Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

59 minutes ago, Zizu said:

Celtic klasicni Covketov bot. Da se on pita Junior bi bio prvi plej.

 

Nije Celtic botovao za vepra koliko se ja sjecam, cak je pisao da ne bi volio ni u fmp-u da ga gleda a kamo li u Zvezdi.

 

Jedino ako ga gazda u medjuvremenu nije ustrojio. :) Kontrolise on fino taj forum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

 

Za njega se od pocetka godine prica da je neki ozbiljan problem sa kolenom i da mu je mozda i karijera pod znakom pitanja (Twister verovatno ima vise informacija).

Ovo podebljano se jos nije desilo, a ako ga se zele resiti mozda je taj problem sa kolenom ipak glavni razlog (inace to je sigurno najbolji dostupni igrac na poziciji 1 sa Crnogorskim pasosem i nema nikakve logike da ga se odreknu).

Opravili su ga izgleda tamo u Minhenu pa bi trebalo da zaigra na ovom SP za CG reprezentaciju. Sad jbg ta povreda je zeznuta ali se moze kontrolisati, bar mi tako on rece. Ne znam sad koliko je izvjesno da ode al ako budu insistirali da prihvati to smanjenje plate veca je vjerovatnoca da zapali. Ozenio se isto prosle nedelje pa ni tu vise nema prepreka 😄

Link to comment
Share on other sites

 

Matori i dalje igra na poziciji: ,,kazniću svaki propust".

Top samopouzdanje na prodoru uz savršen tajming. Lopte ne gubi... Lider na kvadrat.

Larkin je eksplozivniji, ima dosta snažnijih bekova ali šta im Rajs prodaje u ta 3-4 pokreta....to je ozbiljna majstorija...forma se tu ne pita mnogo.

Platio bi ga preterano živog i zdravog.

 

Edited by Wingwalker
mistake
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MrTwister said:

Opravili su ga izgleda tamo u Minhenu pa bi trebalo da zaigra na ovom SP za CG reprezentaciju. Sad jbg ta povreda je zeznuta ali se moze kontrolisati, bar mi tako on rece. Ne znam sad koliko je izvjesno da ode al ako budu insistirali da prihvati to smanjenje plate veca je vjerovatnoca da zapali. Ozenio se isto prosle nedelje pa ni tu vise nema prepreka 😄

 

Ovo prvo nema sanse sad da se desi zbog ovog drugog (inace ce oklagija da radi kuci 😁).

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Pero_Cameron said:

Neko pomenu Ivanovica, zaista ne bi smeli da ga ispustimo kako je dobio nogobulj iz Future.

Njegov najveci kvalitet koji mi se dopada jeste srcanost, zelja za pobedom i borba do kraja.

On bi mogao lagano da pokrije kombo 1,2 poziciju, da igra u paru sa bilo kojim kecom i sa DeDa. Vise mi se dopada on kao opcija nego Jaramaz pre neku godinu. 

 

 

Rajs, Ivanovic, Covic

Billy, Dobric

Lazic, Stratos, DeDa

Simanic, Faje

Hog, Ojo, Nikolic ili Ristic. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Njegov najveci kvalitet koji mi se dopada jeste srcanost, zelja za pobedom i borba do kraja.

On bi mogao lagano da pokrije kombo 1,2 poziciju, da igra u paru sa bilo kojim kecom i sa DeDa. Vise mi se dopada on kao opcija nego Jaramaz pre neku godinu. 

 

 

Rajs, Ivanovic, Covic

Billy, Dobric

Lazic, Stratos, DeDa

Simanic, Faje

Hog, Ojo, Nikolic ili Ristic. 

 

Rajs, Ivanovic ... prvo sam pomislio da neko sklapa sastav reprezentacjie za SP.

 

Salu na stranu: ne deluje mi dobro bas ovaj sastav. Dobric je igrac koji moze na 2 i 3, ali ga ne ubrajam u igrace koji mogu da urade dobre stvari sa loptom. Faye ili Perperoglu, nema potrebe za obojicom.

 

Dakle, spolja: Dobric, Davidovac, Lazic/Perperoglu, Baron, KC tip igraca, startni plej, rezervni plej, igrac do 20 godina/Radanov.

Unutra: Kuzmic, Faye, Simanic, igrac koji moze na obe pozicije, Ojo i Jovanovic

Link to comment
Share on other sites

Izvinite, nisam u toku, svi pricaju o back up pleju, te Pefi nije za beck up-a, Ivanovic dobar, dali to znaci da nam je Filip prvi plej pa trazimo ko ce da ga odmori 7-8 minuta? Niko ne pominje prvog pleja. Znam da je gazda maksimalno postao konspirativan, ali opet pitam bolje upucene (Sarac, Bogi..) ima li bar nekih naznaka. Dali se raspitujemo za necije zdravlje. Eto svi pricaju da je Kuzmic ta 5 - ica, ali o pleju niko ne zbori niti daje bili kakve naznake. Mislim da je prvi plej prioritet, i da mora doci do pocetka priprema, jer oko njega se gradi igra. Bilo bi idealno da na pocetku priprema imamo zatvoren roster, ali po nuzdi, druge pozicije se mogu lakse ukonponovati u tim. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, I Pantelija je bio delija said:

Izvinite, nisam u toku, svi pricaju o back up pleju, te Pefi nije za beck up-a, Ivanovic dobar, dali to znaci da nam je Filip prvi plej pa trazimo ko ce da ga odmori 7-8 minuta? Niko ne pominje prvog pleja. Znam da je gazda maksimalno postao konspirativan, ali opet pitam bolje upucene (Sarac, Bogi..) ima li bar nekih naznaka. Dali se raspitujemo za necije zdravlje. Eto svi pricaju da je Kuzmic ta 5 - ica, ali o pleju niko ne zbori niti daje bili kakve naznake. Mislim da je prvi plej prioritet, i da mora doci do pocetka priprema, jer oko njega se gradi igra. Bilo bi idealno da na pocetku priprema imamo zatvoren roster, ali po nuzdi, druge pozicije se mogu lakse ukonponovati u tim. 

Prvo sleduju odlasci.

 

Radanov npr. Prelazi vrlo verovatno kod komsija.

Kuzmic je usmeno dogovoren ima vec dosta vremena plus se zavrsilo i ACB liga i veceras BBL liga te sada ima smisla da se vec objavljuju transferi sa igracima iz tih liga.

 Zvanicno FC3 nema ugovor ali ako ce sutra sunce da izadje tako ce i on dobiti novi. (Dont kill the mesenger)

Ozbiljna lova  se planira na kecu i vrlo verovatno i na 4ci.

Djenkin dolazak  su spekulacije ali ne i nemoguce.

 

#stay tuned☺

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Erik Kartmen said:

Ako već ide Radanov u komšiluk, da li ćemo ovoga puta uzeti neki dinar za igrača ili ga dajemo gratis? 

Neko kaze ima ugovor jos godinu dana te po slovu ugovora mora i obestecenje, opet sa druge strane imao je dobru platu pa mozda bude i neki oprost za ciste papire.

 

Miskov je klijent pa ce se vec dogovoriti kao i za Sanija. 

 

A opet neko kaze izlazna mu godina ugovora.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Što beše nećemo Sivu? Ima ugovor ili nemamo te pare?

 

 

 

Rajs je zmaj za Sivu. 

Sad pitanje je sta je ostalo od starog Rajsa, nisam ispratio Brose. 

 

 

Edit: Znam da je ivan domena bilo kakvog zdravog razuma, ali bi voleo da vidim Zisisa i Stratosa sledece sezone kod nas. Veliki majstori loptanja pod obrucima. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

 

Rajs je zmaj za Sivu. 

Sad pitanje je sta je ostalo od starog Rajsa, nisam ispratio Brose. 

 

 

Edit: Znam da je ivan domena bilo kakvog zdravog razuma, ali bi voleo da vidim Zisisa i Stratosa sledece sezone kod nas. Veliki majstori loptanja pod obrucima. 

Ovo sto je Siva odigrao protiv Bayerna u PO.......... dont come to Red Star Bro

 

Zisis ima 36 godina bas je spreman da odigra 80 plus utakmica kod nas kao play.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...