Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 hours ago, goldberg said:

 Pa vidi, LeBron je bez Kyria dobio 2 meca protiv GSW, Kyrie bez LeBrona nikada nista nije mogao da ucini, cak ni da odvede svoju ekipu u doigravanje.

LeBron ce ostati upamcen kao jedan od najboljih svih vremena i najbolji igrac ove generacije, Kyrie je samo jos jedan dobar napadac koji je odigrao jednu dobru seriju i osvojio jednu titulu sa LeBronom. Ne verujem da ce on samostalno ikad da dogura do finala lige, mozda u paketu sa jos jednim superstarom.

 

 

 

Blond, vrlo je jednostavno. Cavsi sa Lebronom su igrali 4 finala protiv Dubsa. Dobili su samo ono u kojem je Kyrie igrao. ON je taj tas na vagi koji je presudio da uzmu titulu. To što on ove godine igra u očajnoj formi u PO nema nikakve veze sa prethodno iznetom činjenicom. Sa poslednjom rečenicom se slažem, u paketu sa Jokarom, koji je jedan od retkih nesebičnih superstar igrača.

Link to comment
Share on other sites

Kajri je ubica,to sto je pukla svlacionica Bostona je druga stvar,od nezrelih klinaca koji hoce sve i odmah,do Kajrija koji je ocigledno nesposoban da bude lider tima,karakter mu ne dozvoljava,do Hayworda i narusavanja hemije pokusajem Stivensa da ga vrati na fabricka podesavanja(nije shvatio da mu ne treba trener,nego psiholog za ono pickasto sklanjanje od skoka i bezanje od ulaza)do samog Stivensa i nemogucnosti da iskontrolise toliko egoa u svlacionici.

 

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

@blond

Pisao sam vec da sam samo citao stari forum.

 

Cleveland je uzeo titulu tek kad je Draymond kaznjen, da se to nije desilo i to bi uzeo GSW. Poslednje finale nisu ni imali sanse protiv Duranta, u prethodnom je LeBron igrao sam.

Tim sa dve rupe u odbrani da osvoji titulu? Ne verujem, ali mislim da cemo se svi sloziti da je neumesno porediti Irvinga sa Jamalom, kao i Jokica sa LeBronom. Babe i zabe.

 

@Bobby Axelrod slazem se da je ubica jedan na jedan i da ne moze da bude lider tima koji se bori za trofeje. On je najbolje mogao da funkcionise sa LeBronom koji je bio lider, poenter, razigravao citavu ekipu, a Irving je tu delovao iz drugog plana i koristio sto se odbrana fokusirala na LeBrona. 

On i Boston nisu bili nikakav fit, ali desava se, ni George i Westbrook nisu uradili nista na zapadu.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

sut toliko los da je i Barton ostao u cudu
 

 

 

nisam stigao sinoć da prokomentarisem od terora i brogdona (on je uvek kriv), ovo je najviše slika i prilika šta se priča i radi na treningu. ok, neka je ovaj craig dileja ali ne mogu da se setim da li je leteo na klupu odmah posle ovoga i nikada nije ušao u igru??? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 ovo je najviše slika i prilika šta se priča i radi na treningu. 

Nemam pojma koliko je ovo tacno.

 

Naravno da su prelazili milion mogucih situacija na treningu, ali sam cesto gledao situacije gde se igraci u napetim trenucima vrate u neki bazicni mod koji inace furaju pa to ne bude dobro.

 

Odlican primer, prosle godine su Rapsi peglali mnogo dobar basket tokom RS, Demar je potpuno promenio stil igre, igrao racionalno, delio pravovremeno dobre pasove i nije se desavalo da sam gubi utakmice gomilom izolacija. Cim je postalo napeto, u g3 protiv Vizardsa, vratio se u svoj bazicni chucking mod i vezao jedno 10tak izolacija i uspeo sam da im izgubi tekmu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Napisah sinoc, ne znam ni da li je prosao post jer je stekalo dosta. Pisali ste o ogranicenosti Jamala sto je potpuno jasno, ali poraznija stvar od toga je sto nije u pitanju samo on, vec svi bekovi Nuggetsa slabo sta vide osim kosa i uglavnom zive od off ball kretnji i Jokicevih pasova. Kad im iseces te kretnje i zatvoris Jokicu uglove dodavanja onda dobijemo ono sinoc. Monte je tu jedini pravi plej, i to onaj pravi pass first plej, ali on je ipak ogranicen na ovom nivou. Cak nisu bili u stanju ni da odigraju jednostavnije resenje iz pika, pnp, jer se uvek kasni sa dodavanjem.

I Pop je uradio odlican posao u zaustavljanju tih kretnji, ali nije imao dovoljno dzebane, sto u odbrani (najvise na Jokicu), sto u napadu. Jedini razlog zasto je Denver dobio game7 protiv Spursa je odlicno otvaranje utakmice, nekako su uspeli da sacuvaju prednost do kraja zahvaljujuci impotentnosti Spursa. Otvaranje utakmice je i jedini razlog zasto su sinoc bili do kraja u igri. Ipak, odlican posao Portlanda, koji takodje nije briljirao, ali je bio veoma strpljiv,  nisu upadali u brza resenja iako su par puta prilazili na posed razlike a Denver vracao na 10-ak. To moze da bude frustrirajuce, ali odrzali su svoju igru i zasluzeno dobili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Mozda bi bolje igrao ranjen kao recimo Kanter.

 

 

:kanter pušta na kasetofonu:

 

Kad bi bio ranjen, krvi bih ti dala
Oba svoja oka, kad bi bio slep
Al uzalud, bez duse si lep
Al uzalud, bez duse si lep

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Predragdjape said:

Da li se ikada desilo u NBA da jedan igrac postigne sve trojke svoje ekipe na utakmici? Nebitno da li je play off ili regularni deo sezone.😄 


Kol'ko oćeš puta. Eklatantan primer ođe : https://www.basketball-reference.com/boxscores/198312130DEN.html

186-184 za Pistonse. U oba tima jedan igrač postigao po trojku. There. 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra bese loto?

 

2019 Lottery Teams & Odds
Team Lottery Odds
New York 14.0%
Cleveland 14.0%
Phoenix 14.0%
Chicago 12.5%
Atlanta 10.5%
Washington 9.0%
New Orleans 6.0%
Memphis* 6.0%
Dallas** 6.0%
Minnesota 3.0%
Los Angeles Lakers 2.0%
Charlotte 1.0%
Miami 1.0%
Sacramento^ 1.0%

 

* = This pick may be conveyed to Boston
** = This pick may be conveyed to Atlanta
^ = This pick will be conveyed to Boston via Philadelphia or to Philadelphia

 

 

hmmmmmm
Chances Philadelphia gets the No. 1 pick from Sacramento: 1.0 percent

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Miki, Kandza je polozio ispit za lakere. Irving i KD u Nikse, Obrva i Lenard u Kaliforniju, pakuj.

 

  Nisam gledao g7 Tor-Phi, gledao sam Den-PTB i radovao se (pogodio sam na prognozi PTB, Tor i Mil, promasio samo HOU ofc) , ali moram da pogledam ovaj masterpis Kavaija na nbafull.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...