Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Pa sta drugo da rade, nijedan sad ol star ne zeli ici tamo. Mogu i da ne potpisuju, pa da docekaju kraj sezone na 11. mestu. Ovako se bar nesto pokusava, ako kliknu, za njih odlicno. A i duga je sezona, uvek se neko povredi, izostane nekoliko utakmica itd. A mozda se i Rajt pokaze kao dobar igrac sa klupe. 

Link to comment
Share on other sites

Delon je dobra slobodna opcija, ja govorim al ne slusaju gmovi. Fali im im spolja jedna pouzdana opcija jos. Je li ostao Maxi? Ako jeste on Powell Kristaps DFS Boban moze to da bude ok na 4-5. Ali spolja Luka, evo sad Delon i Timmy je slabo. Sta je sa tim Brunsonom, ima li sta od njega? Justin Jakson ponekad ume da pokaze znak zivota, pa onda opet umre na duze 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, bosMan_jr said:

Delon je dobra slobodna opcija, ja govorim al ne slusaju gmovi. Fali im im spolja jedna pouzdana opcija jos. Je li ostao Maxi? Ako jeste on Powell Kristaps DFS Boban moze to da bude ok na 4-5. Ali spolja Luka, evo sad Delon i Timmy je slabo. Sta je sa tim Brunsonom, ima li sta od njega? Justin Jakson ponekad ume da pokaze znak zivota, pa onda opet umre na duze 

 

Jeste ostao maxi, 35/4 je dobio sto je previse ali je nesumnjivo koristan igrac i mislim da moze super da se uklopi sa kristapsom pa da se taj ugovor i proguta. Ja sam ipak zadovoljniji spoljnom linijom nego unutrasnjom, rotacija bi trebalo da izgleda ovako:

 

Wright/Brunson/Barea

Hardaway/Curry/Lee

Doncic/Finney-Smith/Jackson

 

Ponavaljam da sam odusevljen ovim potpisom Wrighta, lowkey jedan od boljih ugovora ovog leta,  samo da izbegne te povrede koje su ga pratile u Rapsima. Brunsona sam mnogo puta hvalio prethodne sezone,  za one koji ga nisu gledali uporedio bih njegov stil igre sa Lowryem, dakle svugde ga ima, i bas se kroz sezonu jasno video njegov napredak i ocekujem nastavak u tom smeru. Tu je i Barea koji i dalje moze da vodi second unit kada god to bude potrebno.

 

Na dvojci sam stavio Timija za startera ali vrlo je moguce i da Seth prezme tu ulogu posto Hardaway nije pokazao da je sposoban da se podredi Luki kada igra pored njega vec pokusava da igra kao volume scorer. Isprozivao sam Donija zbog ugovora koji je dobio Seth ali on je nesumnjivo elitan suter i nadam se da ce bar priblizno moci da prenese procente iz PTB-a i bice to dobro.

 

DFS ima ulogu defanzivnog stopera i nista drugo ne ocekujem od njega, a Jackson je krajem prethodne sezone igrao najbolju kosarku u karijeri, videcemo da li je to bilo usled nedostatka pritiska i imperativa pobede protiv iste takve konkurencije ili ce uspeti ove sezone da pokaze da je zasluzio mesto u NBA.

 

Popravio mi je mnogo raspolozenje i ocekivanja Delonov potpis, sada sam zadovoljan izgledom ekipe i jedva cekam naravno Svetsko prvenstvo :classic_biggrin: a odmah zatim pocinje dokazivanje ovog tima na nikad jacem Zapadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, ne ocekujem Dalas u PO-u, mislim da ce oni da izvise.

Mozda rano prognoziram, ali Denver ce lagano nastaviti da melje u istom ritmu od prve utakmice, pogotovo sto su vec uigrana ekipa. Denver, Hjuston, Juta i Kliperse ocekujem u TOP4, verovatno je i da ce mozda i Juta sedne na tron zapada. Lejkersi i Voriorsi ce imati dosta oscilacija, ali se njihov ulazak ne dovodi u pitanje  i sa LeBronovim PO-modom i povratkom Tompsona imacemo veoma dobre duele sa nosiocima. Portland ima sigurnu kartu, ali ne ocekujem visoko mesto, Vajtsajd nije Nurkicu ni do kolena. Ocekujem veliku borbu izmedju Sparsa i Kingsa za 8. mesto i tu ce sitnice odluciti, to je pretesko prognozirati. Minesota i NOP biti daleko od borbe. Zatim Finiks, od njih ne ocekujem apsolutno nista i daleko na dnu tabele dve tankerske ekipe, Oklahoma i Memfis. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ni ovaj nema nista bolju facu, ima taj neki smugnes.. 
Valjda necemo da sjebemo Young Core za Nindza Kornjacu. Nisam Russ hejter i mislim da bi grupu gradjana uveo u PO, kao sto je uveo OKC i to na zapadu pre koju godinu.
ALI to je njegov max u PO biva ekspozovan i to mu je to. On i Dzimi tesko da su kompatibilni na terenu i to bi bile godine 1/2 exit runde. 
Ako vec hoce da dovuku tog 2 stara neka jure Beala i usrani ugovor Jona Walla za deo young cora i ugovore koji isticu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oɹəd™ said:

Ala praši ovaj Litvanac ali jbt ima toliko odvratnu facu da poželi čovek da ga opali vrelom peglom po njušci

 

ovo ti je delgadov doppelganger i basketaski i vizuelno 

 

 

 

rj barrett 3-15/8tos 

ne smem da gledam pre kafe 😕

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
2 hours ago, uini said:

 

rj barrett 3-15/8tos 

ne smem da gledam pre kafe 😕

 

Procitao sam negde 6-38 summer league?

 

Sa druge strane, ja ne bih zalio sto ste propustili Ziona, mislim da ce biti veca bustara od RJa. 

Link to comment
Share on other sites

nisam ja u fazonu da ce barrett biti propast, nego je ocigledno da mu treba makar sezonu ili dve da napreduje. sut mu je kamenjarski i drugaciji svaki put. jeste letnja liga ali vidi se i taj tunnel vision pristup. ima alata da bude dobar ali nece to skoro

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne vidim sličnosti, makar onako na prvu loptu, tj letnju ligu

wiggins je u startu imao okayish šut. ovaj je u fayonu da sve hoće ali je sve što ima trenutno vrlo sirovo

 

uglavnom, dobro je da nismo pazarili nikakve allstars ili superstars, svi potencijalno bitni igrači imaju između 19 i 21god + taj randle 23

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

rj barrett 3-15/8tos 

ne smem da gledam pre kafe 😕

 

Dobar je bio u odbrani ali u napadu katastrofa kao usporeni snimak, za TO nije toliko strašno 2,3 je imao gde su mu i saigrači u dobrom delu krivi neka baš upečatljiva je gde su mu uzeli čistu u završnici utakmice za laganu kontru. 

 

Inače ovaj Harper iz Finiksa mi se sviđa, fin brz ulaz ima a zanimljiv jer ne pamtim da sam video tolike ruke na relativno malu visinu ne verujem da je preko 180cm (ako I toliko) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U 13h idem na obuku dan treci. Fino guram za sada. 

 

 Opet sam citao retarda sa io kako pljuje lal i sve novopridosle igrače. Ima da pravim online peticiju da ugasimo taj kancer od sajta. 

 

  Gde je i sta radi jr swish?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...