Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Najbolji igrač: Marko Marin

 

Najbolji mladi igrač: Dejan Joveljic

 

Transfer sezone: Marko Marin

 

Gol sezone: Radonjic (Trnava)

 

Najboljih 11: Borjan - Gobeljić, Degenek, Babić, Rodić - Jovančić, Ebisilijo, Marin - Ben, Ivanić, Pavkov

Link to comment
Share on other sites

Najbolji igračMarko Marin

 

Najbolji mladi igrač: Dejan Joveljic

 

Transfer sezone: Marko Marin

 

Gol sezone: Pavkov (Drugi protiv Lpool-a)

 

Najboljih 11: Borjan - Stojković, Degenek, Babić, Rodić - Jovančić, Ebisilijo, Marin - Ben, Ivanić, Pavkov

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Elem, izgleda da cemo ovog leta ozbiljno pojuriti i Bastu i Vukovica ako Pankov zapali u inostranstvo. Basta 34 godine, volim ga ali mozda jedino sa klupe da ulazi bi bio ok .

 

Možda igra u vezi, to je nekad i igrao kod nas. Za SL je klasa, pomogao bi sigurno. I za 3-5-2 formaciju je odličan.

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Па тако је то када се покушавају ствари у силу као што је непрекидно постројавање испред Севера. Када се постигне успјех  онда је смислено славити са навијачима, али када се са 50 пута скупљом екипом на једвите јаде побјеђују Лучани и Слане Баре онда је постројавање сиљење а перформанс играча ништа друго него алиби глуматање...

Link to comment
Share on other sites

Najbolji igrač: Marko Marin

 

Najbolji mladi igrač: Teško je reći , niko se nije posebno istakao ali neka bude Dejan Joveljic

 

Transfer sezone:  Marin / Degenek

 

Gol sezone: Radonjic (Trnava) / Ben (2 gol Salcburgu )

 

Najboljih 11: Borjan - Gajić , Degenek, Babić, Rodić - Jovančić, Ebisilijo, Marin - Ben, Ivanić, Pavkov

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 9:02 PM, red_white said:

A ti imas informacije da mu je neko sastavljao tim? O kakvom dugorocnom interesun pricas, kako Zvezdin interes moze biti da ode trener sa najboljima rezzltatima u post Barijevskoj eri? 

 trener sa najboljima rezzltatima u post Barijevskoj eri a ima najmanju posetu :twak:

a da je odlazak Milojevića u dugoročnom interesu Zvezde kao kluba ćeš videti. Sačekaćemo samo da vidimo dal će otići.

Ako ode svaka mu čast i ima čast a ako ostane puškama ćemo terati publiku na stadion a on nije za to kriv ali ako ostane biće.

a za ovu titulu iz '46-te ću reći samo BRUKA.

neko oče da ugasi FKCZV pa DA Je KUPI ZA TEPSIJU RIBE

Edited by Ugri ga Mehmede
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ugri ga Mehmede said:

 trener sa najboljima rezzltatima u post Barijevskoj eri a ima najmanju posetu :twak:

a da je odlazak Milojevića u dugoročnom interesu Zvezde kao kluba ćeš videti. Sačekaćemo samo da vidimo dal će otići.

Ako ode svaka mu čast i ima čast a ako ostane puškama ćemo terati publiku na stadion a on nije za to kriv ali ako ostane biće.

a za ovu titulu iz '46-te ću reći samo BRUKA.

neko oče da ugasi FKCZV pa DA Je KUPI ZA TEPSIJU RIBE

Nista nismo naucili, dok je svojevremeno sud dodeljivao Partizanu titule niko iz Zvezde nije reagovao, secam se komentara ma imamo desetak vise neka im, kad su u Toletovoj eri poceli da pristizu i kad se desilo nezamislivo da imaju isto titula kao mi nakon maltene 40 godina, svi si se setili te dve titule, i sad mi kao nesto se brukamo , realni Zvezdasi, posteni Zvezdasi se gade, a onda se cude sto dodje doba kad rival veze decenije titila u kosarci i sest u fudbalu, njima eto nista nije gadno niti cete cuti ejjj mi smo neposteno osvojili pod Toletom , Djurom, ovim onim , sud i bombardivanje su nam doneli tri titule ali to je zasluzeno, samo su Terzic, Covic za sve krivi, e pa nije bas tako. Ps. Nema Milojevic najslabiju poseti i nije 3000 ,Zvezdin prosek je mnogo veci u ovoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

 

Pa nena sta da se misli. Dovesti trenera pocetnika na ovakav tim je kretenizan.

Pa i Tomic je pocetnik.. Samo kazem sta cujem, neko veliko ime tesko da ce nam biti dostupno, neki bivsi igrac ili trener koji je duze bez nekog angazmana. I ja bih voleo boljeg trenera Markose ali ne znam ko je dostupan od boljih.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Opasno smarate sa pricom oko publike. Neka neko izbaci podatak koliko je klub prodao ulaznica u ovoj sezoni. Evo ja ti garantujem da je to rekordan broj prodatih karata od raspada Jugoslavije. Al ajd lozi se ti na Robija i 40 hiljada protiv Spartaka. 

e a ti  onda iznesi podatke o broju prodatih ili poklonjenih karata.

ako jedan navijač ima u džepu PET karata koliko je to navijača :kece: 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pa i Tomic je pocetnik.. Samo kazem sta cujem, neko veliko ime tesko da ce nam biti dostupno, neki bivsi igrac ili trener koji je duze bez nekog angazmana. I ja bih voleo boljeg trenera Markose ali ne znam ko je dostupan od boljih.

 

Tomic je dobio FMP tim. Djorovic dobija mnogo skuplju igracku. Tomic 10 godina radio kao pomocnik u Oliju, Djorovic pre u21 posetio par seminara u Spaniji. Ne kazem da nece biti dobar trener, al nek se dokaze negde drugde za pocetak.

 

Ja sam za to da Milojevic ostane jos godinu dana. Ako ne, onda Robija treba pojuriti, igrali smo lep fudbal pod njim, bio je tu u nezgodno vreme, ogranicen sa svih strana. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Milijaš #10 said:

 

Taliesin ti je odgovorio.

Zvezda bi i da je liga regularna bila verovatno prvak, ova sezona je verovatno jedna od najkriminalnijih u istoriji evropskog fudbala.

Liga bi pala samo zbog ove utakmice u Vranju, da ne govorimo o prelazima, "autogolovima", direktnog uticaja sudija na rezultate utakmica. O uslovima za održavanje utakmica i da ne govorimo.

Bitno da su prvenstva u SFRJ pucala od regularnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Markose,a sta cemo sa Robijevim zdravstvenim stanjem? Jel mislis da mu ono dozvoljava rad na svakodnevnom nivou?
Ja bih voleo da ga vidim na klupi jedne jace i mocnije Zvezde od one ciji je prvi tim onomad vodio. Nema od toga nista,bojim se..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Markose,a sta cemo sa Robijevim zdravstvenim stanjem? Jel mislis da mu ono dozvoljava rad na svakodnevnom nivou?
Ja bih voleo da ga vidim na klupi jedne jace i mocnije Zvezde od one ciji je prvi tim onomad vodio. Nema od toga nista,bojim se..

Ne verujem da će Robi se sada vratiti. Zdravstveno stanje nije kritično, ali mislim da mu je trenutno plasman na EP primarni cilj.

 

Jednog dana možda, ali ako nastavi sa ovim rezultatima sa reprezentacijom, teško da će imati interesa da se vraća.

 

Ne znam zašto Kosanoviću ne daju priliku. Ok je Đorović, ali mislim da Kosanović se bez razloga gura u drugi plan.

Link to comment
Share on other sites

Najbitnije u celoj prici oko trenera je ono sto se nece desiti, da se dovede trener kojem ce biti dozvoljeno da radi samostalno i da se u tom radu rukovodi iskljucivo sportskim kriterijumima. Da li je taj trener ambiciozni pocetnik ili veliko trenersko ime (bar onoliko veliko koliko mi mozemo da priustimo) mislim da ne pravi toliko veliku razliku. To je pitanje strategije kluba, da li ce se odluciti za dugorocno ili ad hoc resenje, da li ce, samim tim, traziti trenera na duge staze ili nekog ko ima vece sanse da prebrodi prve sledece kvalifikacije. Uostalom, ako se pogleda spisak domacih trenera, u poslednjih nekoliko godina kod nas, sto se kvaliteta igre tice, dominiraju treneri na pocetku ili u ranoj fazi svojih profesionalnih karijera (Milojevic, Nikolic, Veselinovic, Lalatovic ali i Mihajlovic, Jokanovic, Paunovic na nekom sirem planu). Od iskusnijih trenera prakticno je ostao samo Antic ali on nam je nedostupan iz raznih razloga. Ivan Jovanovic je po mom misljenju one ride pony i ostace dok ne dokaze drugacije. Iz tog ugla ni davanje sanse nekom Djorovicu nije toliko nerazumno ali kad kazem "davanje sanse" mislim na to da mu se obezbedi dobar tim, dobar strucni stab i samostalnost u radu, a ne da se dovodi pod tom devizom a da sustina bude da je klupski vojnik koji ce da radi ono sto mu Terzic kaze da radi. Pa kad stvari odu nizbrdo da bude zrtveni jarac.

 

Mozda bi najbolja varijanta bila da se dovede na kratko sto je moguce bolji strani trener i da se Djorovic uvrsti u njegov strucni tim kako bi ispolirao zanat, buduci da Kosan izgleda nema ambicija da radi kao prvi trener. Ali to bi podrazumevalo da u klubu postoji neki plan kako da dugorocno resi pitanje struke, sto sam siguran da nije slucaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ugri ga Mehmede said:

kod Robija ne bi igralo pola "standardnog" tima i to bi bilo dobro ali ne verujem da će da se cima u ovakvim prilikama

A šta fali Muslinu.

 

Muslin je izuzetan takmicar ali bas ne bih voleo da ga vidim na nasoj klupi. Tezak ziheras ciji timovi igraju dekadentan fudbal. Mada, o njemu uopste ne treba razmisljati dok je Dzajic u klubu, tako da nema veze kakav je trener, na Zvezdinu klupu nece dok je Dzajic ziv.

Link to comment
Share on other sites

Just now, taliesin said:

 

Muslin je izuzetan takmicar ali bas ne bih voleo da ga vidim na nasoj klupi. Tezak ziheras ciji timovi igraju dekadentan fudbal. Mada, o njemu uopste ne treba razmisljati dok je Dzajic u klubu, tako da nema veze kakav je trener, na Zvezdinu klupu nece dok je Dzajic ziv.

E onda jebi ga što bi reko Robi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...