Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Nisam fan Westbrooka uopšte i ne mislim da se Hjuston pretjerano pojačao ovim potezom, naravno ako planiraju da zadrže isti stil igre. Tu se Russ ne uklapa jednostavno. Njega mogu zamisliti samo kako vodi ekipu, sa Hardenom na klupi, gdje će napokon biti okružen šuterima i trebao bi da ima prostora da ide jako i do samog kraja, a da se ne zadovoljava contested dugim dvojkama.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, OnionKnight said:

Nisam fan Westbrooka uopšte i ne mislim da se Hjuston pretjerano pojačao ovim potezom, naravno ako planiraju da zadrže isti stil igre. Tu se Russ ne uklapa jednostavno. Njega mogu zamisliti samo kako vodi ekipu, sa Hardenom na klupi, gdje će napokon biti okružen šuterima i trebao bi da ima prostora da ide jako i do samog kraja, a da se ne zadovoljava contested dugim dvojkama.

 

to uopšte nije prioritet. otarasili su se cp3a sa kojim je hardOn raskrstio a uvaljali su neuvaljiv ugovor.

sreća da je presti želeo da ispoštuje wbrooka inače nikada ne bi uvaljali cp3a

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

to uopšte nije prioritet. otarasili su se cp3a sa kojim je hardOn raskrstio a uvaljali su neuvaljiv ugovor.

sreća da je presti želeo da ispoštuje wbrooka inače nikada ne bi uvaljali cp3a

 

Pa ne znam baš da nije prioritet. Dobili su  boljeg igrača, ali na dužem i jačem ugovoru. Dali su uz to potencijalno zanimljive pikove. Vjerujem da im je jedini cilj napad na titulu.

 

Edit: Ne ulazim u odnose između CP3 i Hardena, ne znam da li je tu došlo do nekih problema van man boobs sprdnje.

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, OnionKnight said:

 

Pa ne znam baš da nije prioritet. Dobili su  boljeg igrača, ali na dužem i jačem ugovoru. Dali su uz to potencijalno zanimljive pikove. Vjerujem da im je jedini cilj napad na titulu.

 

godinu dana duži ugovor ali 3ipo godine mlađi igrač. 

naravno da je cilj napad na titulu, kao što je i sa paulom bio, tu se ne menja ništa

 

ali wbrook se uklapa u hardenov timeline, paul je već ove prošle sezone pokazivao znake regresa, što je i normalno jel' u tim godinama.

odbrana više nije ta elitna koju je cp3 furao. biće teško nadomestiti njegov šut ali kao što rekoh, sad je na d'antoniju da pokaže kako nije one-trick-pony

 

edit 

dakle, htedoh reći da nije prioritet da budu bolji nego što su bili, već da se ne raspadnu a da im ostane cp3 (a raspali bi se jer taj sukob između hardena i paula očigledno nije nešto popravljivo a godine sustižu)

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

godinu dana duži ugovor ali 3ipo godine mlađi igrač. 

naravno da je cilj napad na titulu, kao što je i sa paulom bio, tu se ne menja ništa

 

ali wbrook se uklapa u hardenov timeline, paul je već ove prošle sezone pokazivao znake regresa, što je i normalno jel' u tim godinama.

odbrana više nije ta elitna koju je cp3 furao. biće teško nadomestiti njegov šut ali kao što rekoh, sad je na d'antoniju da pokaže kako nije one-trick-pony

 

edit 

dakle, htedoh reći da nije prioritet da budu bolji nego što su bili, već da se ne raspadnu a da im ostane cp3 (a raspali bi se jer taj sukob između hardena i paula očigledno nije nešto popravljivo a godine sustižu)

 

Opet kažem, nisam baš u toku što se tiče sukoba i koliko tu ima istine. Ukoliko je to tačno, naravno potpuno razumljiv trejd samo sa strane rješavanja CP3-ovog ugovora.

 

Međutim, gledajući njihov krajnji cilj, zbog kojeg je Paul i dobio ovakav ugovor, mislim da nisu ništa bliže njegovom ostvarenju. Ostavljam Pringlesu nešto prostora da me iznenadi, ali imam problem u glavi da uklopim sadašnjeg Hardena i Russ-a.

Link to comment
Share on other sites

Samo da iskoristim trenutak da sa zakašnjenjem opljunem po Magicu i Pelinki za biranje Wagnera u prvoj rundi prošlogodišnjeg drafta,  dok su dostupni bili Time Lord, Mitch Rob, Shamet, pa čak i Spellman.  Na 3 utakmice za Wizardse u ljetnoj ligi ima 7/28 iz igre i 8 skokova. Kakvi statsi za visokog igrača. Momak nije pokazao ničim da može biti NBA igrač.

Link to comment
Share on other sites

Sistem Rocketsa je i funkcionisao iz prostog razloga sto su Harden i Paul odlicni kreatori i napadaci iz izolacija pa su mogli da se smenju tvoj red/moj red.

 

Stvarno nemam predstavu na sta ce ovo da lici sa RW. Moruni treba dici spomenik ako eksperiment uspe, jednostavno ne vidim nacin...

Link to comment
Share on other sites

Ma Wesbrook je ocajan kreator u half court napadu, gro njegovih asistencija dolazi iz dzihada.

 

Hjustonu je najmanje u ligi trcao kontre, bas su imali taj spor koledz tempo gde je svaki napad trajao po 24 sekunde i gomilu sutnutnih trojki...

 

Sto kazete ne vidim nacin da bude dobri ako neke stvari ne promene iz korena, pre ce uspeti sve ovo ako modifikuju sistem prema Westbrookiu nego da se on uklopi...

Link to comment
Share on other sites

Sto je najjace, podobijase silne pikove, a i dalje imaju relevantnu ekipu u borbi za PO, ali kapiram da ih to nece zanimati, vec ce uslediti dalji trejd Pola, pogotovo ako je istina da je Majami zainteresovan. Detroit takodje trazi nekog elitnog pleja, bice najjace, ako ga trejduju u Pistonse 😄

Galinari ce apsolutno sigurno biti trejdovan do dedlajna i to za vredne stvari, pogotovo ako se pokaze zdravim citavu sezonu. Sto se tice Adamsa, ako ne budu mogli uzeti nesto korisno za njega, ostace u ekipi do kraja ugovora. On je igrac koji uopste ne smeta mladim igracima u razvoju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

i westbrook je odličan asistent / kreator, makar iz nekog oblika tranzicije. 

ako cepaju up tempo, može da bude makar gledljivije ako ništa drugo

 

 

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Ma Wesbrook je ocajan kreator u half court napadu, gro njegovih asistencija dolazi iz dzihada.

..

 

pa to i kažem. nisu valjda ludi da samo zamene paula i wbrooka i furaju isti princip igre

ali svejedno, mislim da se potcenjuje malko russ kada je asistiranje tema. prvih 3-4-5min ovog videa nisu loši u tom smislu

 

4 hours ago, uini said:

 

Edit pt2 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu losi ali ako se posle par minuta dodje do dela kad ove igle sa pocetka klipa ne prolaze sto bas ruzno deluje, zato se i gleda asst/to ratio.

 

Cp3 je HOF level, mozda jedan od najboljih u istoriji lige kada je starenje o lopti u pitanju i to ne treba potceniti takodje.

 

Capela ce moci da trci sa RW za ostale nisam siguran da ce biti preterano poletni, pogotvu Harden i Tucker...

Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

prolazi poprilicno ispod radara kris polovo unistavanje hemije u vise ekipa u odnosu na recimo jednog kajrija ili dzimija

 

Dap. Rakete su prilično dobar posao odradili i s te strane, išla je priča da ljudi baš gotive Russa van terena. Videćemo kako će se igrački uklopiti ali solidan je ovo posao Raketa, rešili su se igrača koji im je pravio problem a doveli all stara(kad već nisu Batlera koji im je bio prva želja) i opet su u igri za titulu sada kad je liga otvorena posle ko zna koliko godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 nemam vremena da zivim od obuke i sranja da sve odradim kako treba i sl ned vrv potpisujem ugovor i krecem sljaku. 

   Nema nista Jos o korvelieru? Bice buyout kandidata svakako tipa iguadala , a cpa ne vidim kojom madjijom mozemo dovesti. Gde su i sta rade melo i dzerka?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...