Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

38 minutes ago, realno *w said:

Vau brate, kao da si pogodio najvećeg autsajdera, a ne duel gde su svi znali pobednika, samo pitanje u koliko tekmi. Najveći deo je prognozirao 4 ili 5 tekmi.

 

Ja sam 6, prizmajem da sam očekivao bar jednu pobedu Blejzersa, druga je bila navijački. Eto jedna lopta ih je delila.


Toliko je bio izvestan duel da nesto nisam ni video da su mnogi prognozirali ishod...

Link to comment
Share on other sites

Za GSW je najvaznije bilo da se prodju Rakete. Znalo se da ce Portland ili  Denver biti dosta laksi rivali. U ovoj seriji je Ker mogao da koristi dosta vise igraca. Kuk i Jerebko su za ovaj nivo irelevantni likovi, ali u ovoj seriji nijesu bili neki minus.  Protiv Baksa opet ocekujem da se suzi rotacija na 7-8 igraca.  Njihova klupa je mnogo jaca i morace Ker pametno da rotira. 

Link to comment
Share on other sites

Ali najbolje su mi te izjave u fazonu - koji su q i ginuli u 1/4 ili 1/2 finalu...

 

Šta treba, da procene da će neko bolje od njih proći u WCFu, pa da puste? :lol_2:

 

GSW je jedna od najjačih ekipa u istoriji košarke. Dokazati da si makar u svojoj konferenciji prvi do njih, uopšte nije mala stvar. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako je iko od igraca Portlanda izasao na parket sa razmisljanjem da ce da izgube, ne treba da bude igrac Portlanda (Portland je uzet kao primer)

 

Ako ne verujes da mozes da ih pobedis, sto se uopste bavis tim sportom?

 

Dakle apsolutno se slazem da je vredelo boriti se za finale i dati sve od sebe da se isto dobije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da bi Kawhi mogao da preuzme Janisa u odbrani,neko od ostalih igraca ce morati da preuzme vecu odgovornost u napadu,inace ce Kawhi ostati bez gasa.Lowry bi mogao da se pojavi,takodje i Green koji baca cigle celu seriju,da sam Nurse,Powell od pocetka nocas.

Link to comment
Share on other sites

Inace treba istaci u kakvu igracinu je izrastao Looney, apsolutni x factor tokom celom PO.

 

U seriji protiv Hjustona je uglavnom bio defanzivno orjentisan i sjajan posao je radio na svakom preuzimanju ali protiv Portlanda je bio sila i ofanzivno u celoj seriji na 10 ppg uz 80% realizacije i bacanja takodje ne masi.

 

Da ne pricam sta je Lillardu i McCallumu radio na prezuimanjima i kako ih je lepio, valjda mu posle Hardena i Cp3 oni dodju kao usporeni snimak.

 

Sumnjam da ce GS uspeti da ga zadrzi ponudice mu neko jaci ugovor od midlevela...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

Ali,koliko je ovaj ugovor Bledsoa los,uzas.

Vrhunski ugovor. 

 

Prvo sto Bled sigurno vredi vise od 4/70, drugo sto ionako moraju pola tima da obnavljaju na leto, pa ne moraju oko njega bar da se cimaju. Kog pleja bi nasli za te ili manje pare?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Jel ima nekih informacija oko povrede Kawhia ili se jos uvek svi prave kao da se nista nije desilo?

 

Ne znam sto su svi otpisali Tornto kao da je 0-3?

 

Kawhi od kako je preuzeo Janisa nisu se bas proslavili Bucksi.

Ziv i zdrav. Spreman za vcrs ko zapeta puska

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Vrhunski ugovor. 

 

Prvo sto Bled sigurno vredi vise od 4/70, drugo sto ionako moraju pola tima da obnavljaju na leto, pa ne moraju oko njega bar da se cimaju. Kog pleja bi nasli za te ili manje pare?

 

Malkolma Brogdona?

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

 

brate tako je u njujorku stalno

 

 Nzm brt kako je u NY, znas i sam da sam navijao za Brona u NY posle Clevelanda sa sve Kanterom, Melom, Timijem Hardavejm, KRtnijem Lijem, DRoseom... ali propade plan. Trenutno sam u LA i ne svidja mi se bas. Ipak sam ja za neke istocnije krajeve kao sto su Miami i OHIO...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...