Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

7 hours ago, Haggard said:

 

Naravno,back up plej je užasno bitna karika. Bili bismo dosta jači da je umesto npr. Derika Brauna doveden još jedan jak plej.

 

Zapravo i nije ni priblizno bitna karika koliko je mi predstavljamo jer nas maltretira vepar. 

 

U svim dobrim rezultatima zadnjih godina samo smo jednom imali ozbiljnog bek ap pleja i to Nejta koji je polivan masovno dok nije poceo da igra dobro. Micic i Radicevic su bili uzasni, Marcus neupotrebljiv u drugom mandatu,  Ennis u sustini i nije plej, Jovic na pocetku tesko i loptu prevodio u EL. Nama je taj bek ap plej tradicionalno mucenje ali nas nije kostalo uopste rezultata na kraju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

da li je još neko čuo onu urbanu legendu o pravom razlogu renoviranja Pionira...?

Ili da ne potežem to ovde ?

Ja nisam...a voleo bih da cujem

P.S. Vec si objasnio...sorry

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Šarac said:

Ali je zato bio vrlo recit i protiv kada mu manager doveo Lipovija, Rakicevica,kada je skautirao Mekela, Thompsona, gle cuda sada nije imao nista protiv Zipsera i Lesorta u novom klubu ( MIsko strikes again).

Niko mu nije ni nudio FC kada je imao nba playeve svake godine, back up play mu dolazi iz Milwaukee bucks, imao Jovica, Marcusa, Vasu, bas je imao potrebe bilo ko da mu nametne Filipa. 

 

 Radonja je rekao da filip nije igrac za zvezdu( a uzgred to bi rekao i za rocestija, reglanda itd. ne voli skracene plejmerke , pogotovo ako je odbrana upitna) kao sto je rekao i za npr.Pulena. Za Mekela se slozio jer u teoriji ima ono sto on voli. Tebi se ovo mozda ne svidja, ali tako je. Drugom delu foruma se ne svidja sto je Tomic rekao Filip je igrac za zvezdu.

Svaki ciganin ima neku ideju kako bi tim trebalo da izgleda i uvek ima neki igrac kojeg vecina ljudi pljuje od Simonovica, preko Bjelice pa nadalje, ove godine je to opet tzv.vepar, kad ne bude on bice neko drugi i sve u krug.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Šarac said:

Ali je zato bio vrlo recit i protiv kada mu manager doveo Lipovija, Rakicevica,kada je skautirao Mekela, Thompsona, gle cuda sada nije imao nista protiv Zipsera i Lesorta u novom klubu ( MIsko strikes again).

 

Svi su oni kosarkasi koji se nisu snasli u Radonjicevom sistemu.

Filip ne dobacuje ni do prvog dela.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

šta se dešava sa Rakičevićem...? da li je počeo da jede leba ?

Klinac mi trenira u Dinamiku, pa ga cesto vidjam, i dalje izgleda kao maskota za Unicef program pomoci gladnima😂

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Jest da svi pricaju da je Filip fin momak i na mestu, al mene bi bilo sramota da sa 178cm izgledam onako valjkasto i profesionalno igram kosarku, da ne pominjem da je u pitanju ABA - EK nivo, a od ove sezone i EL. Cisto boljenje paje u ''moze mi se, tata mi kupio'' fazonu, tako da to sto je mozda pristojnijeg recnika i ponasanja  od oca, ne znaci mnogo kad se sve stavi u kontekst. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada smo ga već dobrano opravili, ako ponude nisu dovoljno ozbiljne, red je da odigra još jednu sezonu kod nas pa posle nek ide po Fenerima i Enbiej-ima.

Nadam se da će Faje biti specijalista za odbranu na zaebanim četvorkama kada je Braun na klupi a ostalo da pokriva Boriša,

koji uz ovu dvojicu u jednoj EL sezoni može da završi još tri razreda.

Jeste donekle luksuziranje ali negde mora i da preliva sa ovakvim rosterom.

Edited by Wingwalker
mistake
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...