Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, Davidović said:

Ljudi , treba li vam crtati da nas srpski plej neće pojačati?

 

Cigani su ti, prijatelju moj, kao moja Daca. Hoce Daca cerku, i to je hoce². Prvo dete, musko. Ajde, kaze bice cerka sledeci put. Sledeci put, ultrazvuk opet kaze musko, Daca kaze "jok, nemaju pojma, ne vidi se lepo". Ok, cekamo organ screening, kad i on kaze "musko", i ne samo to, nego joj jos doktor pokaze bebu na ekranu, i pokaze sta je, i to u boji, pa cak i u 3D, a Daca ce na to "ma nema sanse, ne zna on sta prica, nista se ne vidi". Porodjaj (!!), carski rez, doktor predaju bebu babici, koja me zove i zajedno gledamo dok je ona sredjuje, kad ce Daca sa stola (!) "jel zensko?"! Nadam se da me razumes, a ti nisi cak ni doktor. 😄

  • Like 10
  • Thanks 5
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

 

A u Septembru bankrot. :lol_2:

 

U oktorbru novi UPPR

U novembru izlazimo iz zamrzivača

U decembru kupujemo Vestbruka i Kazinsa

 

Samo nek se vrti :kece:

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam volio ove formulacije.
Volio bih da cujem i za koliko smo para sposobni i koji je to igrac bolji od Jovica koji ulazi u taj iznos. 
 
Evo jedna igrica, da nadjemo igraca iz EL i EC koji zadovoljava te kriterijume, nije bitno da li je dostupan ili ne. Da cujem ime.
Filip Čović.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mairosu said:

eo sretoh Tea na aerodromu, on izlazi ja ulazim. nisam stigao da mu kažem ni kamturedstarbro al kontam ionako ne bi ni razmotrio. 

 

I ladno zbog Mairosua ostadosmo bez Tea..nemam reči :classic_sad:

 

Moderacija duradi nešto tim povodom 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BojanaCZV said:

ali Djenka odbio Bajern da bi dosao u Zvezdu! ❤️

 

Djenka odbio Radonju da bi dosao kod Covica. 

 

 

Резултат слика за seems legit meme

 

:classic_biggrin:

 

 

 

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Navodno je Đenkina žena iz Beograda i priča se da je njen porođaj imao dosta udela u odluci. Pozdrav za gospođu!

 

 

Neko je Riversova a neko Djenkina gospodja  :thumbup:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Navodno je Đenkina žena iz Beograda i priča se da je njen porođaj imao dosta udela u odluci. Pozdrav za gospođu!

Djenka, Beron, ranije Jovic, pa i prica sa Teom.

 

Uvijek mi padne onaj vic na pamet (ne znam sto li 😄 ) kad je Mujo bio fudbaler i jedno vrijeme nikako nije igrao, a onda poceo da razbija.

Kaze mu zena znas kad trener uopste nije uvodio u igru, pa odjednom si postao standardan.

Znam.

E pa ja sam to sredila. A znas kad saigraci nisu htjeli da ti dodaju loptu?

Znam...

I to sam ja sredila. E znas kad ti je cijeli stadion zvizdao pa prestao.... 😄

 

Tako se i kod nesto naorasno zene vezu za grad 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pepe sancez said:

Kuzma je fantastican potpis. 

Nemamo mladih igraca, ali ima tu dosta nepotrosenih igraca. Dobric, Davidovac, Odzo su u naponu snage. Kuzma zeljan igre, Dzenkins, Beron, Laza i Covic u zrelim igrackim godinama, jedino su Braun i Mo stariji igraci. 

Sve se slazem, samo sam oprezan znas da je kad se vratio u tim Reala opet obnovio povredu, samo se nadam da ce ga povrede zaobici .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Sve se slazem, samo sam oprezan znas da je kad se vratio u tim Reala opet obnovio povredu, samo se nadam da ce ga povrede zaobici .

 

pa da nad njim ne postoji znak pitanja, uzela bi ga makar neka valensija ili bajern, kod nas je dosao bas zato jer je sumnjiv nakon dve propale godine. isto vazi i za brauna.

puna podrska za saleta lukmana u narednom periodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuzmića očekuju zaebane pripreme sa reprezentacijom na kojima mora da izgura  Bobija ili verovatno teža opcija Milutinova u top formi. Iskreno se nadam kombinaciji Jokić-Milutinov-Kuzmić...ili da vodimo i Bobija a Jokića prebacimo na keca...da bude smešno kada krenu pasovi sa vrha kapice ka centru a lopta ne ide ispod 2,5 metra...kakvi prodori i pikenrolovi...ako ne mora.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Navodno je Đenkina žena iz Beograda i priča se da je njen porođaj imao dosta udela u odluci. Pozdrav za gospođu!


Kad bude trebala da se poradjala, pa bude skontala da joj je  lekar  zapalio u taj isti Minhen na work and travel... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Wingwalker said:

Kuzmića očekuju zaebane pripreme sa reprezentacijom na kojima mora da izgura  Bobija ili verovatno teža opcija Milutinova u top formi. Iskreno se nadam kombinaciji Jokić-Milutinov-Kuzmić...ili da vodimo i Bobija a Jokića prebacimo na keca...da bude smešno kada krenu pasovi sa vrha kapice ka centru a lopta ne ide ispod 2,5 metra...kakvi prodori i pikenrolovi...ako ne mora.

 

Brzo ce da se prikljuci klubskim pripremama.... 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Боги said:

Па, да се подсетимо те незаборавне вечери и велике победе у режији наша два нова-стара играча.. Добродошли кући.
 

 

Tu veče dobismo najbolju ekipu u istoriji EL.

 

Pustio sam suzu! Dobrodošli kući momci, da vas zdravlje posluži, a ostalo ćemo zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...