Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

8 minutes ago, nudelholzchef said:

Molim ove koji  poznaju G-league,da li je PJ Dozer dostupan evropskim klubovima? 

Za NBA realno nije. Krajnje upitan sut, vrhunske fizikalije za keca.

Sad sve zavisi da li bi on pre ostajao u americkim ligama bez briga ili isao u Kinu i/ili Evropu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Jesam, zato što sam znao kakav je često dolazio na treninge, koliko se zalagao na njima, a najvažnije kakav je kraater u odbrani pravio i vremenom su sve ekipe počele to maksimalno da eksploatišu.

Njegovim izostankom iz ekipe smo bukvalno prodisali.

 

Kada sam prošlog leta pisao da će Čović sigurno biti u timu, ljudi su me optuživali da trolujem jer ne vole da čuju istinu ako im se ne dopada.
On mora da igra, jbg njegova je lopta i tu ne možemo ništa da promenimo. Zato je jako bitno da nemamo još jednu rupetinu u odbrani na toj poziciji.

 

Kako su to prodisali tacno? Bas bi zeleo da znam, posto smo i sa njim prebili Buducnost ovde i tamo, ali i Partizan. Pa me cisto zanima za to. Isto je i MW duvao pa je igrao na terenu odlicno. Mislim, ako mozes mi tacno napisati gde smo to prodisali ?

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pavaroti said:

 

Kako su to prodisali tacno? Bas bi zeleo da znam, posto smo i sa njim prebili Buducnost ovde i tamo, ali i Partizan. Pa me cisto zanima za to. Isto je i MW duvao pa je igrao na terenu odlicno. Mislim, ako mozes mi tacno napisati gde smo to prodisali ?

 

Nikako, samo smo gazili protivnike u play off-u onako kako niko nije ni u ligi SFRJ od kada pratim košarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, leki bg said:

Za NBA realno nije. Krajnje upitan sut, vrhunske fizikalije za keca.

Sad sve zavisi da li bi on pre ostajao u americkim ligama bez briga ili isao u Kinu i/ili Evropu.

Samo je pitanje ko se koliko dugo nada, da ne kazem zavarava. Nekima se isplati cekanje, ali u ogromnom broju slucajeva ostaju zarobljeni u G ligi..
Mislim da Dozier nece jos iz Amerike jer ima 23 godine pa erovatno misli da ima jos vremena, dok recimo Naz i Payton sa 26-27 vec moraju da hvataju zadnji voz ako misle da jedu hleba od kosarke.
Mislim da bi se Naz brze uklopio u Evropi od Paytona, mada su mi obijica zanimljivi za nas. Payton bolja odbrana, Naz malo bolji pregled igre i mnogo bolji sut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VoodooDerina said:

 

Nikako, samo smo gazili protivnike u play off-u onako kako niko nije ni u ligi SFRJ od kada pratim košarku.

 

Da, gazili smo uz fer sudjenje i normalnu atmosferu, cim su dozvolili prebijanje Filipa, uz oruzanu pljacku sudija, nije bilo tako dominantno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Nikako, samo smo gazili protivnike u play off-u onako kako niko nije ni u ligi SFRJ od kada pratim košarku.

Mi smo sve te timove dobijali u regularnom delu prvenstva i superkupu. Buducnost prosecno 20, jesmo izgubili u kupu protiv Partizana. Znaci skor je bio protiv njih 5-1, u PO je bilo 5-3. Iskoristili smo domaci teren, gde je publika odigrala poprilicno veliki deo za ubedljivu pobedu.

 

I kako moze lik biti kancer kad je vodio tim kroz celu sezonu tim i bio ubedljivo najbolji igrac u oba smera. Mislim kako te nije sramota da uopste nesto tako napises. Pa sta bi on radio da nije dolazio pijan, kasnio i da ga nije bolelo uveo. Sta, davao bi 20poena ,10 asistencija... Osvojili bi EC i sta jos? Ili neki sto su ladili celu sezonu i nisu drzali tim su zasluzni sa svojih 8poena i 5asistencija po mecu za titulu u PO i celoj sezoni. 

 

Degutantno sta si napisao, cuj Regland kancer ekipe. Imao si dobar PO, ali kod kuce i to od kad su navijacistisli u trecem mecu PO protiv Partizana i podigli igrace maksimalno, na strani su i dalje bili znatno slabiji. Tako da se nista nije promenilo u igri izvan sezone. Sa Reglandom mislis da bi bilo 3-2, 2-1?  Zanimljiva opservacija..

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To što mi (klub, struka) zažmurimo na neke stvari kad se radi skauting igrača, ne možeš za to kriviti te iste igrače ... to je potpuno suludo.

OK, mogu neke stvari da razumem, nemaš lovudžu, slab izbor ... ali sve smo to radili i ranije a radimo i sad. Onda se kao čudimo, odkud to da nam se desi :classic_smile:

Nemože igrač biti kriv, samo pogrešan izbor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Princeton said:

 

Nisu ni Turci kao sto su nekad bili, osjeti se finansijska kriza i kod njih. Nekad za kvalitet nisu zalili pare.

Jbg,lira devalvirala.

LM..oko Tea..
Ja verujem Teodosicu. Svakako pre i vise nego Covicu. Opet..ne osudjujem ni postupanje kluba tih dana. 
Klub je usao u prelazni rok jako i (skoro) do samog kraja,redjali su se potpisi novih igraca,povratnika,a i produzavani su ugovori nosiocima iz prosle sezone. Stvorila se euforija (na realnoj osnovi) i negde se pocelo pricati o Milosu (ovde vec,ocito,bez osnova). Hajp je bio nerealan,ali velik. Prodaja sezonskih karata u jeku i porastu. Svakako da cela prica oko Tea tome nije odmogla;naprotiv. Verujem da je i menadzmentu kluba to itekako islo na ruku i zasto bi onda neko objavljivao demante na maltene svakodnevnom nivou? 
Iskreno - verovatno ne bih ni ja na njihovom mestu.

U mojim ocima to je legitimno postupanje kluba i uopste ne bih pricao o tome je li posteno ili ne.

I jos ovo.
Poznavajuci sebe,ja bih sigurno pocastio sebe jednom sezonom u voljenom klubu. Mislim da je to poseban,jedinstven osecaj i kod mene bi pozitivni aspekti sigurno nadvladali one negativne u vidu pritisaka,ocekivanja itd.
Zvezda je formirala tim koji bi trebao da se proseta do titule na Jadranu, bez obzira sto glavni rivali jos nisu popunili rostere. Sa Teom bi to bilo u stilu kaznene ekspedicije.
Ipak - pokusavam da shvatim i razumem svaki mozebitni razlog i rezon zbog kojeg Teodosic nije ni usao u ovako neku pricu i stoga mi ne pada na pamet da ga kritikujem.

O tome sa kojim gadjenjem dozivljavam ove atake na njega,izlisno je i da pricam.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

To što mi (klub, struka) zažmurimo na neke stvari kad se radi skauting igrača, ne možeš za to kriviti te iste igrače ... to je potpuno suludo.

OK, mogu neke stvari da razumem, nemaš lovudžu, slab izbor ... ali sve smo to radili i ranije a radimo i sad. Onda se kao čudimo, odkud to da nam se desi :classic_smile:

Nemože igrač biti kriv, samo pogrešan izbor.

meni malo smeta i strpljenje javnosti. mnogo plejeva iz aba lige su posle bili solidni poput gosa, hetcera, lipovija, vanilice vrhunac je bio micic. svi imaju neku ulogu u evropskoj kosarci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Treba biti iskren pa reci da je Vudu negativno pisao o Reglandu i prije povrede. Nemojmo novaoditi vodu na svoju vodenicu kad god nam odgovara.

 

I ja sam pisao da je Regland kancer ekipe, videlo se te u Andori. kao sto je kancer ekipe presle sezone bio Rocesti ( kancer ekipe od utakmice sa Barselonom u Barseloni ).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ја желим да верујем да је оно што је написано у последњих пар страна на овој теми толико висок ниво троловања да оно малтене добија метафизичке пропорције, да Дејвид Линч позавиди на левелу бизарности и гротеске. Ако то није случај, заиста је забрињавајуће шта се све овде може прочитати.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Сандро Ђентиле said:

Ја желим да верујем да је оно што је написано у последњих пар страна на овој теми толико висок ниво троловања да оно малтене добија метафизичке пропорције, да Дејвид Линч позавиди на левелу бизарности и гротеске. Ако то није случај, заиста је забрињавајуће шта се све овде може прочитати.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Milijaš #10 said:

Mislim da je jako neozbiljno uopšte razmatrati Peytona II i Naz Mitrou Longa kao opcije za prvog pleja ekipe koja igra EL.

To bi bile porođajne muke dok se oni uhodaju, shvate šta treba da igraju itd.

 

Šta mislite o Tony Wroten-u?

 

Ovo ne kapiram. Šta, ovi dvojica nebi znali gde se nalaze, dok je Wroten u Kalevu provalio sve finte igranja u EL?

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...