalje kao 3D opciju, bukvalno ne mogu da verujem da se takav fail desava u finalu konferencije u NBA.

Dok Marc odradi drop step, Janis ce sa centra da stigne da ga zatvori, dok posle zatvaranja tog izvuce loptu spolja, Janis ce da se vrati 2 puta iz jednog do drugog kornera. Prespor je...
Uostalom, vidi se kod posta, sekund, dve, koji ce ugao da bude mrtav centru za pas, ostavis taj ugao, taj korner, eto ti pokrivanje svih.
 

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BattleBorn said:

Dok Marc odradi drop step, Janis ce sa centra da stigne da ga zatvori, dok posle zatvaranja tog izvuce loptu spolja, Janis ce da se vrati 2 puta iz jednog do drugog kornera. Prespor je...
Uostalom, vidi se kod posta, sekund, dve, koji ce ugao da bude mrtav centru za pas, ostavis taj ugao, taj korner, eto ti pokrivanje svih.
 


Ma ako imaju bilo kakvu uigranu kretnju za napad gde cuva Iljasova Marka na postu, ne postoji sansa da ne bi imali otvorenu priliku za sut, ali jednostavno Nurse se raspada. 

Sad mu je trebalo 3 min da shvati da ne moze da igra sa 3 mala protiv visoke postave Milvokija. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ilyasova vazda bio odvratan igrač. Nema, jednostavno su kretnje Bucksa bolje, prirodnije. Dublji su mnogo. 

 

zajeban je Ilyasova za Toronto, non-stop ima mismatch ko god ga uzme

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Kad ne uzme 20+ suteva, Lenardov impact na igru je prilicno siromasan. Svojim kretnjama bez lopte ne otvara mnogo ostatku ekipe, nije dinamican pnr igrac pa i pas koji baci ponekad nije dovoljan za otvoren sut (ne pomaze sto Bucksi savrseno rotiraju i rade closeoute). 

 

OTOH, Janis dominira na sve moguce nacine, na obe strane terena. Njegova gravitacija je odlicna, donosi odluke dovoljno brzo da omoguci svojim igracima otvorene suteve. Jedino ne prolazi eye-test jer nema neki go-to midrange jumper kojim ce sam sebi da kreira lakse poene.

 

Nemam dilemu ko je u ovom momentu bolji i znacajniji igrac za svoju ekipu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...