Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

51 minutes ago, Squabbit said:

Uh Jazz ako se oslobodi Favorsa, moze da ponudi Randle-u  ugovor na 3-4 godine. Sa njime, Conley, Spida, Ingles, Randle, Gobert bi bila top petorka. randle bi razvaljivao dole, ne bi morao bas mnogo da se cima oko odbrane... Superishka!!

Imaju team option za Fejvorsa, citam da nemaju namjeru da to iskoriste i da ce Fejvors negdje drugo tako da to za Randle bi bila odlicna prica za Jutu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas bi bili dobri, JR je trpac to je svima valjda jasno, moze biti limitiran na ne znam kom nivou, ali sposoban je da trpa iz veceri u vece pogotovo sa Conley i Inglesom.

Taman da malo smire Spidu, jer je jasno da mali nije Wade 2 (sto ne znaci da se nece razvijati dalje)... 

Uh bice bas dobra sled sezona

 

zanimljivi timovi za pratiti imho:

Jazz
Mavs
Hawks
Nuggetlije
NOLA

BKN
Kings

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, oɹəd™ said:
  Reveal hidden contents

IMG_20190621_205750.thumb.jpg.5911cfdb7f94c55494b90ad835634ad3.jpg

 

 

hoćemo da napravimo slack da komentarisemo letnju ligu 😕

 

inače 

 

Via Ian Begley

The Knicks remain in the running for top free agents Kevin Durant, Kawhi Leonard and Kyrie Irving, but the club will seek more information about the nature of Durant’s Achilles injury during its pursuit of the two-time Finals MVP.
 
If the Knicks don’t land their top targets in free agency — which is a short list — they don’t plan to use their cap space to take back an undesirable contract in a trade in order to acquire more assets.
 
They also don’t plan to commit long-term money to a player that isn’t on the list of their top targets. If they miss out on their top targets, the Knicks are more likely to pursue short-term contracts to maintain cap flexibility.
 
This is basically what Mills and GM Scott Perry have communicated since taking over — a patient approach and spending money if they see fit.

 

Edit drugim rečima, idu na duranta i to je to. i ok. 

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

hoćemo da napravimo slack da komentarisemo letnju ligu 😕

 

inače 

 

Via Ian Begley

The Knicks remain in the running for top free agents Kevin Durant, Kawhi Leonard and Kyrie Irving, but the club will seek more information about the nature of Durant’s Achilles injury during its pursuit of the two-time Finals MVP.
 
If the Knicks don’t land their top targets in free agency — which is a short list — they don’t plan to use their cap space to take back an undesirable contract in a trade in order to acquire more assets. 

 

Edit drugim rečima, idu na duranta i to je to. i ok. 

 

Ovo je ok, ali ne vidim što ne bi uzeli neki ugovor u trejdu ukoliko je u poslednjoj godini. Verovatno se misli na ugovore koji traju naredne 2 ili više sezona. 

 

Ako ne uzmu velikog FA, uzeće te ugovore, verovatno ovog nesretnog Solomona Hila kojeg niko ne želi i tako to, za pikove druge runde koji bi značili da popune roster u budućnosti u slučaju da dođu do nekoliko FA koje žele. 

Edited by Ikac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, stefan81888 said:

 

Frenso, je l mozes ukratko kad imas vremena o ovom Lengfordu sto smo ga uzeli, a mozes i za ostale ako te ne mrzi? 

 

Nesporan skorerski talenat. Moze da ugrozi kos na dosta nacina, ali uzasno je nekonstantan i pokazuje bas velike oscilacije tokom meca sto se tice fokusa. Selekcija suta je bila upitna u Hoosiersima, ali je bez obzira na to u prvom delu sezone imao vrlo dobre procente imajuci u vidu tezinu suteva koje je uzimao. Definitivno nije ono sto se cinio u srednjoj skoli, ali opet je rec o solidnom talentu za taj deo prve runde. Ne cini mi se kao neki veliki radnik i high character pa je time teze zamisliti da uz ogroman rad za nekoliko sezona dostigne ono sto mu je predvidjano. Ne mislim da je los pik, ako te to zanima.

 

Grant je solidan igrac, neko ko zna svega po malo i generalno zna da igra kosarku. Verovatno ce se profilisati kao sljaker na NBA nivou, ali svakako rekao bih vrlo zahvalan igrac za imati. Jedan od jacih karaktera na draftu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Indijana se bas pojacala Vorenom i to bas mnogo, a ugovor prava sica. Pogotovo sto su u napadu totalno bezidejni, a sada imaju i Ti Dzeja.... Ima covek lagano 49/43/82.

Nema zime za Pejserse, jer ce Jang i Bogdanovic najverovatnije da idu da hvataju poslednje vozove za velike ugovore. Treba im bas jako elitan plej, tipa Rasel, za nesto vise od prve runde.

 

Kavaj nikako da se oglasi ste zeli, jos procenjuje da li ce moci sa ekipom Toronta doci do titule sledece sezone.

 

Najbolje mu je da se oproba u Oklahomi, treba im bek koji sutira trojke ko 'leba.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Squabbit said:

Ih bre pa sprdate Divca za medalju..

Zar vas istorija prosla sezona nista nije naucila??
Predvidjase im 15-24 pobede a oni bili za malo na 50% uz legitimnu borbu za 8th seed.

Pokajte se dok je vreme!!!

I onda je oterao trenera i doveo Waltona koji je bio iza njih u Lal. I jos doveo Igora da preuzme klub od Waltona ako 1)ovaj zajebe 2)ako je silovao

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Od kad je DLO bas jako elitan plej?

U odnosu na Kolisona je elitan plej. Znam za njegov TS, ocajan je, ali zbog vrhunske odbrane Indijane i sama igra na manje poena, Rasel bi tamo procvetao. A i vise je, nego dobar kreator. Ja bih ga stavio u TOP10 plejeva u ligi. Sto znaci da je elitan.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

U odnosu na Kolisona je elitan plej. Znam za njegov TS, ocajan je, ali zbog vrhunske odbrane Indijane i sama igra na manje poena, Rasel bi tamo procvetao. A i vise je, nego dobar kreator. Ja bih ga stavio u TOP10 plejeva u ligi. Sto znaci da je elitan.

Pa ono, mozes i top30 plejeva da svrstas u elitne, samo sto tako ta kvalifikacija nema poentu.

 

Nije samo TS ocena igraca, DLo nije bas najbistriji playa i cesto donosi prilicno tupave odluke na terenu. Nije nista spektakularno kao kreator, neki prosek. Sigurno bi legao dobro Pacersima, ali je lik borderline top10 plej, nista vise od toga. Cak je i za to tesko napraviti argument s obzirom kako je odigrao u PO.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

I ja mislim da je opasno DLo postao precenjen. I mislim da ce opasno da odere nekog Kineski sporiji Irving.
 

Lik je hajpovan jer je uveo muceni Bkn u plejof, i jer mu je igra lepa za oko, nista vise od toga.

 

Dobio je vecu slobodu nego u Lejkersima, uzima vise suteva. Efikasnost nije nista posebno, niti je neki plejmejker. PO je odigrao tragicno, ali eto, sve to prolazi ispod radara posto je "uveo" Netse u PO i bio all-star, iako je istok u pitanju.

 

Neko ce da mu baci ruki max i da se cese posle 2 godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato i kazem da se njegova mana (los TS) moze sakriti u igri Indijane. A znacice puno i za protok lopte. Oladipo ih nece moci sam vuci dalje od prve runde. Treba mu Rasel svakako.

DLO svakako je jos i mlad, 23 godine, pred njim je karijera, prostora za napredak ima. A zatim su igrali i protiv Filinih ol starova, koja je mogla cak biti i sampion uz malo srece da Kavaj nije pogodio onaj sut koji ih je izbacio. Takodje, nije imao veliku podrsku sem, Spensera, a Levert je jos nalazio svoju igru nakon teske povrede. Ne ide uporedjivanje sa Filom, kada su oni kao tim dosta jaci i mogu dosta bolje da ga zatvore.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Squabbit said:

Ma ne kazem ja da je sve dobro odradio, samo velim da su ga prosle sezone jos vishe sprdali pa su imali extra godinu..

Za sled, videcemo...

 

Ma Divac odlican posao radi u Kingsima, mogu hejteri samo da mu pljunu pod prozor. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Zato i kazem da se njegova mana (los TS) moze sakriti u igri Indijane. A znacice puno i za protok lopte. Oladipo ih nece moci sam vuci dalje od prve runde. Treba mu Rasel svakako.

DLO svakako je jos i mlad, 23 godine, pred njim je karijera, prostora za napredak ima. A zatim su igrali i protiv Filinih ol starova, koja je mogla cak biti i sampion uz malo srece da Kavaj nije pogodio onaj sut koji ih je izbacio. Takodje, nije imao veliku podrsku sem, Spensera, a Levert je jos nalazio svoju igru nakon teske povrede. Ne ide uporedjivanje sa Filom, kada su oni kao tim dosta jaci i mogu dosta bolje da ga zatvore.

Los TS nije mana, nijedan podatak ne funkcionise tako, los TS moze da bude posledica nekih mana i okolnosti u kojima se igrac nalazi. Nece on da preko leta radi na TS-u, vec na nekim segmentima igre koji mogu da dovedu do poboljsanja istog.

 

Ima on mnogo vise mana od toga. Zapravo manji problem su mane, veci problem to sto ne postoji segment igre u kom je on elitan. 

 

Fili je celu sezonu uzasno branila perimetar a on je odigrao tragicno protiv njih, nije za pohvalu.

 

Levert je odigrao znatno bolji PO od njega, ta prica o nalazenju svoje igre posle povrede jednostavno nije tacna.

Link to comment
Share on other sites

Meni se kod Rasela ne svidja sto bas malo napada obruc. Fila je dosta igrala sa Bobijem, a on je slabo to koristio. Previse je uzimao losih suteva i nije uopste eksploatisao Bobijevo prisustvo na terenu. 

 

LeVert se jeste dosta mucio nakon povrede, ali odigrao je odlicnu seriju protiv File. Izgledao je kao onaj igrac sa pocetka sezone. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...