Jump to content


Romantik

Recommended Posts

3 minutes ago, zoe Bg said:

Doslo je vreme da upotrebim moj moderatorskiTM - DOSTA:smiley59:

Uleteli su neki postovi na minut posle mog, posto su kucani istovremeno ostaju ali zavrsavamo o takmicenju u popularnosti ako ima jos nesto da kaze o turniru, pa moze lagano da se zakljucava tema. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Apsolutno nisam rekla da se publika oseca prevareno, nego da oseca da on nije iskren.

Na pocetku karijere je predavao olako meceve, tu je stekao losu reputaciju. Ljudi plate da gledaju teniski mec, a ne da neko preda. Iako on ne predaje vec godinama, mozda i deceniju, prvu utisak je ekstremno bitan.

On voli svaki moguci fudbalski klub, samo zavisi u kom je gradu, to je nemoguce...

Kao sto sam napisala, hebe majku publici, a posle trazi neku ljubav. U svetu drustvenih mreza, gde se sve sazna, sve razume, mislis da ce ovo da prodje tek tako, da neko nece da prevede.

Evo recimo sad sa ovim Gimelstobom, dao je intervju za SK, gde je rekao da se cuje sa njim i konsultuje, a on ceka sudjenje i odmah su ga dohvatili i krenuli da ga ispituju kako je moguce da to radi. Pa u kom svetu je mislio da je normalno da tako nesto izjavi :classic_wacko:

 

Kao sto je Mek rekao, da je on prihvatio bad guy ulogu, imao bi vecu podrsku, a ovako je ni tamo i ovamo, a Federer i Nadal su vec dobili uloge i drze ih se.

 

Za bold, pardon, nisam se lepo izrazio..dakle, da publika ne želi da bude prevarena. Ali suština je ista.

 

Dakle, predaja mečeva...dete od 18 godina koje igra po terenima br. 15-19 uz par izuzetaka i neko  će da kuka jer je platilo karte za teren 19 gde je neko dete zbog fizičkih poteškoća predavalo mečeve i da smatra da je folirant zbog toga...kapiram da je broj takvih prevarenih tu negde oko 2.

 

Koji svaki fudbalski klub voli? Ja nisam ispratio...voli zvezdu od uvek i od stranih klubova MIlan (ide na utakmice MOnaka gde živi ali nisam skapirao da je navijač, ispravi me ako grešim). Evo i ja pratim Zvezdu i Liverpul...

 

Jebe majku publici pa traži ljubav...neče biti...it's other way around...publika mu jebe majku pa on pizdi. Da ćute i ne prave cirkus i feštu u rangu proslave punoletstva u Braničevskom okrugu od svakog meča kao neki dan, ne bi ni pizdeo. Ceniš da je prijatno da igraš pred 25k ljudi i da ti zvižde tokom poena ili aplaudiraju na svaki aut i duplu?

 

Tu možemo da se složimo jedino da je Novak idiot koji od takve publike bilo šta očekuje a kamoli ljubav.

 

 

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Joj, koliko god mrzim publiku na USO, hajde da ne useravamo topik kao za RG.


RG je to zaslužio naravno. Sledeće godine ćemo, bože zdravlje, još gori topik da napravimo...ali ove prave slemove kao Wimb ili dva betonska ne bi valjalo da zagađujemo.

 

Unapred se prijavljujem i obećavam 500+ postova za naredni RG :kece:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Sto sam sjebao Feliksa, nista nisam rekao. Uostalom, tipovali smo ga Lavrnja i ja jos dok je imao 14, pa vidim da mu okej ide.

 

Doduse, imao decko onu intervenciju na srcu i jos neke povrede... 😄

 

Eto....sad će Lavrnja biti kriv kad dečko za par godina potone ko Gulbis.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

 

Eto....sad će Lavrnja biti kriv kad dečko za par godina potone ko Gulbis.

 

Gulbisa smo svi tipovali, ali ja verovatno najmanje, budi posten priznaj 😄

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

svi odgovorili osim mene :smiley13:

 

Ja se izvinjavam, nisam ni gledao postove pa tako nisam ni video molbu da se stane. Imaš moj poslednji odovor tebi, udri reply i sibni kao PM...nije fer da ostane bez odgovora :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
22 hours ago, Yi Sun Shin said:

 

Eto....sad će Lavrnja biti kriv kad dečko za par godina potone ko Gulbis.

Bolje kao Gulbis nego kao Delpo, mislim da većeg baksuza u tenisu nema :classic_sad: Gulbis je makar relativno zdrav, sa nekim povredama kroz karijeru koje nisu preterano opasne.

 

Mislim da YT kanal Vimbldona izbaci ceo meč jedno mesec dana posle finala, čini mi se da je tako bilo prethodnih godina.

Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2019 at 7:35 AM, Yi Sun Shin said:

Pih...da smo ovako krenuli od prvog dana mogli smo ladno oboriti rekord....

 

😄

 

Pa rasplet je bio king protiv zupana, 

zatvaraj radnju. 

Ovaj topik ima neki jet leg

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...