Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

22 minutes ago, delgado said:

Ne znam, ja bih ziveo u Majamiju i smrkao koku na dnevnom nivou, placao latino-kurve, gledao Heat i vikao Lec Gou Hit napusen uz hamburger i pivo, i bio klasicno americko govno. 

 

Ako ti je do mrkanja come to LA bro. + veoma je povoljno 🙂 1/8 je $50-$100 pa ti vidi
Za kurve ne treba da placas, dovoljno je da vozis UBER

Skiknuo bi od vlage u Miami, mada je mnogo lepsi grad jer LA i nije grad nego gomila gradova koji su medjusobno povezani...
 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

koga rejtujete vise na all-time listi duranta ili curryja

Kari, mislim da ima veći uticaj na igru, to je igrač zbog koga mora odbrana da se menja, na neki način je bio pokretač jednog novog trenda u NBA, a ima i tu titulu više od Durenta. Mislim da će Durent teško do titule van GSW-a. 

Link to comment
Share on other sites

Brojke kroz karijeru su na Durentovoj strani, takodje i longevity, medjutim peak je Karijev definitivno. Durent ima vise all-star selekcija i vise all-nba timova, dok Curry ima jednu titulu i jedan MVP preko. Kad na to dodamo 73-9, unanimous MVP izbor,  to sto je katalizator all-time great ekipe i ako kao deo legasija racunamo to sto je solidno promenio nacin na koji se igra kosarka, onda mislim da Curry dobija blagu prednost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Carl Johnson said:

A KD lagano moze da bude najbolji skorer evah. 

 

Man'te me tih estetskih utisaka. Najbolji probacivac lopte kroz narandzasti obruc je gospodin Majkl i cisto sumnjam da ce se ikad roditi uspesniji od njega po tom kriterijumu

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gggggggg said:

koga rejtujete vise na all-time listi duranta ili curryja

Normalno, Karija. Ne volim ga nesto, ali Stef ima argumente na svojoj strani. Durent otkako je otisao u Voriorse mi je potpuno pao u ocima. Konkurises za najboljeg igraca lige, hoces da budes bolji od Dzejmsa i odes u ekipu koja te izbacila i imala prethodnu sezonu 73-9. Nista taj kukavicluk ne moze oprati. Zato i navijam za Karija da osvoji titulu bez Durenta u polufinalu i finalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ako hoces da ostavis NBA amaterizam iza sebe, ne smes da finale konferencije nazivas "polufinale".

Slab si profesionalac, cim si uveravao ljude kako ce Hjuston izbaciti Voriorse. 

 

11 minutes ago, dekkard said:

 

Ako Dubsi osvoje prsten bez KD-a Stepha.

Voriorsi vec imaju prsten bez Durenta. Titula i izgubljeno finale protiv najboljeg kosarkasa ikada. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

 

 

Voriorsi vec imaju prsten bez Durenta. Titula i izgubljeno finale protiv najboljeg kosarkasa ikada. 

 

Bilo bi lepo da su mogli da igraju protiv MJ-a, ali jbg u različitim epohama su igrali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Nije Malkolm plej, vrhunski se snalazi na SG poziciji. 

 

Pre bih rekao da mu je potreban jedan slasher u petorci kako bi dosao do izrazaja nego govorio o njemu kao o klasicnom pg/sg-u. Ja bih na mestu Bucksa tu pre pokupio nekog Roziera ili slicno ako bi to znacilo da mogu da zadrze Khrisa i Malkolma. Hocu reci, mislim da im vise znaci njih dvojica od Bledsoea.

Mislim, sigurno da si ih gledao vise od mene, govorim o svom utisku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

 

Pre bih rekao da mu je potreban jedan slasher u petorci kako bi dosao do izrazaja nego govorio o njemu kao o klasicnom pg/sg-u. Ja bih na mestu Bucksa tu pre pokupio nekog Roziera ili slicno ako bi to znacilo da mogu da zadrze Khrisa i Malkolma. Hocu reci, mislim da im vise znaci njih dvojica od Bledsoea.

Mislim, sigurno da si ih gledao vise od mene, govorim o svom utisku. 

Bledso je plej, koliko god da ne igra dobro u ovom plejofu, tokom cele sezone je bio odlican i radio ono sto treba, ovaj ugovor je bas bargain.

 

Trenutno ima 72 igraca u ligi koji su vise placeni od njega, mislim da niko ne misli da u ligi stvarno ima 72 bolja igraca od Erika tako da je ovaj ugovor super. 4/70 stvarno deluje kao bargain kad se pogleda kakvi su se sve ugovori delili.

 

Mislim da ce Mids traziti ogromne pare i da ce tesko Bucksi moci to da isprate. Isto mislim da je njemu davanje nekog 4/110 ili 4/120 solidna greska, i da ne vredi toliko. Jeste ove godine bio all-star, ali je Bled imao bolju sezonu od njega.

 

Da zadrze Brogdona, Mirotica i Lopeza i bice oni ok, cak i ako Mids ode negde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ostalim vestima, Dwight Powell opt-outovao 10.2M za narednu sezonu, Dallasu se otvara prostor da maxuje bilo kog igraca ili za 2x20mil ugovore. 

 

Izabrani i all-rookie timovi:

2018-19 NBA ALL-ROOKIE FIRST TEAM

Player, Team | 1st Team (2 Pts.) | 2nd Team (1 Pt.) | Total Points

Luka Dončić, Dallas Mavericks | 100 | -- | 200

Trae Young, Atlanta Hawks | 100 | -- | 200

Deandre Ayton, Phoenix Suns | 95 | 5 | 195

Jaren Jackson Jr., Memphis Grizzlies | 60 | 39 | 159

Marvin Bagley III, Sacramento Kings | 56 | 44 | 156

 

2018-19 NBA ALL-ROOKIE SECOND TEAM

Player, Team |  1st Team (2 Pts.) | 2nd Team (1 Pt.) | Total Points

Shai Gilgeous-Alexander, LA Clippers | 40 | 58 | 138

Collin Sexton, Cleveland Cavaliers | 39 | 54 | 132

Landry Shamet, LA Clippers | 3 | 79 | 85 

Mitchell Robinson, New York Knicks | 3 | 71 | 77

Kevin Huerter, Atlanta Hawks | 1 | 43 | 45

 

Below are the other players who received votes for the 2018-19 NBA All-Rookie Teams.

Player, Team | 1st Team (2 Pts.) | 2nd Team (1 Pt.) | Total Points

Mikal Bridges, Phoenix Suns | 1 | 29 | 31

Kevin Knox, New York Knicks | -- | 22 | 22

Josh Okogie, Minnesota Timberwolves | 1 | 10 | 12

Jalen Brunson, Dallas Mavericks | -- | 10 | 10

Allonzo Trier, New York Knicks | -- | 10 | 1

Rodions Kurucs, Brooklyn Nets | -- | 9 | 9

Wendell Carter Jr., Chicago Bulls | -- | 7 | 7

Miles Bridges, Charlotte Hornets | 1 | 4 | 6

Bruce Brown, Detroit Pistons | -- | 2 | 2

Harry Giles III, Sacramento Kings | -- | 2 | 2

Mo Bamba, Orlando Magic | -- | 1 | 1

Aaron Holiday, Indiana Pacers | -- | 1 | 1

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce Midlton dobiti ispod 130/4. Midlton je vec odradio sedam sezona i presao granicu. On ce traziti max kao ol star igrac i klubovi ce mu nuditi. 

 

Kako je za sezonu 18-19' bilo 131 milion na 4 godine, tako ce sada verovatno biti i vise. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...