Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

15 minutes ago, Haggard said:

jovanovic > odzo

drago mi je ako i u klubu to vide tako

 

ne bih se složio sa ovim.

 

odzo je sila u reketu i ako protivnik nema dovoljan size prakticno missmatch svaki napad. posebno u ekipi sa dobrim suterima tako jednostavan i efikasan napad. Defanzivni skok takođe zatvoren. Npr u aba ligi kada se utorak/petak ispraznis protiv raznih reala, cska i barselona a treba dobiti u novom mestu, zadru itd. E tada stavljas čika Odza i primenjujes brutalnu silu. Jovanovic tu ne donosi nikakvu prednost. 

 

U EL je situacija malo drugacija i taj Odzo verovatno ima veci problem u odbrani jer ne moze da isprati ogromnu vecinu igraca. Mozda je tu Jovanovic malo manji rizik.

 

Uglavnom zavisi od uloge u timu koja je namenjena, npr ja bih za 2.centra uzeo Odza bez razmisljanja, a za 3.verovatno Jovanovica.

 

Ima i do budzeta, Odzo je sigurno jeftiniji dosta ove sezone.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ne bih da opet otvaram nezgodne teme ali nek se prvo utvrdi sta se tacno dogodilo u udesu. 
Kakve to veze ima sa igranjem, i da se utvrdi njegova krivica kazna za ovakve slučajeve je mahom uslovna.
Pa ona stoka Bulatović je godinama igrao a imao je optužnicu za silovanje.
Stvarno mi ide na k. ovo isleđivanje i osuđivanje po forumu. Pogrešio je (ako se tako utvrdi) i hajde sada svi da ga streljamo. Pa najveći nauk mu je da je mogao sam da izgubi glavu, da ostane invalid ili nekog drugog da ubije ili unakazi.
Hvala Bogu sve je dobro završilo, osim materijalne štete bez posledica, i zna se propisana kazna za to, šta koga po forumu ili ig boli k. da se igra inspektora, istraživanja, sudija...
Kuzma pamet u glavu ubuduće, opomena velika, biće i zakonska adekvatna(ako se utvrdi tako) , neka pozove te momke ljudski popriča ako treba nešto da im pomogne i na parket da zapne i nadoknadi propušteno.
  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@mister-no

 

A i to sto kazes. 

Ne igram se isledjivanja i sudija samo sam mislio da ce covek imati prioritete a ne da odmah uskoci u patike. 

 

 

Samo oko ovog dela

Quote

Pogrešio je (ako se tako utvrdi) i hajde sada svi da ga streljamo. Pa najveći nauk mu je da je mogao sam da izgubi glavu, da ostane invalid ili nekog drugog da ubije ili unakazi.

 

Ako se utvrdi da je pijan vozio 200 na sat ja bih ga streljao. Opet nevezano od Kuzmica.

Sednes mrtav pijan za vozilo, znas da jedva hodas al uzmes da vozis i ugrozavas tako sve zive ucesnike u saobracaju pocev od 

ljudi koje ti vozis preko drugih vozaca i pesaka. I kad ubijes nekoga onda je najveca kazna sto imas nauk? A to sto je poginuo neko il je trajno povredjen kakav on ima nauk?

 

Nemoj molim te da pises takve stvari da je coveku koji izazove nesrecu najveci nauk to sto posle treznjenja shvati sta je mogao da uradi... posle J nema K.

Nulta tolerancija za pijane vozace. 

 

end of dis sabdzekt of konverzejsn for itrnti

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Ne bih da opet otvaram nezgodne teme ali nek se prvo utvrdi sta se tacno dogodilo u udesu. 

 

To će se utvrđivati godinama, nema nikakav uticaj na tekuće stanje.

 

37 minutes ago, Pero_Cameron said:

Zar nije receno da se povratak ocekuje oko januara? Bilo bi ekstra ako bi spreman bio u novembru.

 

Čovek bi uskoro trebao da počne da trči. Najveći problem trenutno je što je izgubio 12 kg.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Swift Pancakez said:

sto bi dovodili bilo sta kad vec imamo pleja + djenku i davidovca

pokriveni smo bar za prva 2-3 meseca

 

2 hours ago, VoodooDerina said:

Moguće je da će biti doselekcije oko NG ako se utvrdi da je potrebno.

 

image.png.76a239fd65ecf25e12ce2c46fcec5def.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni baš milo za Milera...bolje da igra bilo gde nego da pušta kera po vazdan.

Da pitamo Cibonu da li ga pamti...mrvicama njegovog pika bi bili zadovoljni s obzirom da je potpisao za parking mesto, gajbu i topli obrok.

Pozdravićemo ga od srca kada nam budu gostovali...valjda pretekne neki ramljeni dres i za brata trpača najvećeg...naša prva prava ''zver u majicu na bratele''.

 

duplo mi milije što od dva studenta sa podugačkim ugovorima zadržasmo ipak ovog koji može manje da me iznervira...i to nešto znači.

 

daj sad ebenog Pejtona...bar lud i prebrz ako ništa drugo...moš ga i doštelujemo malo.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Meni baš milo za Milera...bolje da igra bilo gde nego da pušta kera po vazdan.

Da pitamo Cibonu da li ga pamti...mrvicama njegovog pika bi bili zadovoljni s obzirom da je potpisao za parking mesto, gajbu i topli obrok.

Pozdravićemo ga od srca kada nam budu gostovali...valjda pretekne neki ramljeni dres i za brata trpača najvećeg...naša prva prava ''zver u majicu na bratele''.

 

duplo mi milije što od dva studenta sa podugačkim ugovorima zadržasmo ipak ovog koji može manje da me iznervira...i to nešto znači.

 

daj sad ebenog Pejtona...bar lud i prebrz ako ništa drugo...moš ga i doštelujemo malo.

Nadam se da ce Kvinsi do nase utakmice sa Cibonom u Bgd jos uvek biti pod ugovorom i da se dr Cova nece obrukati.

Cigani vec znaju kako ce pozdraviti svoga sampiona.

Sto se mene tice Kvinsi je najbolji igrac koga sam ikad gledao u CZ.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pavijan2 said:

Nadam se da ce Kvinsi do nase utakmice sa Cibonom u Bgd jos uvek biti pod ugovorom i da se dr Cova nece obrukati.

Cigani vec znaju kako ce pozdraviti svoga sampiona.

Sto se mene tice Kvinsi je najbolji igrac koga sam ikad gledao u CZ.

Looooool

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...