Jump to content


Romantik

Recommended Posts

12 hours ago, McLeod said:

Kori Gauf postala najmladja teniserka u istoriji Open Ere koja se plasirala u glavni zreb Vimbldona. 15 godina ima, gradjena je kao Monfis, ono se bas retko vidja. 6-1 6-1, bas me zanima kako ce da prodje u glavnom zrebu, izgleda kao terminator.

 

Inace, prosle godine je potpisala za Team8, oni je zastupaju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Uzmeš ovako....Ispišeš 128 imena učesnica na beli papir. Zatvoriš oči. Uzmeš zrno pasulja. Protreseš ga dobro u šaci i zatvorenih očiju baciš na papir. Ona na koju je pao pasulj....e ta bi mogla da osvoji

 

[emoji1]

 

[emoji3] zato i pitam, da ne trazim pasulj

 

A akcenat je na...bi mogla, sirok pojam ko velim [emoji5]

 

Link to comment
Share on other sites

Korektan zrijeb za Novaka,ipak je on prvi nosilac,samo da ozbiljno shvati prvo kolo,ipak nema dugo takmicarskog meca a Kolsrajber zna da bude nezgodan.Federer sam birao do polufinala vise mu nisu dali.Rafi malo tezi na papiru,potencijalno drugo kolo sa Nikom i ako mislim da ce ga Tompson cak i dobiti u prvom kolu.Sve u svemu ne bi trebalo da bude problema za prvu trojku do polufinala.

 

I da,drago mi je sto se dva najbolja igraca svih vremena ne mogu sastati prije finala.

Edited by Jerotije Pantic
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

Samo da se zapljunem na topiku najnebitnijeg turnira u toku godine i da pozelim Nolou srecu... ajmo junacino do #5 

 

e na sta si ti spao :roflmao:

ako je nebitan, onda te bas briga ko ce da osvoji i ne upisujes se uopste :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Inace, reci da Djokovic nema lake zrebove je zapravo bezobrazluk.

 

'ajmo unazad, onoga cega se secate:

AO ove godine - Kruger, Conga, Sapovalov, Medvedev, Nisikori, Puj, Nadal. Teniser ranga Puja nije bio u polufinalu slema tipa od Sutlera. Mada zeznutije nego obicno, posteno, Sapovalov i Medvedev kao klinci sa kojima ce imati sve vise problema.

 

USO 2018 - Fucovic, Sangren, Gaske, Sousa, Milman, Nisikori, Del Potro su verovatno top 3 najsmesnijih protivnika do titule u 21. veku, racunamo i one krs Australian Opene sa pocetka veka.

 

W 2018 - Sangren, Zebaljos, Edmund, Kacanov, Nisikori, Nadal, Anderson. Lik ima na sva tri poslednja turnira koja je uzeo fakin' staklenog Nisikorija koji mu je sparing partner bukvalno za protivnika u QF i SF.

 

ne znam da li treba ici dalje, ili cete da prihvatite da Djokovic ima najlakse zrebove od svih.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Sta reci za Rafu na RG? Da li je bitno koji zreb ima Nadal na RG? Ove godine mu je zreb bio najtezi moguci u zavrsnici i lagano je osvojio titulu. Nije on kriv kada igraci koji su mu projektovani kao najtezi rivali i ne stignu do njega.

Pa kako je onda Novak kriv što je recimo na USO igrao s Milmanom umesto sa Federerom? Slažem se da je imao sreće kako su mu se otvarali žrebovi, ali jedno je projektovan žreb a drugo šta na kraju ispadne. Ko zna šta će ispasti i od ovog žreba sada.

S druge strane najlakše bi bilo uzeti statistiku prosečnog ranga protivnika na svim slemovima dosada za svu trojicu, ali me mrzi da se sad natežem oko toga po ko zna koji put.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Pa kako je onda Novak kriv što je recimo na USO igrao s Milmanom umesto sa Federerom? Slažem se da je imao sreće kako su mu se otvarali žrebovi, ali jedno je projektovan žreb a drugo šta na kraju ispadne. Ko zna šta će ispasti i od ovog žreba sada.

S druge strane najlakše bi bilo uzeti statistiku prosečnog ranga protivnika na svim slemovima dosada za svu trojicu, ali me mrzi da se sad natežem oko toga po ko zna koji put.

 

Rang protivnika zapravo vrlo slabo opisuje tezinu protivnika.

 

Jer Djokovicu tu prosecnu vrednost dizu Nisikori i slicni bezveznjaci. Teze mu je da igra sa nekim Rosolom, Klizanom ili Braunom nego sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Joj, ovo izvlačenje ko je koga imao u žrebu je pogrešno na toliko načina...Evo Nadalov žreb na AO, smešno presmešno a istovremeno žreb koji je bacio prašinu u oči i dao lažnu sliku o nekom ludačkom novom servisu koji je Novakov ritern razbio u param parčad u finalu. 

 

Plus Mek, ovo za Nišikorija...pa ono, Mrnja se ne slaže sa tobom i verovatno ima kući pored Gospe i Keijevu ikonu kojoj se klanja svako jutro. 

 

Batalite to sa žrebovima, posebno u Novakovom slučaju se pokazalo da je imao i bolje rezultate kada nije imao cake walk do finala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

To se desilo jednom, gubio je on i od Mareja i  to u finalu slema, sto ne znaci da nije protivnik kojeg je najvise zeleo u zavrsnici, mislim... potpuno irelevantno.

 

Potpuno je irelevantno ređati protivnike i praviti neki obrazac lakih žrebova jer može za svakog od big3 isto da se napiše za XY osvojenih slemova. Kao što su ih sva trojca imala više puta. 

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...