Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

17 minutes ago, Vredni mrav said:

Pa nemamo samo Kuzmu jer su svi ostali bili na širem spisku. Nisam znao da je AĐ rasista.

 

Više puta je izjavljivao da ne želi "strance" u reprezentaciji.

Samo ne znam kako stranac može da bude neko ko ima državljanstvo Srbije.

Zato što nije rođen u Srbiji? Pa nije ni Kuzmić npr.
Zato što nema odgovarajuću krv?  E to je već rasizam.

 

Sigurno mi je Dženkins 1000x bliži od nekog Aleksandra Vučića ili Dragana Vučićevića koji bi mogli u reprezentaciju.

 

Da ne idemo više u off-topic, u Zvezdi su za mene stranci samo oni koji nemaju državljanstvo Srbije.

Edited by VoodooDerina
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja to ne gledam kao krv jer nam je repka svakako cesto raznolika, ne samo u kosarci. Jednostavno smatram da u reprezentativnoj kosarci ne treba da bude transfera kao u klupskoj. Fali mi plej, dam ameru pasos i teraj... u tom smislu podrzavam AĐ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VoodooDerina said:

 

Moći će kada selektor bude neko ko nije rasista i za koga su svi koji imaju pravo da igraju za reprezentaciju Srbije jednaki.

Gluplje od ovoga ne moze.

Znači da je Mat Janning  trenutno na mestu Jenkinsa bio bi pozvan u reprezentaciju?

Igračima koji nisu rodjeni u Srbiji ili nemaju bliskog pretka Srbina nije mesto u srpskoj reprezentaciji bez obzira na rasnu pripadnost ili versko opredeljenje ili bilo kakvu drugu kategoriju.

Fibina pravila su smeće, ali i dalje manje smeće od pravila EHF ili nekih drugih organizacija.

 

A ako se ovaj neprirodni trend nastavi, onda možete ti i slični tebi da navijate za Panatinaikos na svetskom prvenstvu 2047.

 

Ako post nije za ovu temu, neka se prebaci na reprezentaciju ili evroligu ili VTB ligu ili kinesku drugu pošto je svejedno, svi možemo sve što hocemo, živela 2019.

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Gluplje od ovoga ne moze.

Znači da je Mat Janning  trenutno na mestu Jenkinsa bio bi pozvan u reprezentaciju?

Igračima koji nisu rodjeni u Srbiji ili nemaju bliskog pretka Srbina nije mesto u srpskoj reprezentaciji bez obzira na rasnu pripadnost ili versko opredeljenje ili bilo kakvu drugu kategoriju.

Fibina pravila su smeće, ali i dalje manje smeće od pravila EHF ili nekih drugih organizacija.

 

A ako se ovaj neprirodni trend nastavi, onda možete ti i slični tebi da navijate za Panatinaikos na svetskom prvenstvu 2047.

 

Rasisti kažu tako, ali ustav i zakoni ipak govore drugačije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, VoodooDerina said:

Inače po svemu sudeći dok se tržište malo ne otvori (a ne deluje optimistično), na pleju nastavljamo sa onim što imamo.

 

Realno razumna odluka, ko aktivnije prati tržište zna da je to racionalno.

 

Imamo Filipa, Berona, Dženkinsa, pa kad se otvori neko taman.

 

Nemamo pare za bacanje, a verovatno će se ispuniti želja većine da ne gleda KC više u CZ.

Verujem da će neki povratnik da dođe tu. Simonović mi deluje najrealnije.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Realno razumna odluka, ko aktivnije prati tržište zna da je to racionalno.

 

Imamo Filipa, Berona, Dženkinsa, pa kad se otvori neko taman.

 

Nemamo pare za bacanje, a verovatno će se ispuniti želja većine da ne gleda KC više u CZ.

Verujem da će neki povratnik da dođe tu. Simonović mi deluje najrealnije.

 

Možda je tvoj, naš nije.

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Rasisti kažu tako, ali ustav i zakoni ipak govore drugačije.

Proveri šta znaci rasizam pre nego sto upotrebiš reč ponovo. Pitao sam te za Jenninga, nisam dobio odgovor? 

Sta tačno govori Ustav, pošto se pozivaš možeš li mi reći, deluje da ga baš dobro poznaješ?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, VoodooDerina said:

Inače po svemu sudeći dok se tržište malo ne otvori (a ne deluje optimistično), na pleju nastavljamo sa onim što imamo.

Ne znam šta tačno nastavljamo pošto se ekipa još nije ni okupila?

Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2019 at 3:10 PM, Milijaš #10 said:

Trener s Teovog kampa mi je rekao da je Zvezda dala ponudu od 1,5 milion evra za dve godine.

 

Ja ne verujem da će doći, ali se definitivno nešto radi.

 

Celtic s rsb je pre sat vremena potvrdio ono što sam napisao pre dva dana o ponudi Tea.

 

Niti imam nameru da vas lažem i lozim kad ovde ima ljudi koji znaju više.

 

Ovo je informacija trenera koji je u NBA, a on čovek ne izmišlja.

 

Moje mišljenje je da ne postoji promil šanse da dođe.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, bosMan_jr said:

Proveri šta znaci rasizam pre nego sto upotrebiš reč ponovo. Pitao sam te za Jenninga, nisam dobio odgovor? 

Sta tačno govori Ustav, pošto se pozivaš možeš li mi reći, deluje da ga baš dobro poznaješ?

 

1. Rasizam se u civilizovanom svetu ne upotrebljava samo za diskriminaciju po "rasnoj" (podela na rase je u nauci već duže vreme prevaziđena), već i po etničkoj pripadnosti.
Zato se naši maloumnici sa šipke, ali i iz političkih partija čude kada dobijamo po ušima zbog tog rasizma, jer "nismo mi vređali nikakve crnce ili žute" 🙄

 

Kada Džening bude bio državljanin Srbije možemo da pričamo o njemu.

 

2.

Načela Ustava (njegov prvi deo) ovo govori o tome ko su stranci, a ko ne:

Položaj stranaca
Član 17.

Stranci, u skladu sa međunarodnim ugovorima, imaju u Republici Srbiji sva prava zajemčena Ustavom i zakonom, izuzev prava koja po Ustavu i zakonu imaju samo državljani Republike Srbije.

 

Dakle, državljani Republike Srbije nisu stranci.

Ma koliko bi neki rasisti želeli da je drugačije.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pravi trenutak i za KKCZ i za Borišu da krene put Stambola. Mi pokriveni na toj poziciji...obeštečenje standardna cena - tovar zlata i NBA procenat ...on ne može u ovom rosteru da računa na istu minutažu a ide u legiju stranaca da ga nadrukaju na opasno. Robiji dati neku ZVEZDA šoping karticu...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Teu preselo to sto je bio na Severu I onaj intervju od pre par godina.

 

bas se prelazi granica dobrog ukusa glede toga da li mu je malo novca ili ne itd.. ovo insajderisanje mi je bas klinacko.

 

ja ga vidim negde u CSKA ili Makabiju.

Edited by BojanaCZV
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Pazi Boko, od plejeva iz evropskih zemalja garantujem ti da ne postoje bolja imena od ove nase dvojice sto ih vijamo za potpis. Znaci, evro plejeva boljih u ponudi nema.

 

Sto se tice Amera tu ne bih smio nista definitivno da tvrdim osim da je jedno 90% imena koja se pominju medju navijacima ni blizu onoga koliko se hvali. Ali opet, tih 5-10%, ako i toliko, je neki prostor da se nadje igrac koji ti profilom i kvalitetom odgovara. Ali i tih otkrovenja je sve manje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, BojanaCZV said:

Mislim da je Teu preselo to sto je bio na Severu I onaj intervju od pre par godina.

 

bas se prelazi granica dobrog ukusa glede toga da li mu je malo novca ili ne itd.. ovo insajderisanje mi je bas klinacko.

 

ja ga vidim negde u CSKA ili Makabiju.

 

bespotrebno je reći ali eto, slažem se.

 

treba se samo setiti one situacije pred plej of kada je teo sleteo u srbiju pa se na trenutak maštalo  o njegovom potpisu, eto makar do kraja sezone kako bi se izborila euroliga.

tada je već provejavao utisak da ćemo se tim dolaskom /igrača koji nije čestito igrao godinu dana i to pravo u plej of/ prošetati do titule. 

 

dakle, taj hajp u kojem je sve osim spektakularnog nedopustivo nam ne ide u prilog.

 

takođe, pitanje je da li njemu odgovara sada sa malim detetom i u trenutku u kojem treba da se vrati u formu to što bi imao konstantni pritisak drugara i poznanika koji konačno mogu kolima ili peške da stignu do njega, provedu vreme sa drugarom (ili poznanikom)

 

svojevremeno je kolega koji mislim da nije pisao na novom forumu - pisao (pošto je poznanik teovog brata) kolika ekipa se skupi kada on dođe ovde na leto.

takođe je pominjao onu suludu anegdotu kada teo zove ekipu da deportuje lika koji mu visi u moskvi već xy dana jer ne može normalno da trenira  ( :

 

ok, više nije single pa je tako nešto sada malo manje izvesno.

 

ne znam da li je to lično za tea faktor ali da li se neko zapitao kako bi izgledala odbrana na perimetru sa plejmejkerskim parom teodosić-čović?

sigurno ništa bolje nego regland-čović a igra se ta neka euroliga

 

videli smo da teo često na tajmautu naduva pola sastava. takav je karakter tokom tekme, nije to ništa lično. opet, da li bi to bio problem za seniora & juniora? 

da li bi nakon neke takve situacije krenule famozne priče ko gde pije, skraćuje krugove na treningu i ostalo?

 

 

ovo su naravno sve neke pretpostavke i špekulacije, ne znači da je išta od ovoga validno.

 

isto tako nije OK tvrditi decidno kao @VoodooDerina da teo samo juri lovu, pošto takav info eventualno jelisaveta može da nam da, ako već ne teo.

ali dobro, čovek ima i teoriju o rasističkom selektoru, tako da predlažem da vežemo svi bezbednosne pojaseve i uživamo u apstraktnom razmišljanju i mašti koja, osim što nema kraja je izrazito dobronamerna i bez agende.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako furamo na zvezdastvo treba Covkins uraditi sljedecu stvar. Da ode kod Peta Rajlija i ubijedi ga da sopuje Vestbruka, a da Gorana posalje u vukojebine Oklahome. Posto ce oni svakako tankovati ima Goran vremena i da se odmori. Taman imamo cijelu godinu da mu predstavimo porodicni koncept i sta je Zvezda, a i nepotizam (citaj adut Zoran) nam nije stran. Da bar  spakujemo pleja za iducu godinu.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Međutim, alfa i omega kluba sa Malog Kalemegdana za Srpski telegraf ekskluzivno otkriva da još nije pričao sa Teom.

- Miloš i ja se nismo videli, ni na Kalemegdanu, ni u Železniku, niti bilo gde drugo. Moram da reagujem na neistinite spekulacije u medijima. Miloš je zvezdaš, njemu su vrata otvorena, ali mi nemamo novac da se utrkujemo sa klubovima poput Olimpijakosa, Makabija i Efesa. Ukoliko do razgovora, pregovora, dođe, Zvezda nema razloga da bilo šta krije, a siguran sam ni Miloš - kaže Čović.

 

Gazda tvrdi pazar :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...