Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Inače Kuzmić se još početkom proleća totalno vratio u trenažni proces i nije baš da upravo izlazi iz povrede. Fizički se dotereao i samo mu nedostaje takmičarskog ritma. Na svu sreću sad će sa reprezentacijom na pripreme, uon je nesumnjivo elitni defanzivac, a doktorirao je na temama zaštitu obruča i defanzivni skok. Čuo sam da je radio na tehnici šuta i da je isti popravio. Kad je on u pitanju, mi znamo šta dobijamo i šta on može isporučiti. Nije Kuzmara teški centar i nikad u životu nije imao problema sa kilažom, pa tako nema ni sad. Sa njim dobijamo elitnog defanzivca i igrača koji se zna otvoriti iz pika, te zgrabiri ofanzivni skok. Za nas je to sasvim dovoljno!

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Liska Manjina said:

Inače Kuzmić se još početkom proleća totalno vratio u trenažni proces i nije baš da upravo izlazi iz povrede. Fizički se dotereao i samo mu nedostaje takmičarskog ritma. Na svu sreću sad će sa reprezentacijom na pripreme, uon je nesumnjivo elitni defanzivac, a doktorirao je na temama zaštitu obruča i defanzivni skok. Čuo sam da je radio na tehnici šuta i da je isti popravio. Kad je on u pitanju, mi znamo šta dobijamo i šta on može isporučiti. Nije Kuzmara teški centar i nikad u životu nije imao problema sa kilažom, pa tako nema ni sad. Sa njim dobijamo elitnog defanzivca i igrača koji se zna otvoriti iz pika, te zgrabiri ofanzivni skok. Za nas je to sasvim dovoljno!

 

Da li je on ikada dao kos bez prethodnog ofanzivnog skoka (ili dva-tri)? :kece:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Da li je on ikada dao kos bez prethodnog ofanzivnog skoka (ili dva-tri)? :kece:

Ima tu i druga dimenzija njegove igre, poeni iz pika/na asistenciju pleja 😄

 

Inače za fenove DM-a, samo da vas informišem da Janjski Višeboj još nije prošao, te se šuška da je Gazda bukirao centralni astal pod čadorom kodnog naziva Debeli i sin (znači tik uz Žareta i Gocija) i da operacija vrbovanja Darkauskasa može da počne. Kao tajno oružije/tas na vaZi spominje se slika/karikatura svih igrača u tchetnickhim odorama i Dare ispred njih kao pravi Vojvoda sa izvaljenim obručem u rukama, kao i editovan video klip predstavljanja igrača gde se sa razglasa čuje "evo našeg Delije Miličića Darkaaaaaaa" - Žare i Goci all rights reserved.

 

 Let the Višeboj begin

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ove godine Daca i ja slavimo po cetrdes banke, pa ajde da napravimo nesto specijalno. Ona je predlozila da odletimo po koji vikend negde po Evropi na po 2 dana, bez dece itd. Ja, stari romanticar, sam naravno odmah pristao, samo cekam da napokon izadje raspored EL gostovanja, pa da joj kazem kada su Madrid, Milano, Tel Aviv itd najbolji za posetiti. :kece: 
 

  • Like 20
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ove godine Daca i ja slavimo po cetrdes banke, pa ajde da napravimo nesto specijalno. Ona je predlozila da odletimo po koji vikend negde po Evropi na po 2 dana, bez dece itd. Ja, stari romanticar, sam naravno odmah pristao, samo cekam da napokon izadje raspored EL gostovanja, pa da joj kazem kada su Madrid, Milano, Tel Aviv itd najbolji za posetiti. :kece: 
 

Spremi dobru pricu, ja sam tako one sezone kada smo igrali sa Armanijem u Milanu uspeo da pomerim putovanje u Italiju ( 8 mart ili vec neko tako sranje bilo) da uklopim kroz pricu zar ne bi bilo lepo da obidjemo i Milano uz Firencu , Rim ? Tek kada sam to sve uspeo da pomerim shok je nastao kada smo u sklopu obilaska Italije svratili "slucajno" i na utakmicu bas na dan obilaska MIlana u povratku 😀😀 kuci.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ove godine Daca i ja slavimo po cetrdes banke, pa ajde da napravimo nesto specijalno. Ona je predlozila da odletimo po koji vikend negde po Evropi na po 2 dana, bez dece itd. Ja, stari romanticar, sam naravno odmah pristao, samo cekam da napokon izadje raspored EL gostovanja, pa da joj kazem kada su Madrid, Milano, Tel Aviv itd najbolji za posetiti. :kece: 
 

 

Ala će da radi motka...

 

jujujujuju

Link to comment
Share on other sites

Dženkins malopre live na instagramu traži Lazića da se uključi u video 😎 čeka se saopštenje 🙂

 

Neki slepci ne mogu a da ne pomenu Mačvana i konjsku glavu. Pet puta ih moli da prestanu to da pišu i da je to bila greška ali džabe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

Ove godine Daca i ja slavimo po cetrdes banke, pa ajde da napravimo nesto specijalno. Ona je predlozila da odletimo po koji vikend negde po Evropi na po 2 dana, bez dece itd. Ja, stari romanticar, sam naravno odmah pristao, samo cekam da napokon izadje raspored EL gostovanja, pa da joj kazem kada su Madrid, Milano, Tel Aviv itd najbolji za posetiti. :kece: 
 

 

Imaš wizz direktno do Lyona, just saying. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...