Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Naravno da nije bezveze i da treba da se prica. Taj medical staff je lepo placen i njihov zadatak je i da zastite igraca od samog sebe, ako su mogli da zastite Kleja u 3 mogu i jebanog Duranta.
Ona povreda je posledica rovitosti o cemu su ovde diletanti pisali a oni strucnjaci koji primaju 7 cifre ne znaju. 
Samo ce ovo da se spinuje kako je Kevin mudonja i kako se zrtvovao za tim umesto da padnu par glave neodgovornih profesionalaca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

 

Najpostenije bi bilo da mu Voriorsi zveknu max, pa ako hoce neko da se trejduje, neka se trejduje. Bitno je da je KD obezbedjen&nagradjen za sve. 

 

njet.

najpoštenije bi bilo da durant aktivira player's option, presedi sezonu, lepo se oporavi o trošku dubsa i onda nakon isteka ugovora bira gde će.

 

da sam ja neka vlast u knicksima, poslao bih mu već danas info da može da računa na max od nyk na 3 godine, uključujući i ovu sezonu što će presedeti, ukoliko želi da odjebe dubse odmah.

 

mrzi me da objašnjavam sada zašto i nemam vremena

 

pozz:classic_mellow:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ona povreda je posledica rovitosti o cemu su ovde diletanti pisali a oni strucnjaci koji primaju 7 cifre ne znaju. 

To je lako reci. Diletanti znaju, ali strucnjaci ne znaju. 

Npr. Oladipova povreda ima smisla. Ali kako povezati calf strain i kidanje ahilove tetive? Prihvatam samo strucne odgovore, bez teorija zavere.

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam KD ne bi sigurno sekunda htio da ostanem vise u toj fransizi, bolje i u Knickse (no offense uini) koji ce mu sigurno taj max dati, no medju one blavore sto sad liju krokodilske suze a bili su svjesni rizika sa kojim se suocava KD, i uprkos tome odlucise da ga puste da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Znaci rizikovao bi sa KD ? tj uzeo bi ga ove sezone za max?
Taman sledecu godinu da iskoristis za razvoj Knoxa,Bereta, Mitcha bez imperativa rezultata, da ne bude fijasko kao sa Lejkersima gde su klinci od 12 ekipe trebali da budu PO ekipa.
Plus jos 1 top 5 pik verovatno.
Zajebana situacija za NYK.

 

što kaže boro, ovo samo nama može da se desi

 

radije bih rizikovao sa njim nego predavao sve pikove i pola tima za davisa

 

durant je generational player, ne bih to radio sa kyriem ili amareom : i

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

To je lako reci. Diletanti znaju, ali strucnjaci ne znaju. 

Npr. Oladipova povreda ima smisla. Ali kako povezati calf strain i kidanje ahilove tetive? Prihvatam samo strucne odgovore, bez teorija zavere.

U kom univerzumu je OK da coveka koji nije igrao 33 dana, riljes da igra 12 od  prvih 14 minuta. A 2 dana pre toga izlazi vest da je njegov pokusaj povratka bio "katastrofalan" za game 4.
U univerzumu gde se juri rezultat i pobeda je ovo okej. Gde posle 4 izlazi vest kako se drugi zrtvuju a on pizda nece.
Takodje navijaci Toronta ispale opasne jajare zbog prvobitne reakcije kod povrede.
@Uini zajebano on ipak je usao u 30 godina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

To je lako reci. Diletanti znaju, ali strucnjaci ne znaju. 

Npr. Oladipova povreda ima smisla. Ali kako povezati calf strain i kidanje ahilove tetive? Prihvatam samo strucne odgovore, bez teorija zavere.

nisam ekspert obviously ali to je ona stara teorija da kada se u kinetickom lancu desi prekid ili oslabljenje jednog njegovog dela deo pritiska se tada  mora preneti  (iskompenzovati) na  nekom drigom mestu, cesto se desi i na drugoj nozi jer se na nju vise oslanja dok se stedi povredjeni deo. a mozda je tetiva vec ranije bila naceta i ovo ju je samo dovrsilo. ocigledno je da kada bi se sa sigurnoscu mogli utvrditi razlozi povreda i predvideti njihovo nastajanje do njih ne bi ni dolazilo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Jbg, ne mogu stvarno da trazim sad gde sam nasao to. U svakom slucaju, mislim da je Windy to preneo, sto samo po sebi ne uliva poverenje, a i solidno glupo zvuci, kao da su u pitanju deca od 12 godina.

E pa jbg napises bogus report pa onda napises ovo. 
Dok se ne pobije relevantnim  izvorom ne moze da bude Bogus report zato sto /rdubsi ne veruju u to.
Sta vise posle ovog nastupa GM gde place, uveren sam da se tu nesto krije, gde on se tu zrtvuje i prihvata krivicu na sebe posto jelte on je lider.
 Ovo  deca od 12 godine a kako se Demarcus Kazins inace ponasa na terenu ?Da kao dete od 10 godina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, riviera said:

nisam ekspert obviously ali to je ona stara teorija da kada se u kinetickom lancu desi prekid ili oslabljenje jednog njegovog dela deo pritiska se tada  mora preneti  (iskompenzovati) na  nekom drigom mestu, cesto se desi i na drugoj nozi jer se na nju vise oslanja dok se stedi povredjeni deo. a mozda je tetiva vec ranije bila naceta i ovo ju je samo dovrsilo. ocigledno je da kada bi se sa sigurnoscu mogli utvrditi razlozi povreda i predvideti njihovo nastajanje do njih ne bi ni dolazilo.

 

Niko od nas nije ekspert. Zato mi je besmislen ovaj lov dok ne dodju neke zvanicnije informacije.

B: Zasto nije receno da je tetiva bila naceta? To je pitanje. I skroz druga polazna tacka.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

E pa jbg napises bogus report pa onda napises ovo. 
Dok se ne pobije relevantnim  izvorom ne moze da bude Bogus report zato sto /rdubsi ne veruju u to.
Sta vise posle ovog nastupa GM gde place, uveren sam da se tu nesto krije, gde on se tu zrtvuje i prihvata krivicu na sebe posto jelte on je lider.
 Ovo  deca od 12 godine a kako se Demarcus Kazins inace ponasa na terenu ?Da kao dete od 10 godina. 

I da nadjem izvor, ponovo ce biti he said - she said, a citao sam nesto o tome, sigurno ne na reditu.

 

Nije ni bitno. Neko je nesto zasrao, i doneo losu odluku. Ko, nemamo pojma. Zato je glupo nagadjati i razbacivati se sa krivicom, ionako cemo u nekom momentu saznati bar priblizno sta se tu izdesavalo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, OnionKnight said:

 

Za tamošnje standarde, druga je priča u Evropi. A navodno su Kanađani kul i fer fanovi

 

Pa bio je nki klip kad su traziliod kanadjana da trash talkuju GSW. Oni kao odbili, jeste to malo cudno ovde, no meni potpuno razuml;jivo. Velike su emocije u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...