Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

4 hours ago, Princeton said:

 

 

 

Tomic izgleda da voli high postavu, sa 1in-4out, s toga mi nekako ima smisla pojacati vanjsku liniju, u odnosu na beskorisnog petog visokog. Osigurac za peticu je Brown, a za cetvorku Perper/Davidovac. Imamo potrebnu versitilnost, da se prave razne kombinacije, od bas visoke postave, do small-ball-a. Napravljen bi bio I prostor da se Simanic razigra, bez prevelikog rezultatskog pritiska ako ne udje kvalitetno u mec.

Slazem se da nam je luksuz neiskoristiti kvalitetne strance 100%, ali u svim nasim dosadasnjim sezonama, svakako smo dovodili tog ekstra igraca na pola sezone da popuni rupe/minute. Radi tih nekoliko mjesecnih plata ustede, taj igrac se ne iskoristi na adekvatan nacin. Nema dovoljno vremena za adaptaciju, za navikavanje na tim I suigrace, tako da ostane kao neuklopljeni puki izolator. Veci mi luksuz imati takvog igraca za kratko vrijeme u ekipi, a neiskoristiti mu citav potencijal.

Bice puno utakmica, vecina igraca mogu da pokrivaju razlicite pozicije, svaki ima svoj odredjen kvalitet, svi mogu da igraju zajedno u petorci. Tomic ne robuje pravilima, prvi/drugi unit, sa striktno rasporedjenom minutazom, tacnim izmjenama itd. Vise je nekako ad-hoc, po osjecaju utakmice, kako koji igrac udje u utakmicu i koristi minute. Vise su izmjene prouzrokovane greskom ili umorom, a manje po planiranom programu, po defoltu. Tako da vjerujem da bi svaki igrac dobijao svoje minute, a na njemu je da ih iskoristi na najbolji nacin.

Iako jeste nerealno, ali Jovic/Jenka kombo opcija mi je velika zelja, bas mi nedostaje ta odbrana. Cini mi se i Laza+Kuz da bi bili ponovo oni pravi uz njih. Beron&KC trpaci, pa koji se zapali, Dobric/Davidovac varnice sa klupe.

 

 

 

Kupio si me, još samo Čova da pristane

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Davidović said:

Štimac je bio najbolji igrač Efesa do dolaska Atamana. Ubo je dobar ugovor u Turk Telekomu , i tamo je odličan. Sad ,što ga mi podcenjujemo radi nekih ranijih sezona to je već druga priča.

On je igrač kod kog statsi uvek deluju odlično, ali uvek pada na eye testu. 

 

Bukvalno ne bih voleo nikog od povratnika. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stimceva cijena i u najjacim ugovorima mislim nikada nije prelazila 400-500k sto je za dobrog centra smijesna cifra. I on je otrpilike uvijek opravdavao te pare. Da ne govorim o odnosu plate i doprinosu u Zvezdi dok je igrao. Naravno u Radonjicevom mandatu.

 

Znaci, probkem je u oku posmatraca. Navijaci misle da ako je neko reprezentativac ili igra za tebe mora da radi sve. A to ne biva tako.

Edited by pepe sancez
Rijec
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma Stimara je zanimljiva ofanzivno-orijentisana back-up nekretnina u EL, pikanterija za sladokusce sa dubljim dzepom, ali njegove karateristike su potpuno suprotne od onoga sto ovom timu treba.

 

Samo neka nastavi lafcina da mlati pare od turaka, lepo njemu, lepo nama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ИEsA IlIC said:
  Hide contents

 

 

izvestaj sa skupstine. znaci nista od tea, nista od markovica, nista od jovica. 

radanov odjednom ima ugovor jos dve godine.

 

 

 

Naravno, na poziciji FC nemoguce je da dovedemo nekog iz grupe velikih zelja. Bas slucajno :classic_rolleyes:

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

Mnogo toga u ovom izvestaju nema smisla. Angazovanje Stimca ili Dangubica, svaka cast momcima, ali to su bas nepotrebni igraci. Radanov samo ako ne sredi glavu moze da ostaje, ako imalo do njega dopiru vesti shvatice da za njega u sastavu nema mesta.

 

Dobro ne pise tamo da je moguce da se vrate svi oni ovog leta nego neki od njih i iduceg. 
Inace gledanje finala Bajern - Alba bio je dobar ppodsetnik koliko je Danga dobar defanzivac. Godine rada sa Radonjicem su napravile od njega bas zver, sa onim fizikalijama i rasponom ruku nema kog igraca od 1 do 3 ne moze da 'uhapsi', ima vrhunsku stranu pomoci... 

Sa druge strane nije ni cudo sto vise Lazic nije konstantno onoliko dobar kao sto je bio nekih sezona, kad se setimo da je pored sebe imao Dangubica, Djenku, Jovica...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Slepacki je cestitati ekipi na ulazak u EL? Koliko se secam imamo i istog sponzora pa je i logicno... Ili ja to pogresno vidim.. 😐

 

Vidis pogresno. KK nema istog sponzora. A i da ima, ovo nije zbog sponzorstva. 

 

Merenje patke, da uvalimo Ostoji kurac.

 

Eventualno je falilo da ga taguju.

  • Like 8
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Vidis pogresno. KK nema istog sponzora. A i da ima, ovo nije zbog sponzorstva. 

 

Merenje patke, da uvalimo Ostoji kurac.

 

Eventualno je falilo da ga taguju.

Zar ne daje Gazprom neki deo para i sportskom drustvu? Zbog toga sam mislio... Pa dobro, sve ostalo stoji... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Vidis pogresno. KK nema istog sponzora. A i da ima, ovo nije zbog sponzorstva. 

 

Merenje patke, da uvalimo Ostoji kurac.

 

Eventualno je falilo da ga taguju.

Da li je NČ svojevremeno (skoro) dao (bar javnu) podršku naporima Partizana za WC EL? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, simply minds said:

Ova čestitka je najjadniji potez mnogo unazad. I to nema veze ko za koga navija. Kao klinci u školi kad se takmiče ko će koga više da ponizi.

 

slažemo se da nisu čestitali zato što su iskreno srećni zbog zenita. opet, ne vidim zašto bi se sada živcirali oko toga.

ja iskreno nisam verovao da imate promil šanse za taj wild card. pre bih očekivao budućnost u situaciji da se zaista razmatrala opcija (a nije, rekao bih) da još jedan tim iz jadranske lige igra el. jasno je da se nisu gledale ni titule niti broj učešća.

 

congrats / see you in bgd je krajnje formalno za tviter

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...