Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

George Hill iškolovao u ovoj četvrtini. Celti više ne znaju šta da rade, rado bi uzimali neke alibi šuteve al su svesni da to nije put pa se sve nešto nećkaju. Irving mora da istupi ili da olabavi ego i shvati da je precenjeni flashy dribler. 

Link to comment
Share on other sites

Neverovatne rotacije Bucksa u odbrani, skoro svaki closeout su savrseno odradili.


Deluje da Boston nema nikakvu ideju u napadu, cak i ovo sto su pogodili je bilo cudno, kao ovaj sut Brauna malopre. Ne pamtim da sam ikad gledao Irvinga da ovoliko okleva da napadne reket.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Језиво, језиво. Опет 3/4 и опет нема одговора на серију противника. 

 

Што је најгоре стварно је говор тијела као да им је свеједно. 

 

Ирвингу пада вриједност овим ПО, није ми ово суперстар ниво

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Šta rade igrači Bostona... Kakav manjak iq-u

 

 

Стивенс ми је за оштру критику. Цијеле сезоне не може да распореди улоге, нема резервног плана, опасне осцилације у игри. Све се пресликало на ПО

Link to comment
Share on other sites

Just now, threepwood said:

Ne znam, mene ovi Bucksi opet nisu ubedili da mogu do velikog finala preko Rapsa/76ersa

Posle prve tekme su odlicni defanzivno, imace problema i Rapsi i 76ersi da postizu poene protiv njih.

 

Mislim da prica o playoff Irvingu moze polako da ode u penziju. Par nivoa je teze kad Lebron nije tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Posle prve tekme su odlicni defanzivno, imace problema i Rapsi i 76ersi da postizu poene protiv njih.

 

Mislim da prica o playoff Irvingu moze polako da ode u penziju. Par nivoa je teze kad Lebron nije tu.

Ma svestan sam ja da to skroz subjektivno jer mi se ne dojmi ovaj Giannis ball, ali sta znam. Ne igraju ni Rapsi nista dopadljiviju kosarku

Link to comment
Share on other sites

Just now, threepwood said:

Ma svestan sam ja da to skroz subjektivno jer mi se ne dojmi ovaj Giannis ball, ali sta znam. Ne igraju ni Rapsi nista dopadljiviju kosarku

Tako je cele godine, nisu oni uopste igrali preterano lepo za oko, ali su imali atg regularnu sezonu. 

 

Evo i sad u plejofu deluju fantasticno osim one jedne tekme. Ocekujem da ovo zavrse u 5, i da takodje rutiniraju Rapse / 76erse u 5. Finale ce vec biti druga prica.

 

Takodje, sve ovo bez Brogdona, koji bi trebalo da se vrati u par narednih tekmi.

Link to comment
Share on other sites

Fora bi bilo da za godinu, 2, Netsi preteknu Boston i da imaju ozbiljniji tim.
Do nedavno je bila prica da Boston ima najmocnije assete, pikovi picke materine, talentovana ekipa,  wonderkid na klupi, dominirace kao niko nikad do sad...
A muceni Netsi su bili vidjeni kao tim koji u narednih 6,7 godina nece ni da primirise PO-u, fransiza bez ikakve perspektive.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...