Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

11 hours ago, Miki28 said:

 

 

11 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Bas ne mogu da pohvatam poentu ovog trejda, al ajde. 

 

Verovatno Blazersi cene da Baze ne moze da bude uzasan kao Turner, dok je Hawksima svejedno.

 

 

Daj šališ se? 

 

Evan Tarner je imao podršku struke, igrača, navijača, kakvu većina igrača može da sanja. Niko ga nije kritikovao kada veže 10 "ghost" tekmi, a sa druge strane dizao se u nebesa, svaki put kada da 14-15 poena. Ćovek je u Portlandu bio 3 godine, imao savršene uslove da bude vođa klupe, a učinak, koji ni u prvoj godini nije bio dobar, je samo padao.

 

Niko ne može da garantuje da će Kent biti išta bolji, ali mislim da je i vrapcima na grani jasno da od Evana nema ništa. Ovako, maltene isti ugovor, čisto kao pokušaj da se izvuče nešto možda bolje. Low risk, high reward.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Ocekivano podeljene nagrade

MVP - Giannis

ROY - Luka

MIP - Siakam 

DPOY - Gobert

6th man - Sweet Lou

COY - Budenholzer

 

Jedan Amerikanac u 5 kategorija. Da li je ikada bilo ovako? Čak tri evropljana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 said:

Vracaj Danny boy😂😂

 

 Pa sta cu ja kad je odbrao Kavaja umesto tenkiste.

 

  Sve ce tenkista da ih pregazi sledece godine. Samo da istresemo pare Geeju i imamo bedem pod kosem.

Link to comment
Share on other sites

I Janis zaplakao prilikom dodele MVP nagrade. Njemu je MVP nagrada izgleda mnogo jako znacila ili je odglumio. 

Danas je izgleda bas moderno plakati kada su milioni ociju uperene u tebe. Steta sto nije izabran i kao DPOY, mozda bismo videli dvostruko plakanje ili koja nagrada bi ga vise pogodila. Trebao je i Lu koju suzicu da pusti, ipak je postao igrac sa najvise nagrada za sixth man i postao zvanicno najbolji u istoriji lige.

Edited by Drakaris
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Drakaris said:

I Janis zaplakao prilikom dodele MVP nagrade. Njemu je MVP nagrada izgleda mnogo jako znacila ili je odglumio. 

Danas je izgleda bas moderno plakati kada su milioni ociju uperene u tebe. Steta sto nije izabran i kao DPOY, mozda bismo videli dvostruko plakanje ili koja nagrada bi ga vise pogodila. Trebao je i Lu koju suzicu da pusti, ipak je postao igrac sa najvise nagrada za sixth man i postao zvanicno najbolji u istoriji lige.

 

Šta ti pišeš. čoveče. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni još uvek nekako teško da se pomirim sa činjenicom da je mvp (verovatno prilično zasluženo) igrač poput Giannisa - physical freak of nature u čijoj igri nema ništa dopadljivo. Još na sve to deluje da je Giannis sasvim dobar i skroman lik, "prava sporcka priča", al jebiga. Verovatno ću se navići vremenom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

U svakom slučaju, bolje on nego Harden.

 

Pošto mi se čini da KL nije bio u konkurenciji.

On je zavrsio na 9 mjestu iza Janisa, Hardena, PG13, Jokica, Karija, Lilarda, Embiida i KD. 

 

Jos jedan dokaz da se ova ceremonija mora odrzati mnogo ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

I Janis zaplakao prilikom dodele MVP nagrade. Njemu je MVP nagrada izgleda mnogo jako znacila ili je odglumio. 

Danas je izgleda bas moderno plakati kada su milioni ociju uperene u tebe. Steta sto nije izabran i kao DPOY, mozda bismo videli dvostruko plakanje ili koja nagrada bi ga vise pogodila. Trebao je i Lu koju suzicu da pusti, ipak je postao igrac sa najvise nagrada za sixth man i postao zvanicno najbolji u istoriji lige.

Ti ocigledno imas nekih problema ako ti plakanje nije normalno&prirodno. Dakle, klinac koji je ziveo kao najgira sirotinja, dosao bez nekih ocekivanja od njega u nba, osvojio mvp i ne sme da place? 

Ljudi placu za manje. Moj cale je plakao kad je gledao fudbal... od srece!!! 

Mislim, znam da su neki ljudi emotivno otupeli, ali to nije dobro. Cinjenica da nisi siguran zasto je neko plakao u momentu kad prima najvece priznanje koje kosarkas moze da dobije me ozbiljno zabrinjava. Bez zajebancije.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bek said:

Nek place kome se place, ali stvarno bi bilo lepo da se pojavi i neki karakter medju igracima, ono, primi nagradu i zapali tompus, odrzi neki govor koji nije na nivou pobednice takmicenja u lepoti itd.

A zašto ovi koji plaču nemaju karakter? U NBA je to uglavnom kada neko ostvari nešto o čemu sanja ceo život, bukvalno. Mnogi su uspeli da to ostvari ni iz čega, samo na veliku volju i uz veliko odricanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

I Janis zaplakao prilikom dodele MVP nagrade. Njemu je MVP nagrada izgleda mnogo jako znacila ili je odglumio. 

Danas je izgleda bas moderno plakati kada su milioni ociju uperene u tebe. Steta sto nije izabran i kao DPOY, mozda bismo videli dvostruko plakanje ili koja nagrada bi ga vise pogodila. Trebao je i Lu koju suzicu da pusti, ipak je postao igrac sa najvise nagrada za sixth man i postao zvanicno najbolji u istoriji lige.

 

 I ja placem od srece kad mi udje tiket. Nemoj biti Frojd za sirotane

 

1 hour ago, Bek said:

Jokic 212 poena, Lebron 1 poen, pametnome dosta....

 

 Tako je tebra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...