Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

28 minutes ago, Boujee said:

Nema veze, trpela je ova tema i veći offtopic. Končar bi mogao da dobije naš pasoš, pa da igra kao domaći igrač. 

 

Da je bivši tajlandski premijer/ka koji/a je osudjen/a za neke silne korupcije, mogao bi da bira oće li pasoš Crne Gore ili Srbije, lagano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, pepe sancez said:

Pa ima tema o FMP-u. Valjda joj je svrha da se na njoj postuju interesantne stvari o FMP.

 

ne budimo sitnicavi, ista je to firma. mislim, nemam pojma, ajd prvo da objave da dolazi uopste u nas porodicni biznis, zasad imamo samo ovo pracenje na instagramu.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, mozda Sarac najbolje zna: Da li je svrha ovog topica prosla tj. dovodimo li mi jos nekoga? Ako ne, neka neko otvori novi topic sezone 2019/20 pa da tamo pisemo o off topic temama do mile volje.

 

Mislim, iovako pisemo off topic, ali odrzavamo iluziju da ce jos neko da se dovede u ovom prelaznom roku.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drakon1 said:

Jedno pitanje, mozda Sarac najbolje zna: Da li je svrha ovog topica prosla tj. dovodimo li mi jos nekoga? Ako ne, neka neko otvori novi topic sezone 2019/20 pa da tamo pisemo o off topic temama do mile volje.

 

Mislim, iovako pisemo off topic, ali odrzavamo iluziju da ce jos neko da se dovede u ovom prelaznom roku.

Mogao je odmah posle potpisa Lorenza Browna da se zatvori ali ajde neka i dalje se neki nadaju da ce neko otici ili doci.

Ovo za Konchara je bas onako smesno, kaze zapratili se na instagramu,wow, ludilo, eto ga odmah kod nas da bude sta. Ima decko twoway ugovor sa Memphisom, mozda se nada da ce ostankom tamo da i mozda upadne u prvi tim, do tada ce verovatno da gilja Gligu. 
Da dodje da igra u FMPu isto nema blage veze.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Babaduka said:

Prica mi danas sefov sin, on je povezan sa nekim ljudim iz fk i kk da mu je nas jedan funkcioner rekao da bi kuzmic trebao da pocne da trenira ovih dana

Mozda preferans,Stimac mi je rekao da se ocekuje da zaigra pocetkom februara.Dok njigov drugar iz mladjih kategorija,sa kojim je igrao u Finskoj pre drafta kaze da je pocetak januara realna opcija.Trenutno bilo koji udarac u vilicu moze da ga vrati na operacioni sto.

Link to comment
Share on other sites

Gist: Biće ovo sezona za pamćenje

Pojačanje Crvene zvezde mts na centarskim pozicijama Džejms Gist govorio je za klupski sajt o motivima dolaska u redove crveno-belih i predstojećim izazovima.
vest-gist-intervju-3.png
KK Crvena zvezda mts u ponedeljak započinje sezonu 2019/2020. Menadžment kluba je tokom leta bio u potpunosti posvećen stvaranju konkurentnog tima koji će za cilj imati odbranu trofeja iz prethodne sezone, a pored toga i da u izuzetno snažnoj evroligaškoj konkurenciji ostvari što bolji rezultat.
  
Produženi su ugovori sa nosiocima ekipa u prethodnoj sezoni, a crveno-beli dres ponovo će obući Čarls Dženkins i Ognjen Kuzmić. Pored njih tim su pojačali i Derik i Lorenco Braun, kao i igrač bogatog evroligaškog iskustva Džejms Gist. 

Sjajni centar koji je sa puno uspeha sedam sezona nosio dres Panatinaikosa dolazi u Beograd sa velikim ambicijama. 
 
 Za klupski sajt Gist je otkrio koji je bio glavni motiv da zaduži opremu Crvene zvezde:
 
’’Bio sam veoma uzbuđen kada je stigao poziv Crvene zvezde. Uvek je sjajan osećaj kada neka ekipa baš tebe želi da joj se pridružiš. Želeo sam da nastavim svoju karijeru u Evroligi. Ne osećam se kao da sam ostvario sve u svojoj karijeri, još uvek sam motivisan da se dokazujem na terenu. Imao sam nekoliko ponuda na stolu, ali nisam želeo da žurim. Sačekao sam i mislim da sam napravio najbolji mogući izbor za moju porodicu i sebe’’, istakao je na početku razgovora američki centar, a potom dodao: 
 
’’Glavni motiv dolaska u Crvenu zvezdu jeste što ona nastupa u Evroligi, ali i ne samo to. Crvena zvezda je tim koji je uvek konkurentan u borbi za trofeje. Želeo sam da sledeći korak u karijeri bude mesto gde mogu da uživam u košarci. Igrač sam koji se hrani energijom i zato mi je veoma bitno da igram u sredini gde sa tribina dobijate neverovatnu podršku kada god izađete na teren’’, rekao je Gist. 
 
Crvena zvezda boriće se za trofeje na četiri fronta. Generalna proba biće ujedino i odbrana Superkupa ABA lige, a potom slede takmičenja u ABA ligi, Superligi Srbije i Kupu Radivoja Koraća... Da li to stvara pritisak za igrača?
 
’’Pritisak rezultata je neizbežan. Nije bitno gde igrate, uvek ćete imati pritisak da idete na pobedu jer niko ne želi da gubi. Mislim da će ova sezona biti veoma zanimljiva jer je nivo košarke u Evroligi dosegao neverovatne visine. Međutim, nisam impresioniran imenima igrača, budžetima ili atmosferom koju stvaraju mediji. Lično me oduševljava srpski mentalitet, Srbi su veoma ponosan narod i rođeni su borci. Tim je sačinjen upravo sa takvim mentalitetom i verujem ako svi budemo zdravi da možemo da uradimo neverovatne stvari ove sezone. Veoma sam optimističan iako niko ne stavlja Crvenu zvezdu u red favorita u Evroligi. Za mene je to najbolja pozicija u kojoj možemo da se nađemo. Biće mnogo iznenađenja ove sezone’’, istakao je novi centar Crvene zvezde koji je imao i poruku za navijače:
 
’’Želeo bih da se zahvalim navijačima Crvene zvezde na toploj dobrodošlici. Mnogo mi znači što sam u poziciji da se zajedno sa vama takmičim protiv najboljih ekipa u Evropi. Sa podrškom navijača znam da će ovo biti sezona za pamćenje’’, zaključio je razgovor Džejms Gist. 
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kokodakalo said:

Zvezda duzna da Jankovicu isplati 130k. Nije mi bas najjasnije za koju sezonu. Ne verujem da je za onu koju je proveo kod nas. Ako je to za ovu koju je proveo kod njih to je katastrofa.

 

https://www.alo.rs/sport/kosarka/jankovic-pred-sudom-pobedio-crvenu-zvezdu/247086/vest

Klošari iz Fibe.

Ako su stvarno presudili u korist ovog pajsera.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Klošari iz Fibe.

Ako su stvarno presudili u korist ovog pajsera.

 

"Klošari" FIBE su presudili prema ugovoru koji je klub potpisao sa igračem. Ako je Stefan imao garantovan ugovor i ako ga KKCZ nije poštovala, a očigledno nije, onda jedini "klošari" u toj priči sede u upravi KKCZ. Ti "klošari" ili nisu sposobni da shvate šta piše u ugovoru ili da broju koliko para imaju u kasi pa popišu ugovore koje ne mogu isplatiti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...