Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Bek said:

Evo, ja smem da se kladim da ispadaju u prvoj rundi.

Pa dobro,to je tvoje misljenje,imas pravo na njega.Realnost je da su oni i Clippersi vodeci timovi lige.Vecina analiticara tako kaze a i kvote vegasa isto misle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Jos kad bi uvalili Grina, KCP-a i ako su im ostali neki pikovi (kad je bal, nek je bal) za Holideja. Novi NOP sa dodatkom Dzejmsa. 

Ta opcija nema nikakvog smisla.Green je vrhunski suter za 3 poena,ono sto lejkersi i treba.Mozda bi malo dobili na kreacija ali puno bi izgubili na sirini i na tom vanjskom sutu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Uh, sto da daju Grina bas.

 

Karuzo i THT za Holideja i Ziona.

Karuzo je novi Vejd, jel si video njegova zakucavanja? 

1 minute ago, 1921 said:

Ta opcija nema nikakvog smisla.Green je vrhunski suter za 3 poena,ono sto lejkersi i treba.Mozda bi malo dobili na kreacija ali puno bi izgubili na sirini i na tom vanjskom sutu.

Pa nisam rekao Rubio, vec Holidej. Dzru se mozda manje uklapa, ali je pet klasa iznad Grina. Doneo bi sigurno veci kvalitet. Takodje smo videli predstavu Grina u PO-u. Sramotan je bio taj njegov sut, jedino vredno pomena je njegova odbrana, a to vala isto moze i Holidej, s tim da on moze da kreira i za sebe i za druge. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ... said:

 Najbolje je da daju pika 2. runde. čd

Po meni njima treba jos 1 igrac tipa Korver.Nemaju potrebe da mjenjaju ove sto su sad doveli,ekipa im je dobro popunjena na svakom mjestu i mislim da mogu odgovorit na sve zadatke.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, realno *w said:

AD i Rođo su u NOPu igrali zajedno i to je dobro izgledalo. Njih dvojica sa Džejmsom na 3 bi bili jedna od najvećih postava u istoriji košarke, ko god da je na 1&2.

 

 

Quote

The history between Cousins and Davis is encouraging. The Pelicans were +5.3 with Cousins and Davis on the floor in 2017-18.

 

Spoiler

But... That number plummeted to -1.3 when Rondo was on the floor.

 

:classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

Kakva je opaka klupa Denvera. Imaju veliku sirinu, cak i ako se neko povredi, nece se osetiti, kao i prosle sezone, sem Jokica naravno. 

Marej-Heris-Kreg-Milsap-Jokic

Moris, Bizli, Barton, Grant, Plamli

Vanderbilt, Bol. 

Moguce je da ce u toku sezone uskociti i Porter, ali od njega nista ne ocekujem. Ne znam kakva je buducnost Lajlsa, posto je RFA, a i stigao je Grant na njegovo mesto. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Kakva je opaka klupa Denvera. Imaju veliku sirinu, cak i ako se neko povredi, nece se osetiti, kao i prosle sezone, sem Jokica naravno. 

Marej-Heris-Kreg-Milsap-Jokic

Grofe, znam da si to ti, ali zasto ti je, pobogu, Kreg ispred Granta?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ... said:

Grofe, znam da si to ti, ali zasto ti je, pobogu, Kreg ispred Granta?

Zato sto je bolji defanzivac. Kupio me je u PO-u, ima veliku srcanost i snagu. Grant jeste bolji suter, ali ne bi mogao da isprati bekove u odbrani, kao sto to moze Tori. Grant je i u Oklahomi pretezno igrao krilnog centra. 

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, odličan je Grant. On je bio koristan i prethodnih godina, kada ga šut nije tako dobro služio, ali prošle godine je na to dodao i odličnu trojku. Ako je u stanju da zadrži taj ili sličan nivo šuta, on je bez pogovora prva trojka Denvera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet ne slusas na casu. Dzerami je spor za bekove. Dzamal je slabiji u odbrani i kada se igra protiv Hardena, Vestbruka itd. Kreg je taj koji ce da ga cuva, a ne Dzamal ili Dzerami. Slazem se da je i Grant sjajan defanzivac, ali Kreg ima svoju ulogu. On je Denverov Igudala. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Zato sto je bolji defanzivac. Kupio me je u PO-u, ima veliku srcanost i snagu.

Dakle. Po tekmi, u proseku daje 122% sebe na terenu, 0.93% efikasne srcanosti i moze da pojede vise Emuovih jaja od Granta. 

Na stranu sto uopste Tori nije bolji defanzivac. 

5 minutes ago, Drakaris said:

Opet ne slusas na casu.

:lol_2: Koliko si ti uveren u ono sto pises.

 

5 minutes ago, Drakaris said:

On je Denverov Igudala. 

Samo sto Igudalina poenta postojanja nije iskljucivo odbrana bekova.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...