Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, VoodooDerina said:

Nijedan drugi nama teoretski dostupan plej ne bi mogao da generiše toliko dodatnih prihoda kao Teodosić, pa se nikom drugom neće ni nuditi ni približno toliki ugovor.

 

eto ti sad. samo taj prokleti novac 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

a ti si siguran da je lova jedini faktor koji razmatra kada potpisuje za klub? 

Trenutno da, ovo mu je kako on sam kaze mozda poslednja šansa danuzme neke vece pare.

 

28 minutes ago, Sector said:

Mene strah da ne preplatimo Jovica na kraju ili Pefija. 

Kako mozes da preplatis igrace koji mogu u EL da dobiju ugovore oko 600-700 k a kod nas maks 450??? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Kako mozes da preplatis igrace koji mogu u EL da dobiju ugovore oko 600-700 k a kod nas maks 450??? 

 

Pa da se ne protegnemo preko maksimuma. Mozemo sada potpisati nekog i za 2M, nista nas neogranicava... problem nastaje onda kada ta plata stigne na naplatu.

Pritom niko od nas ne zna sa koliko love cemo baratati u toku godine, mozda nas klub nekad udostoji pa objavi godisnje jun/jun izvestaje pa da steknemo neku sliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto se svi mnogo lozimo oko pozicije pleja u prvoj dekadi jula. Mislim da ce saga oko pleja potrajati. Nema sumnje da ce biti kvalitetan plej, nema sumnje da je na papiru ovaj tim Zvezde najbolji tim do sada. Kampanja marketinga je sjajna. Hajp je ogroman kao kada neka grupa zakupi mesec dana kampanju za koncert a onda u roku od  7 dana rasproda Arenu, pa shodno cinjenici da je zakupljen reklamni prostor od mesec dana ide se na najavu drugog koncerta vezanog kako bi se medijski iskoristio prostor koji je prethodno olacen. Otprilike tako je sa Zvezdom danas. Ide nam prilicno dobro, svi reflektori su upereni u Zvezdu ali ne ide bas sve odjednom. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, slavisa said:

Mene nista ne bi cudilo da je N. Covic odradio neku saradnju sa fudbalskom sekcijom kluba, tj da se deo od sponzora, i zarade daje i kosarkaskom delu.

 

Ma da. Znajuci ljude koji upravljaju fudbalskom sekcijom kluba, bili su naprosto oduševljeni takvim predlogom. Čak im je bilo i malo neugodno, koiliko malo im Čoks traži.

  • Like 11
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, slavisa said:

Mene nista ne bi cudilo da je N. Covic odradio neku saradnju sa fudbalskom sekcijom kluba, tj da se deo od sponzora, i zarade daje i kosarkaskom delu.

Vece su sanse za saradnju sa Fk Pristinom ili NK Hajduk iz Splita nego da Fk. Fk zabole za bilo koga van stadiona Marakane

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, slavisa said:

Mene nista ne bi cudilo da je N. Covic odradio neku saradnju sa fudbalskom sekcijom kluba, tj da se deo od sponzora, i zarade daje i kosarkaskom delu.

Vece su sanse za saradnju sa Fk Pristinom ili NK Hajduk iz Splita nego da Fk. Fk zabole za bilo koga van stadiona Marakane

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Vece su sanse za saradnju sa Fk Pristinom ili NK Hajduk iz Splita nego da Fk. Fk zabole za bilo koga van stadiona Marakane

To je i vise nego jasno po stanju u RK, VKu i OKu, gde je dovoljan jedan ugovor za polufudbalera da bi neka od te 3 sekcije funkcionisala normalno cele godine.

 

OK je odustajao od evropskih takmicenja jer nema dovoljno sredstava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Vece su sanse za saradnju sa Fk Pristinom ili NK Hajduk iz Splita nego da Fk. Fk zabole za bilo koga van stadiona Marakane

 

Njih zabole i za taj klub što igra na Marakani.

1 minute ago, Боги said:

Џордан Тиодор нам се нуди преко твитера као сеоска млада 

 

Solidan igrač, ali neka hvala. Ali koliko me sečanje dobro služi, ovo nije prvi put da pohvalno priča o Crvenoj zvezdi i da nam se malo nabacuje

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Solidan igrač, ali neka hvala. Ali koliko me sečanje dobro služi, ovo nije prvi put da pohvalno priča o Crvenoj zvezdi i da nam se malo nabacuje

Зна и добар део нашег састава у погледу странаца. Верујем да би фино спустио цену..

Међутим, прошлог лета нас је фино натезао и одјебао, тако да бих му сада вратио истом мером. Друга је ствар што делим мишљење да није фит на овај састав 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Боги said:

Зна и добар део нашег састава у погледу странаца. Верујем да би фино спустио цену..

Међутим, прошлог лета нас је фино натезао и одјебао, тако да бих му сада вратио истом мером. Друга је ствар што делим мишљење да није фит на овај састав 

 

Zanimljivo. Baš sam hteo da dodam kako bi on fino legao na prošlogodišnju ekipu umesto Reglanda... Ali eto, i u ovom slučaju klasična situacija. Kad mi želimo nekoga, on misli da je predobar za nas, a kasnije obično bude obratno.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da Teo jednostavno ne zeli u Zvezdu zbog svega osim novca. A to je ogromna paznja, nerealna ocekivanja, ogroman pritisak, da ce morati da uradi ovo ili ono, nece moci na proseta gradom. Ne sumnjam da voli Zvezdu, ali mislim da bi sve to bilo previse za takvog tipa kao sto je on. U prevodu koji ce mu kurac svo to cimanje.

  • Like 20
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Zanimljivo. Baš sam hteo da dodam kako bi on fino legao na prošlogodišnju ekipu umesto Reglanda... Ali eto, i u ovom slučaju klasična situacija. Kad mi želimo nekoga, on misli da je predobar za nas, a kasnije obično bude obratno.

Доста је фактор ЕК имао утицај, а и он се доста нећкао, вагао и колико видим на крају завршио у Аеку што је мени било ван памети јер се причало о ЕЛ понудама, па не знам која је позадина свега тога.

И ајде све то, него није ни доминирао у тој Фибиној ЛШ, него био просечан па ми делује да је у паду знатном од Арманија 

Link to comment
Share on other sites

 
uglavnom, poenta je da ima za opasnog pleja love. još ćemo da uštedimo a dovedemo lika koji će još i da trenira (:

Da dovedemo onda dvojicu dobrih za te pare, Jovica i još jednog... A da, Filip Covic [emoji2960]
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...