Jump to content


Romantik

Recommended Posts

1 minute ago, zoe Bg said:

Nista nisam ucitila vec si ti spominjao moguce njegovo poreklo i razne lobije. To nije diskusija, to je razvijanje neke poente na osnovu traceva. Meni je zao sto ti ne razumes ali slican sadrzaj je uvek bio brisan, nikad se nismo i necemo baviti. 

Ja nikoga nisam optuzio za to sto sam napisao, niti sam bilo koga vredjao po tom osnovu, to je poenta, koju vi nazalost ne razumete .................... pa je samim tim, osnov za brisanje mog posta, bez ikakvog osnova i to je cist fasizam u najavi ...................... dobro, nisam ni prvi ni poslednji koji napusta ovaj brod, a vi razmislite zasto je to tako ................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

Ja nikoga nisam optuzio za to sto sam napisao, niti sam bilo koga vredjao po tom osnovu, to je poenta, koju vi nazalost ne razumete ....................

Post je nepotreban jer nije svaka moguca glasina za forum posebno sto lako moze da ode u pravcu koji nije za forum, da si vredjao bio bi banovan, postoje razlike. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

 

Ne bi to pokvarilo njegovu auru. On je jednostavno bio unikat i ostace unikat u istoriji sporta. Undisputed najbolji sportista svih vremena, verovatno zauvek. 

 

Kao sto sam rekao, da je Djokovic antiheroj sve vreme, nista ne bi smetalo, imao bi vecu bazu fanova i vise bi ga postovali u tom segmentu.

 

ne znam da li bukvalno iko ko gleda tenis moze njega da omalovazava kao tenisera. Niti sam primetio da to iko radi.

Kako ne bi promenilo? Zamisli sad izađe vest da je Lebron udario Korvera pesnicom po sred face, kao što je Džordan Kera 😄 Ne bi ga pustili živog. A da vest izađe za 20 godina nikog ne bi bilo briga. Isto ti je tako i sa Džordanom. A isto je i sa Federerom, uloge su podeljene odavno 

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, noćna frajla said:

Pa iste one koje ie imao Novak

 

Hebao majku svom boksu, publici, pa onda trazio od iste publike da ga voli :classic_ninja:

jedini isti ispad koji imaju je lomljenje reketa, njih dvojica i svi ostali teniseri osim Nadala 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Post je nepotreban jer nije svaka moguca glasina za forum posebno sto lako moze da ode u pravcu koji nije za forum

Zoe, jesl li ti svesna sta sti zapravo napisala ....................... ovo je na bilo na nivou Orvelove "Zivotinjske farme" sa sve dezurnim pajacom, narcisom i "sveznalicom" koji maltene na dnevnom osnovu vredja i pokrece glasine tipa rekla-kazala i onda rasprava  krene u nepredvidjenom pravcu, a ti i Borko na to masete lepezom i sve to pratite iz pocasne loze .................. eto, to je nazalost postala sustina ovog foruma ......................

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
Hebao majku svom boksu, publici, pa onda trazio od iste publike da ga voli :classic_ninja:
jedini isti ispad koji imaju je lomljenje reketa, njih dvojica i svi ostali teniseri osim Nadala 
Da, da, vazi.
Onaj bes i histerija u mladjim danima, sve je to nista, uralanje na tudje bokseve, a i sve ste mi poliglote pa razumete sta pricaju.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, noćna frajla said:

Da, da, vazi.
Onaj bes i histerija u mladjim danima, sve je to nista, uralanje na tudje bokseve, a i sve ste mi poliglote pa razumete sta pricaju.

 

Da, koje se ogledalo u lomljenju reketa i nista vise :classic_ninja:

Jednom rekao Djokovicevom boksu: be quiet ok

Jednom se izdrao na nekog iz publike na RG: shut up

 

ma da, to bas moze da se poredi sa Djokovicevim recima upucenim publici i boksu, da ne citiram, banovace me zbog psovanja

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Imao je i Federer svojih ispada, više kad je bio klinac, dosta manje nakon prvog osvojenog slema...ali to sada i nije bitno, uloge su podeljene i to je to. Nema nazad.

 

Naravno da je imao, ne mogu da verujem o cemu se ovde raspravlja. Ti ljudi dole su pod strahovitim pritiskom a teniska publika se toliko promenila da sada igraju pred raznoraznim degenericima, koji misle da mogu da rade sta hoce zato sto su skupo platili kartu. Ti momci se herojski drze s obzirom na to sta sve moraju da iskontrolisu, za to je potrebna strasna snaga volje.

 

Cujes, mrzi ga publika jer se jednom izdrao na svoj boks. Da meni padne klapna u nekim momentima kakve oni prezivljavaju godinama iz dana u dan iznosio bih snajper na teren.:classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Boxy said:

 

To jeste osnovni razlog zasto ga ne vole, njega nece voleti ni kad Roger ode u penziju, navijace protiv njega i kad igra sa nekim klincem, jednsotavno je tako.

 

Osnovni razlog zasto publika ne voli Novaka je zato sto se oseca prevareno od strane Novaka? Zaista...

 

Može se pričati o hiljadu i jednom razlogu zašto publika ne podržava određenog igrača (koliko to glupo bilo jer ako se izuzmu imbecili poput Kiriosa ili Gulbisa, suludo je nekoga ne voleti, navijati za svog favorita da svakako ali ne voleti, glupost). Ali reći da je kod Novaka slučaj jer se publika osetila prevarenom? Kad je pre stigao da je prevari kad su danas isti kao što su bili na početku (tada je možda bilo i gore, danas ipak moooožda malo manje jer im je pred očima budući goat). 

 

Prevario je publiku koja se na USO ponaša kao da je na terenu MMA fajt dva lika gde svaki od njih ima ortake iz Kvinsa i Harlema koji su došli da ga podrže. Neće biti.

 

Ja ću preskočiti i bataliti gluposti oko toga da li je to zato što je odakle jeste, lobiji, jevreji, pare, sponzori i slična sranja...jer gledam po sebi i znam koje bih poštovanje imam prema svakome ko ostvari rezultate o kojima će se pričati u decenijama ispred nas. Gospodska publika očigledno to ne može jer je umislila da je to nešto unapred predviđenog za nekog drugog pa kada se pojavio neko ko bi to možda mogao da naruši, ajd da malo ne budemo gospoda.

 

Nešto slično kao fazon KK Partizan pre ili KK Crvena Zvezda sada. Gde su navijači oba kluba (Partizana više, ne jer su ne znam kakvi nego što je njihova dominacija trajala duže, Zvezdini će uskoro, već je počelo) umislili da su oni jedini bogom dani da im pripadnu svi trofeji, gde su oni jedini i pravoverni nosioci prizanja da je njihov klub jedini mogući šampion, pa kada se pojavio neko ko je to izmenio (Zvezda smenila Partizan ili Budućnost, privremeno, smenila Zvezdu) odmah fekalije po jednima i drugima. Jer je neki navijač umislio da njegovom klubu pripada neko pravo, samo njemu i uvek njemu. Možeš misliti. 

 

Isto to se desilo i sa navijačima koji danas ne mogu da prihvate da njihov ljubimac gubi od nekog tamo lika. 

 

Koje crno osećanje da ih je Novak prevario...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Za sve je kriv Mek, da je krenuo jako od početka, razvila bi se polemika i oborili bismo rekord pre roka. 😄

 

Nikad nisam bio zainteresovan za lovorike jbg.

 

Trip zna za sta sam zainteresovan, samo nema ga ovde da vas poduci 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

Osnovni razlog zasto publika ne voli Novaka je zato sto se oseca prevareno od strane Novaka? Zaista...

 

Može se pričati o hiljadu i jednom razlogu zašto publika ne podržava određenog igrača (koliko to glupo bilo jer ako se izuzmu imbecili poput Kiriosa ili Gulbisa, suludo je nekoga ne voleti, navijati za svog favorita da svakako ali ne voleti, glupost). Ali reći da je kod Novaka slučaj jer se publika osetila prevarenom? Kad je pre stigao da je prevari kad su danas isti kao što su bili na početku (tada je možda bilo i gore, danas ipak moooožda malo manje jer im je pred očima budući goat). 

 

Prevario je publiku koja se na USO ponaša kao da je na terenu MMA fajt dva lika gde svaki od njih ima ortake iz Kvinsa i Harlema koji su došli da ga podrže. Neće biti.

 

Ja ću preskočiti i bataliti gluposti oko toga da li je to zato što je odakle jeste, lobiji, jevreji, pare, sponzori i slična sranja...jer gledam po sebi i znam koje bih poštovanje imam prema svakome ko ostvari rezultate o kojima će se pričati u decenijama ispred nas. Gospodska publika očigledno to ne može jer je umislila da je to nešto unapred predviđenog za nekog drugog pa kada se pojavio neko ko bi to možda mogao da naruši, ajd da malo ne budemo gospoda.

 

Nešto slično kao fazon KK Partizan pre ili KK Crvena Zvezda sada. Gde su navijači oba kluba (Partizana više, ne jer su ne znam kakvi nego što je njihova dominacija trajala duže, Zvezdini će uskoro, već je počelo) umislili da su oni jedini bogom dani da im pripadnu svi trofeji, gde su oni jedini i pravoverni nosioci prizanja da je njihov klub jedini mogući šampion, pa kada se pojavio neko ko je to izmenio (Zvezda smenila Partizan ili Budućnost, privremeno, smenila Zvezdu) odmah fekalije po jednima i drugima. Jer je neki navijač umislio da njegovom klubu pripada neko pravo, samo njemu i uvek njemu. Možeš misliti. 

 

Isto to se desilo i sa navijačima koji danas ne mogu da prihvate da njihov ljubimac gubi od nekog tamo lika. 

 

Koje crno osećanje da ih je Novak prevario...

 

Da hipoteticki Feliks Oze Alijasim smeni svu trojicu sledece ili one tamo sezone, garantujem da ne bi bilo ovako. Vec bi ga obozavali. I vec ga obozavaju. Kao sto obozavaju Sapovalova.

 

Verovatno zato sto su zamalo iz Amerike, but close enough.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Osnovni razlog zasto publika ne voli Novaka je zato sto se oseca prevareno od strane Novaka? Zaista...

 

 

Apsolutno nisam rekla da se publika oseca prevareno, nego da oseca da on nije iskren.

Na pocetku karijere je predavao olako meceve, tu je stekao losu reputaciju. Ljudi plate da gledaju teniski mec, a ne da neko preda. Iako on ne predaje vec godinama, mozda i deceniju, prvu utisak je ekstremno bitan.

On voli svaki moguci fudbalski klub, samo zavisi u kom je gradu, to je nemoguce...

Kao sto sam napisala, hebe majku publici, a posle trazi neku ljubav. U svetu drustvenih mreza, gde se sve sazna, sve razume, mislis da ce ovo da prodje tek tako, da neko nece da prevede.

Evo recimo sad sa ovim Gimelstobom, dao je intervju za SK, gde je rekao da se cuje sa njim i konsultuje, a on ceka sudjenje i odmah su ga dohvatili i krenuli da ga ispituju kako je moguce da to radi. Pa u kom svetu je mislio da je normalno da tako nesto izjavi :classic_wacko:

 

Kao sto je Mek rekao, da je on prihvatio bad guy ulogu, imao bi vecu podrsku, a ovako je ni tamo i ovamo, a Federer i Nadal su vec dobili uloge i drze ih se.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Da hipoteticki Feliks Oze Alijasim smeni svu trojicu sledece ili one tamo sezone, garantujem da ne bi bilo ovako. Vec bi ga obozavali. I vec ga obozavaju. Kao sto obozavaju Sapovalova.

 

Verovatno zato sto su zamalo iz Amerike, but close enough.

 

Samo sto niko od njih dvojice nikada neće smeniti ovu trojicu na način na koji je Novak to uradio sa ovom dvojicom. Tako da pričaš o neuporedivim stvarima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Samo sto niko od njih dvojice nikada neće smeniti ovu trojicu na način na koji je Novak to uradio sa ovom dvojicom. Tako da pričaš o neuporedivim stvarima.

 

 

 

Mi to ne znamo, mozda hoce, mozda i nece. I Novak ih je "smenjivao" godinama, a mnogi bi rekli da ih nije ni smenio, nego im se pridruzio, sto je svakako ispravnija konstatacija.

 

Sve ovo sto je pomenula Boksi su mnogo veci razlozi od onih koji ovde provejavaju u rangu cije i vatikana.

 

Razloga ima pregrst. Ako je neko nesimpatican, lako ces naci razlog da ga ne volis, vrlo je jednostavno. To moze biti prosta navijacka iracionalna mrznja, kakva recimo na ovom forumu provejava prema Federeru, koja se posle racionalizuje kamencicima od kojih se zida palata.

 

Djokovicev problem je sto je prosuo previse kamencica, ako me razumes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da izvinete...ali koga boli dupe sta ce "publika" da kaze ako Novak osvoji jos tuce GS titula i poobara sve rekorde...Moze javnost donekle da kreira opste misljenje ali kad se sudari sa egzaktnim podacima i neoborivim cinjenicama, mogu samo da se pomire sa "sudbinom kletom" 😁

Link to comment
Share on other sites

 

Da, koje se ogledalo u lomljenju reketa i nista vise ph34r.png

Jednom rekao Djokovicevom boksu: be quiet ok

Jednom se izdrao na nekog iz publike na RG: shut up

 

ma da, to bas moze da se poredi sa Djokovicevim recima upucenim publici i boksu, da ne citiram, banovace me zbog psovanja

I publika po svetu razume sve to i pamti ...ta velika instancana publika sta je bilo pre 10 godina. A ne zna osnovna pravila, da se izmedju prvog i drugog servisa cuti, da se ne raduje na duple greske i mnogo toga..

 

Besmislice po obicaju.

 

Novak nije bad gay, niti je ikada bio, samo ga vi tako predstavljate, jer to silno zelite i nista drugo.

 

 

Sada vidim upozorenje moda. Povlacim se.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...