Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Djokovic opet dobio zreb kao da ga je sam pravio, ovo je bruka kako covek na 3 od 4 slema ima ubedljivo najlaksi zreb od top 4 nosioca.

 

Mada ce biti zanimljivo ako Feliks stigne do cetvrte runde, cisto da vidimo taj mec.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nugetlija said:

 

Kakav trol ako su Anderson, Raonić, Kachanov i Karlović u Novakom žrebu

Karlovic je u Novakovoj cetvrtini, ova trojica su u drugoj i teoretiski moze da igra sa maximum dvojicom. Prouci zreb pre nego odvalis ovako nesto.

 

 

Smesno je nalaziti mane Novakovom zrebu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

lol, Rodzerov zreb daleko laksi. 

Kei i Borna su veliki specijalisti za travu. 😄

 

 

Borna ga je, za tvoju informaciju, pobedio u finalu Halea prosle godine, tako da, da, u Novakovom zrebu ne postoji nijedan igrac tog kalibra u prvoj nedelji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Borna ga je, za tvoju informaciju, pobedio u finalu Halea prosle godine, tako da, da, u Novakovom zrebu ne postoji nijedan igrac tog kalibra u prvoj nedelji.

Bio je pod znakom pitanja zbog povrede pa je forma upitna ali na "ime" svakako jeste tezi protivnik. 

Link to comment
Share on other sites

Borna ove sezone ne igra dobro, pogotovu sto je bilo upitno uopste i da li ce da zaigra u Londonu zbog porede ledja, tako da sumnjam da ce i doci do Federera. Ostatak je izi-pizi...

 

Novakov zreb je muj bjen, a kako sam mislila (citaj: strahovala) da ce biti, odlican je.

 

Rafa je najgore prosao, pa neka se zali i drugi put na organizatore. 🙄 🙂

Edited by noćna frajla
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zvezdinho said:

Borna je teska sprdacina od tenisera ove sezone. Jedan Manarino je dobijao protiv njega svaku duzu razmenu udaraca.

 

Odlicno, ajde sad primeni iste kriterijume na Novakov zreb i zakljuci da je i za njegove standarde ovaj zreb tragikomican.

 

Nadam se da ne moram da vas podsecam na istoriju Novakovih zrebova od neke 2014. na ovamo, pogotovo na W i USO, niko nikad nije imao zrebove kao da sam sebi bira protivnike.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, McLeod said:

Kori Gauf postala najmladja teniserka u istoriji Open Ere koja se plasirala u glavni zreb Vimbldona. 15 godina ima, gradjena je kao Monfis, ono se bas retko vidja. 6-1 6-1, bas me zanima kako ce da prodje u glavnom zrebu, izgleda kao terminator.

Gledala sam je prošle godine na nekom slemu, možda baš W, i bila sam ubeđena da ima barem 16 ako ne i više :classic_ohmy:

 

Što se tiče Novakovog žreba bila sam ubeđena da će mu zapasti Kirgios negde u prvim kolima. To bi bio medijski cirkus, dobro je što je na drugoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Sta reci za Rafu na RG? Da li je bitno koji zreb ima Nadal na RG? Ove godine mu je zreb bio najtezi moguci u zavrsnici i lagano je osvojio titulu. Nije on kriv kada igraci koji su mu projektovani kao najtezi rivali i ne stignu do njega.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Gledala sam je prošle godine na nekom slemu, možda baš W, i bila sam ubeđena da ima barem 16 ako ne i više ohmy.png

 

Što se tiče Novakovog žreba bila sam ubeđena da će mu zapasti Kirgios negde u prvim kolima. To bi bio medijski cirkus, dobro je što je na drugoj strani.

 

Bice i ovako cirkus sa Rafom, ako prodje Tomsona, al se ne nerviramo barem.

 

Federer ocekivano, po meni, ima prelak zreb, uopste ne razumem tenziju.

 

Link to comment
Share on other sites

Potential R16:

Barty-Bencic
Serena-Kerber
Bertens-Wang Qiang
Stephens-Kvitova

Svitolina-Sevastova
Vondrousova-Pliskova
Halep-Sabalenka
Wozniacki-Osaka

#Wimbledon

 

 

Barti ima Muguruzu u 3r. Zanimljiv zreb.

Link to comment
Share on other sites

Roger bas ima lep zreb, steta sto Anderson nije kod nas, ali to nisam ni ocekivala, posle cele kuknjave :default_coffee:

medjutim, da je ostao no.3 dobio bi Nadalov zreb koji je :classic_ninja:

Djokovic po obicaju ima smejuriju od zreba

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, noćna frajla said:

Sta mislite od zena, koja bi mogla da osvoji?  :girl:

 

Uzmeš ovako....Ispišeš 128 imena učesnica na beli papir. Zatvoriš oči. Uzmeš zrno pasulja. Protreseš ga dobro u šaci i zatvorenih očiju baciš na papir. Ona na koju je pao pasulj....e ta bi mogla da osvoji

 

😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...