Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 minutes ago, riviera said:

nejasno zasto bos pokusava da se takmici u sutiranju trojki sa mil u ovom njihovom falicnom sistemu morry ball-a kad imaju puno kompletniju igru sa vise pozicija na parketu.

 

 

 

ocigledno respektovanje duzine i strah od lepljenja , mada cenim da ce ubrzo sa Horfom napraviti i neku unutrasnju igru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Уф, све очекујем неки Кајријев takeover, никако да се деси.

 

Лош меч баш, масу промашених отворених шутева на обје стране. Бостон је морао да искористи овакав распад Милвокија, бојим се да иде још један меч ђе ће се Бостон распасти у 3/4.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ječmendo said:

Užasna košarka. Irving opet divlja, zaslužio je duže klupiranje. Kelti su mnogo bolje igrali lani. 

Maravich je rekao jedan deo problema. 
A drugi po mom strucnjackom misljenju je debalans ega. Prosle godine su pilici morali u PO da preuzmu vece uloge i stvarno su prebacili sva ocekivanja. E sada se javlja problem pilici od prosle godine su postali Petlovi jos se vratili stari petlovi koji hoce svoj kolac, tuzan deo da je jedan od njih samo bleda senka onoga sto je bio.
I mislim da je to krivica Stivensa svaki elitni uspesan trener je morao da kontrolise to, on  se ove sezone  muci doduse jos moze da okrene samo da im udari pravi notu.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SunZero said:

 

mnogo je jaci PO ove godine, pogotovo na istoku

 

Mislim da nije to u pitanju. Lani su imali sistem - jaka defanziva plus timska igra u napadu, gdje su svi doprinosili. Sada od toga nema ništa. Iako je fantastičan košgeter, Kyrie prečesto privatizuje igru - što je dvostruko loše kada ne isporučuje dobre brojke, jer bukvalno isključuje ostale igrače iz sistema. S druge strane, čovjek je u odbrani najveći liability, jbg. u pitanju je čista fizika. Ovo ne znači da stvari ne mogu da se preokrenu, on je igrač trenutka i inspiracije i kada počne da trpa ne prestaje. Samo da ne dočekamo Godot-a prije njegovog takeover-a... :kece:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo ciglarenja na ove strane ali deluje da će biti neizvesno do kraja. Mislio sam dugo da je Marcus Morris klasičan volume scorer sa pozicija 3-4 ali dasa daje primer borbe ostalima i verovatno je najstandardniji Kelt uz Horforda ove sezone. Rozier se raspada, nikad ga nisam naročito cenio ali ovo je baš grozota što igra, nije toliko loš. Middleton je održao Buckse u igri uz podgrejanog George Hilla, Giannis opet solidno uštopovan a opet je manje više egal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, greenenvy said:

Napasti Janisa i pokusati iznudjivanje 4. licne rano.

Kad god sam video pokusaje ovog u NBA, nije proslo dobro.

 

Cim neki star player udje u problem sa faulovima, sudije oklevaju da sviraju faul njemu. Ako budu napadali Janisa, nije nemoguce da mu sudije dozvole da prebija igrace Bostona jer ce se cimati da mu bace 4. faul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni donekle nije jasna ni igra Milvokija. Imaju vjerovatno najvišu petorku u NBA, a igra u reketu je dozvoljena samo Janisu. Lopez i Mirotić su odlični post-up igrači, vrlo često su u mismatch-u, ali 90% vremena planduju na 8+m. George Hill opet igra sjajnu utakmicu! :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, BattleBorn said:

@riviera, molim te, nek ti se omakne nekad sa nekim zarezom 😄

nekad dolazim u iskusenje da citam tvoj post i rukom obelezavam zareze.
cesto se bas pogubim  u dekodiranju tvog posta.

stream of (un)conscious 😜

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...