Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

GS nema luksuz da sad izgubi utakmicu.

Otvorilo im se da osvoje u max 6.

 

https://www.usatoday.com/story/sports/nba/warriors/2019/06/04/kevin-durant-free-agency-advice-from-charles-barkley/1347053001/

izvinjavam se ako je bilo.

Funny:

“Well, I’d say, ‘Kevin, you’re one of the greatest players I’ve ever seen. You also got some of the thinnest skin I’ve ever seen. I don’t know if you’re made for New York City,’” Barkley said. “I think that would be the toughest aspect. If he’s arguing with these teenagers online, he’s not going to be able to deal with that New York media.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ne igra Klej, Toronto jednostavno mora po brejk, no excuses.

 

  Ball, Ingram, Kuzma, Hart & 4th pick -> ponuda od koje nema sanse da NOP dobije ni pribliznu.

  

  Cuj Jayson Tatum, Luol Deng za apotekare.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Ako ne igra Klej, Toronto jednostavno mora po brejk, no excuses.

 

  Ball, Ingram, Kuzma, Hart & 4th pick -> ponuda od koje nema sanse da NOP dobije ni pribliznu.

  

  Cuj Jayson Tatum, Luol Deng za apotekare.

 

Tejtum je bolji od svakog tog pobrojanog, ali u djuture gledano - da, bolje deluje LAL prikolica igraca. 

Ja bih za AD dao Tejtuma i Hejvorda i pride nekog junosu nebitnog. Preko toga ne bih isao. 

Moje skromno misljenje je da ce AD u LAL. Prosto, nece Lebron dozvoliti jos jednu sezonu irelevantnosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Hamilton said:

 

Ja bih za AD dao Tejtuma i Hejvorda i pride nekog junosu nebitnog. 

 

Jasno ti je da sam Hayward ima veći ugovor od AD-a? Kao i to da je Hayward vjerovatno minus igrač u trejdu? Pelikani se bez Tatuma, Browna i Time Lorda ne trebaju ni javiti na telefon.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

hayward je jedini sigurno celtics na otvaranju sezone. što nije obavezno loše, ne bi bilo prvi put da dobar igrač traljavo odigra sezonu nakon onakve povrede. 

 

ainge ako želi davisa, verovatno će morati da preda makar 2 od tatum /brown /smart plus pikove. možda i sva tri igrača. tako se priča 

 

ne isključujem lakerse, samo ne vidim šta je moglo da se promeni pa da na deadlineu nisu hteli da prave dil sa lal a sada hoće. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

hayward je jedini sigurno celtics na otvaranju sezone. što nije obavezno loše, ne bi bilo prvi put da dobar igrač traljavo odigra sezonu nakon onakve povrede. 

 

ainge ako želi davisa, verovatno će morati da preda makar 2 od tatum /brown /smart plus pikove. možda i sva tri igrača. tako se priča 

 

ne isključujem lakerse, samo ne vidim šta je moglo da se promeni pa da na deadlineu nisu hteli da prave dil sa lal a sada hoće. 

 

Da, teško će neko rizikovati u trejdu sa Hejvordom, ali imaće šansu u Bostonu da se vrati na svoje. 

 

Zar nemaju Pelikani novog GM-a? Bivši GM Cavsa, ako se ne varam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, OnionKnight said:

 

Zar nemaju Pelikani novog GM-a? Bivši GM Cavsa, ako se ne varam.

 

 

ja nešto živim u ubeđenju da za takve trejdove kao što je davis (leonard, pul george) gm nema baš apsolutnu autonomiju, tj da se tu pita nešto šira grupa decision makera.

 

bila je ta priča kako vlasnik pelicansa ne želi da pojačava lakerse, možda je to sranje rumor.

 

moguće je da su jednostavno čekali da se više ekipa uključi u bidovanje, što je ova sada situacija.

lakersi su svakako bacili sve na sto i onomad. novitet je taj 4. pik doduše

 

uglavnom, ne izgleda mi kao da neko osim lakersa i celticsa ima šanse.

clippersi su vidim u priči ali ne kontam šta je to spektakularno kod njih. knicksi takođe. em je glupo za knickse em ne mogu da mečuju ponude pomenutog dua.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo sad gledam malo strukturu plata i pozicije timova.

Zasto Hjuston ne bi sopovao Dejvisa za Kapela-Gordon paket. To bi im bio jedini nacin da podignu sebi plafon.

Portland. Da daju CJ+nesto centara, za AD, u krajnjoj liniji CJ+Nurkic, AD+Solomon Hil

Juta ako dovede DAndjela mozda spakuje paket sa Goberom. Uklapao bi se i Micel tu, ali to je vec ogromna usluga, pitanje je vrijedi li.

Majami tezi relevantnosti uvijek. Jedan Vinslou, Ricardson, Adebajo se uklapa.

Ne iskljucujem ni da Indijana bude kreativna, da ne govorim o Klipersima koji ne ulove li Kavajia ostaju lako kratkih rukava na ljeto.

Ili mozda Sakramento harikiri potez.

 

I svi oni mogu da ponude paket koji je sigurniji od ovoga sto navijaci Lejkersa daju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

ja nešto živim u ubeđenju da za takve trejdove kao što je davis (leonard, pul george) gm nema baš apsolutnu autonomiju, tj da se tu pita nešto šira grupa decision makera.

 

bila je ta priča kako vlasnik pelicansa ne želi da pojačava lakerse, možda je to sranje rumor.

 

moguće je da su jednostavno čekali da se više ekipa uključi u bidovanje, što je ova sada situacija.

lakersi su svakako bacili sve na sto i onomad. novitet je taj 4. pik doduše

 

uglavnom, ne izgleda mi kao da neko osim lakersa i celticsa ima šanse.

clippersi su vidim u priči ali ne kontam šta je to spektakularno kod njih. knicksi takođe. em je glupo za knickse em ne mogu da mečuju ponude pomenutog dua.

 

 

 

Vjerujem da GM nema baš odriješene ruke, ali čudan je bio tajming otkaza Dempsu, baš nakon propalih pregovora sa Lejkersima.

Nekako mi nije realan taj rumor, prije da su mislili da ih čeka ta ista ponuda na ljeto plus se možda još neko uključi. Dobra odluka svakako, na stolu je sad i 4. pik.

 

Clippersi i Knicksi su više njegova želja, nerealne destinacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba ni čitati te priče dok se trade ne desi. Pelicansi ne mogu da zadrže Davisa protiv njegove volje ali su mu zimus jasno stavili do znanja (a i Lebronu) da se oni pitaju gde će AD završiti. Ne verujem da je njemu cena opala, šteta što je samom sebi sjebao sezonu, a mogao je možda da se umeša i u MVP trku, za šta svakako ima igrački potencijal. Ošuriće nekoga dobro Pelicansi u tom trejdu, mada bih ja baš voleo da vidim Obrvu i Ziona u istom timu i to na small marketu poput NO. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, pepe sancez said:

Evo sad gledam malo strukturu plata i pozicije timova.

Zasto Hjuston ne bi sopovao Dejvisa za Kapela-Gordon paket. To bi im bio jedini nacin da podignu sebi plafon.

Portland. Da daju CJ+nesto centara, za AD, u krajnjoj liniji CJ+Nurkic, AD+Solomon Hil

Juta ako dovede DAndjela mozda spakuje paket sa Goberom. Uklapao bi se i Micel tu, ali to je vec ogromna usluga, pitanje je vrijedi li.

Majami tezi relevantnosti uvijek. Jedan Vinslou, Ricardson, Adebajo se uklapa.

Ne iskljucujem ni da Indijana bude kreativna, da ne govorim o Klipersima koji ne ulove li Kavajia ostaju lako kratkih rukava na ljeto.

Ili mozda Sakramento harikiri potez.

 

I svi oni mogu da ponude paket koji je sigurniji od ovoga sto navijaci Lejkersa daju.

 

 

Kapela je produkt sistema i Hardena a inace ogranicen lik. Gordon? 

 

CJ i Nurkic ajde ali pitanje je da li ce uzet to NO s obzirom na povredu Nurkica.

 

Majami bi morao mnogo vise da da.

 

Klipani moraju ukljucit Gala, Harrella i pikove. To je realna prica ali onda moraju Kawhija kao FA imat tu.

 

Ako se ukljuci to ce biti neko iznenadjenje, cak se kontam Toronto ako Kawhi ostane. Tipa Lowry, Siakam ili sta vec, neki paket da naprave. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ma znam da mislis na Gordona ali tanak je to paket. 

 

tanak paket igrački i odnosu na ball/ingram/kuzma/4.pik ili brown/tatum/smart /pik sa kraja lutrije?

 

ove dve imaginarne ponude su bogatije ali ne obavezno i kvalitetnije.

gordona su samo povrede u karijeri sprečavale a ovih par sezona je skroz dobar na temu. pri tome ima 30 godina, nije penzos a kapela ima 25.

 

naravno, hjuston bi tu verovatno ubacio neke "za 3-5 godina" pikove kada se da pretpostaviti da će i vredeti

 

ova petorka koju sam naveo u prethodnom postu na papiru može biti užasno versatile i u odbrani i u napadu.

imš bukvalno odbrambenu osovinu jrue-zion-capela a u napaduti na krilu još samo fali neki 3&D igrač. i klupa naravno

 

 

ja bih ozbiljno razmotrio ovo da sam pelicans a da mi morey nešto slično nudi

Link to comment
Share on other sites

Sa stanovista Pelikansa problem je sto rentas Gordona samo jednu godinu. Kapela je u danasnjim tendencijama dzaba na ovom ugovoru. 

 

Najjace od svega u ovoj prici sto Miki govori jeste da ti za jednog Dejvisa dobijas sve samo na jednu godinu ugovora plus cetvrti pik koji je sumnjivog kvaliteta na ovom draftu. Tacnije imas Kuzmu i Bola na opciji. Ali za mene Kuzma ce biti timski koristan kada isfura ulogu volume skorera, a to nece biti skoro. Bol ce kako stvari stoje imati uticaj u ligi kao neki Patrik Beverli. Znaci ostaje ti Ingram iz bolesti, da je povreda pa da kazes mehanicka, proci ce, ti covjeka iz embolije vadis. A njega imas cisto na jednu godinu.

 

A upravo ova petorka uini sto si naveo je dobra slika kako Pelikansi nemaju potrebe da poravne. Ja mislim da bi im cak varijanta sa Portlandom bila i bolja, pa i Juta moze dobar paket sa Goberom spakovati.

Edited by pepe sancez
Dodatak
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...