Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

20 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Zna li neko koliku će Lazić imati platu naredne godine? Nadam se da su mu ozbiljno skresana primanja, navodno je bio među 3 najplaćenija igrača, verovali ili ne.

Mislim da se pisalo 450k za tri godine,sto je sasvim prihvatljivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poređenje Clarka i Browna je niđe veze..

 

 

Pre svega Easy je u KKB dosao zbog jakog ugovora koji je bio na mnogo većoj visini od onog iz Bešiktaša i zbog toga ga je boleo đoka da se cima jer je došao da se obezbedi za ne baš male pare koje mu niko ne bi ponudio sem KKB u tom trenutku.. 

 

 

S' druge strane Brown izlazi iz jakog ugovora sa Efesom i propuštenom sezonom. Sigurno kod nas neće dobiti jak ugovor pa da ne mora da se cima i da mu je sve ravno. I njemu je cilj da povrati karijeru na pravi put i da zabode još jedan jak ugovor posle nas jer ipak puni 32 god i ne ostaje mu još puno sezona da može da odigra na visokom nivou.. 

 

 

Sve u svemu Easy < ( x3 ) Derrick

 

 

 

Edited by Threekola
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Teodosic, Markovic, Filip

Billy Koraci, DD, KC

Dobric, Lazic, 

Simanic, Brown, Stratos

Kuzmic, Ojo

 

Nece Simanic sigurno biti prva cetvorka pored Browna.

 

Pomenuti Brown ima znatno veci plafon od Clarka iz Buducnosti, ali ne volim sto se i ovde primila Coviceva demagogija o igracima koji samo sto ne placaju da igraju za Zvezdu. Brown dolazi zbog toga sto Zvezda moze da mu ponudi veliki ugovor i igranje u evroligi, a mozemo da ga priustimo jer nije igrao nigde vec duze vreme. Sto ne znaci da igra za sicu malo vecu od Lazica, rec je o igracu koji je u Efesu imao skoro dva miliona evra godisnje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dobar Los Milos said:
13 minutes ago, Dropkick Murphys said:
Teodosic, Markovic, Filip
Billy Koraci, DD, KC
Dobric, Lazic, 
Simanic, Brown, Stratos
Kuzmic, Ojo

Ti preskaces sve, i odmah u osvajanje EL? 😄

nema labavo, da se ne zajebavamo 

17 minutes ago, Esc said:

nikad nisam gotivio Browna, there I've said it☺️

nisi ni marcusa 🙄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što neko reče svi Kuzmu stavljate a Nebojša sujeta je rekao da neće dva puta da mu čupa karijeru, ne bih ja to potcenjivao iako deluje da je i on nama potreban a i mi njemu.
Sa Kosjanom se gotovo uvek slažem ali ovde oko Lazića ne mogu.. Šta nas briga kolika mu je plata ako klub može da plati. Neumesno je. Ako je neko tvrd na pare, valjda je Nebojša, osim kad promaši.. Ovajdiše se o nas neki Mekel, Samardžijski i sl. pa što da ne i naš Brane koji dere kolena evo koliko već godina za nas.
Brown je neko koji donosi klasu koje je uvek malo.
Meni Djenka i KC mogu zajedno i to zato što mogu da peglaju odličnu odbranu(a toga je takođe uvek malo, a pogotovo na sadašnji tim) iako su na prvi pogled napadačko oružje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dropkick Murphys said:

nisi ni marcusa 🙄

 

uuu sad sam se i ja prisetio kravicinog ranta kad je doveden marcus i pred pocetak sezone 

 

mada sam ja bio presrecan kada je potpisao mekel tako da nemam pravo glasa, a i rajana sam branio dugo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manu said:

 

uuu sad sam se i ja prisetio kravicinog ranta kad je doveden marcus i pred pocetak sezone 

 

mada sam ja bio presrecan kada je potpisao mekel tako da nemam pravo glasa, a i rajana sam branio dugo

jao sećam se Rajana, pa dobro...
Živi smo ljudi 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Zna li neko koliku će Lazić imati platu naredne godine? Nadam se da su mu ozbiljno skresana primanja, navodno je bio među 3 najplaćenija igrača, verovali ili ne.

Mislim da je Šarac napisao 450k za 3 godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, pavijan2 said:

u euforiji zbog potpisa veprica i d. brauna niko ne komentarise BAT na 130k zbog s. jankovica.

izgleda da placamo i deo ugovora za sezonu 18/19. novi slucaj mekel.

 

i treba da mu platimo, da nije polupan ne bi dobili borisu + resili smo se problematicnog lika + uveseljavao je vecitog rivala koga ce takodje da odere + billy su koraci. 

 

On 6/15/2019 at 10:58 PM, ИEsA IlIC said:

mo fantastican, kupio me je. moze on da gura el nekih 10-15 min lagano.

sa riletom polako, centri su kao vino. bice on ok, treba mu dati sansu kao trecem centru u el i da guli u aba.

ja bi sve zadrzao.

plejevi teo, siva i vepar.

na 2-3 sve zadrzati i dodati djenku. znaci deda, kobra, laza, kc, beron i djenka. 1 zlo.

na 4 kvinsi ili neko takav. jel ziv onaj braun iz efesa? + borisa i mo.

centri kuzmic, odzo i rile. oldskul varijanta, 3 teske petice sa 210+ cm. 

oko 4-5 milki. cenim da mozemo to da priustimo. 6 stranaca, ako mozemo odzu da sredimo drzavljanstvo onda 5. 

nenadic, radanov ako nije definitivno out i ko zasluzuje i hoce iz fmp-a nek ceka sansu i bude uz tim.

 

dejan davidovac je igrac od milion eura. ko nacrtan za zeljka.

 

pesimista sam sto se tice tea. i djenka nekako deluje sve dalje, takve su reakcije nekih ljudi koji su uz klub. a ja ne vidim zasto ga ne bismo uzeli i ako svi spolja ostanu? po meni on bi trebao da nam je prva meta i ni neki max ugovor za nase prilike ne bi bio greska. znaci do 500k, a dobili bi svi znamo sta + domaci igrac. 

ljudi ceka nas 80-90+ tekmi! treba nam 15 ozbiljnih igraca. dva pleja su neophodna, ili u najgorem slucaju opasan plej i neka 1-2. vepar treba i nadam se da ce ovde biti samo da popuni broj. a i ako dovedemo dva pleja opet ce imati minuta jer ce biti 80-90+ tekmi. tako da... 😀

 

ajmo sad kuzma i djenka u paketu. teo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dobar Los Milos said:
1 hour ago, Bek said:
Da li ste za Simona na poziciji Keselja?

Da li bi Simon to hteo?

Ja sam uvek za Simona, ali znam da ga mnogi ne podnose pa reko da ublazim malo sa tim da bude na poziciji Keselja. Naravno da mu niko iz kluba ne bito tako rekao, njegovo je da se izbori za rolu koju ce imati.

Link to comment
Share on other sites

Simonovic moze samo umesto Perperoglua. Rizik je imati samo dva igraca koja pokrivaju jednu poziciju (Brown i Simanic) i tu bi jos jedno krilo koje moze da se spusti na 4 dobro doslo.

 

Sa druge strane, sta bi bila pozicija Keselja? Pozicija igraca koji skoro uvek sedi na tribinama i odatle malo gleda kosarku, a onda ode i podigne veliki novac za to neigranje?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek za Simona, ali znam da ga mnogi ne podnose pa reko da ublazim malo sa tim da bude na poziciji Keselja. Naravno da mu niko iz kluba ne bito tako rekao, njegovo je da se izbori za rolu koju ce imati.
Ja znam da je u prvom mandatu lomio table i da su se odbrojavali dani kada se vratio, ali isto znam da se Simon majstorski popisao po svim hejterima, kako sportski tako i ljudski, i da je "Siiiimoooonoviiic!!!" nesto legendarno i nadam se ponovljivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Simonovic moze samo umesto Perperoglua. Rizik je imati samo dva igraca koja pokrivaju jednu poziciju (Brown i Simanic) i tu bi jos jedno krilo koje moze da se spusti na 4 dobro doslo.
 
Sa druge strane, sta bi bila pozicija Keselja? Pozicija igraca koji skoro uvek sedi na tribinama i odatle malo gleda kosarku, a onda ode i podigne veliki novac za to neigranje?


Pa Simon se uvek spustao na 4. Sa druge strane, zar je Keselj jos tu?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...