Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Gledam sad kompilaciju LBJ klac suteva, tu se bas popravio. Buzzerbeateri 2018 su bili nerealni, ono kad je protiv Minesote blokirao Batlera, a potom se odvojio na ludi fejd i pogodio. Pa onda u POu 2 vazna, jedan protiv Indy za 3-2, i protiv Toronta onaj bank shot za 3-0...   

 

   Stvarno ce on i Davis + McGee ako se zadrzi biti novi lob city, zato sam da se zadrzi Rondo, kolko god bude citav nabacivace alejapove ovoj dvojici i to je dosta. KCP-a bih svakako vratio u tim, bori se decko u odbrani i verujem da ce biti bolji ... U Detroitu je bio opak igrac. RAzmislio bih o Darenu Kolisonu kao startnom pleju, za Hilla -> uvek. Moja neka zamisao

 

  PG :  Collison (10m$) + Rondo (vetmin) + Hill (Vetmin)

  SG : KCP (8m$) + Korvelier (vetmin)

 SF: James (Max) + Bonga (rookie contract)

 PF : Davis (max) + Kuzma (rookie contract) , Jeff Green (vetmin)

 C : McGee (9m$) + Wagner (Rookie contract)

 

  Collison - KCP - King - Obrva - McGee ili Collison-KCP-King-Kuzma-Obrva, pa sa klupe McGee, Rondo/Hill, Korver, Jeff...

   

   ima svega ovde i suta i odbrane i asistinga i IQ-a , i dobar koucing staf (Kidd+Vogel, jos da je kouc Lu ehhhh...) , LBJ je dobar i kao GM i kao trener, bice to dobro,  a nije toliko finansijski arealno

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Miki28 said:

To sto PG13 nije dosao?

Sto SA nije htio da trejduje Kawhija u Lejkerse?

 

Sad mi reci, jel su mozda Lejkersi dali malo za AD, uz napomenu da cak ni taj datum potpisivanja nisu odredili u njihovu korist a razlika je ogromna dal ce potpisati 6tog ili krajem jula?

 

George nije deo klutch price, tako da je dohvat bio neuporedivo kraci nego u slucaju Unibrowa. Ocigledno da je, kakav god da je ovako privatno, daleko manje podlozan uticajima sa strane.

 

Sto se Kawhia tice, takodje ne postoji menadzerska/licna veza koja bi predstavljala precicu za Kawhi2LAL pricu. Pop sasvim sigurno nije od onih koji simpatisu Lakerse, a uz to je i racionalan i ocigledno ima dovoljnu tezinu da samostalno vuce poteze.

 

Za poslednjih 9 godina, 2 puta smo imali istu situaciju: nakon trejda svog fransiznog igraca Pelicansi na prvom sledecem draftu, koji opet tako zgodno bivaju bas oni gde imamo consensus #1 pika sa oreolom generacijskog talenta i vrhunskog game-changera, dobijaju #1 pik (Paul-Davis, Davis-Zion). U oba slucaja su tu Lakersi partner, prvi put se nije realizovalo (Stern), drugi put jeste. Znamo i podatak da je liga preuzela tadasnje Hornetse od Shinna i drzala ih sve do Bensona, koga na zalost vise nema, a takodje zgodno i prigodno se ovaj trejd desava bas sada kada je njegova supruga na celu.

 

Mozda je nekome lako da proguta sve ovo i pripise kazusu i pukoj koincidenciji, no ja svakako nisam od tih.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Bas mi nerealno koliko lik ima neku agendu protiv Lejkersa. Vrvt ga ne obavestavaju a i on je Aingeov coek.

 

Billy ima neke veze sa njim? Nisam upucen...

 

Sto bi reka' preshjednik:
Eeeeeeeeeee

Nisi gledao/slusao kolegu (forumasa) Mairosu kod koga je Billy rekao da mu je Woj kucni prijatelj i da mu je prakticno zavrsio da ode na Team USA probu (na kraju zavrsio u timu) za neki copa Americana kad nije isao najjaci tim...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Evo sad nas Woj obavestava da imamo 19 miliona $ prostora. Jbt nerealno koliki smo mu trn u dupetu.

 

1 hour ago, delgado said:

Ma taj Woj je ljubomorna picketina.

Jeste li vi oni sto mrze postara kad vam donese racun za struju?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Ako je vjerovat kvotama on i Kyrie su vidjeni u Bruklinu. Prosto nevjerovatno da izaberu Bruklin pored NYK

 

Nista tu nije neverovatno, stavise potpuno im je svejedno. PG i Westbrook su u jednom Oklahoma Citiju, pa sta im fali?

 

Da odmah naglasim da ne verujem tim glasinama i da je to daleko od 100%.

Link to comment
Share on other sites

Sve je lepo planirano, samo da propadne 😄  Imas 50% sanse kod ribe, ti hoces, ona nece style.

 

   Nema potrebe nista HOU da menja, imaju goriva za jos jedan pohod na WCF/F

 

   Trenutno su najuigraniji i prvi favoriti na zapadu po trenutnoj raspodeli snaga, videcemo koga ce dovoditi Lakersi..

 

  Sta li ce biti sa Sapom, Alom ? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

au. Opasno sam se prevario onda, u intervjuu je delovao jako razumno i smisleno.

 

 Sracunao sam svoje poene, 25 za pogodatak serije, 20 za promasene do jedne tekme i 15 za promasene do 2 tekme, i imam 235p + sto sam pogodio prolaz PTB-a a to mi je jedini pogodatak nefavorita po seedu u seriji, koliko se dobija za to ?

  U sampionskoj sezoni sam imao 307 bodeva, ne znam za sta je ~240p dovoljno, kapiram da sam medju boljima, ali mislim da je Malkolm sakupio najvise.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sve je lepo planirano, samo da propadne 😄  Imas 50% sanse kod ribe, ti hoces, ona nece style.

 

   Nema potrebe nista HOU da menja, imaju goriva za jos jedan pohod na WCF/F

 

   Trenutno su najuigraniji i prvi favoriti na zapadu po trenutnoj raspodeli snaga, videcemo koga ce dovoditi Lakersi..

 

  Sta li ce biti sa Sapom, Alom ? 

Ne slažu se Paul i Harden, bila je skoro i priča da je Paul rasplakao Hardena na treningu. Eto zašto bi trejdovao Hjuston.

 

Horford će u Mavse.

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Pa tesko da ce neko udomiti Pola. Ne vole ga ni saigraci, ni treneri, ni protivnici, ni sudije...

 

  Mavsi imaju koliko, 1 ili 2 max slota ?

 

Zato kažem, još samo da se Fila složi. 😄

 

Nemam pojma, ide priča da hoće da produže Porzingoda i evo juče su ovde ljudi kačili da jure i Kembu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Delgi, stari znalac. Sampionsko srce, samo hasluj delgi. Nema stajanja

 

 Hocu, brate moj. Uvek i iskljucivo samo hasl, nista drugo mi nije preostalo.

 

  Never underestimate the heart of the champion!!

 

   Ko nam stize, Miki ? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...