Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Vujadin je ok igrac, pitanje je da li je bolji od Miluna ili Pankova

 

Ali je svakako veci debil tako da je nepotreban

 

Ivanic je do sad pokazao da moze da bude eventualno cetvrta opcija na toj osmici, sad nastavite da opravdavate da je to dovoljno za igraca od 1,3 miliona i platu u rangu Marinove

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno je nebitno kakav je igrač.

 

Ako je tako dobar i ako nam je neophodan zašto je bukvalno oteran iz kluba pre samo par meseci?

 

Ako nam ne treba, problematičan je ili šta god, zašto ga ponovo jurimo i platićemo obeštećenje za njega? Šta se to toliko promenilo u ovih par meseci? Ako se to stvarno desi onda neko treba debelo da odgovara.

 

Ili je ovo samo još jedan način da neko strpa pozamašnu svotu novca u svoj džep zbog čega opet neko treba da odgovara.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Znaci da su Ivanic i Vulic igrali protiv Bajerna ne bi bilo 0:6 nego 0:10.

 

Najbolje da to tako moze da se posmatra. Nije fudbal matematika.

 

Ivanic i Vulic su mekani prosto. Pritom nisu ni toliko jaki na lopti da mozes da se pouzdas da ce da je zadrze. Bukvalno bi bili steltovi 90. minuta. Ne kazem, bili su i Kanjas i Vulic, ali to bar ima smisla da igras, logicno je. Sad sto nismo doveli boljeg igraca od Kanjasa, jebiga. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 29.05.1991 said:

Vraćamo kapitena Gišku. 🤣

 

Pustili ga za džabe samo da ga se rešimo a sada ćemo samo par meseci kasnije da platimo obeštećenje da bi ga vratili. Ima li ovde iko normalan?

zar ni je duletov mali na kipar otisao kao pozajmljen igrac?

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:

 

Najbolje da to tako moze da se posmatra. Nije fudbal matematika.

 

Ivanic i Vulic su mekani prosto. Pritom nisu ni toliko jaki na lopti da mozes da se pouzdas da ce da je zadrze. Bukvalno bi bili steltovi 90. minuta. Ne kazem, bili su i Kanjas i Vulic, ali to bar ima smisla da igras, logicno je. Sad sto nismo doveli boljeg igraca od Kanjasa, jebiga. 

 

Treba neko ko ume da primi loptu i odigra pas, a ne da ne mozemo da iznesemo loptu iz kaznenog jer kanjas i njegos ne postoje. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Treba neko ko ume da primi loptu i odigra pas, a ne da ne mozemo da iznesemo loptu iz kaznenog jer kanjas i njegos ne postoje. 

 

Slazem se, ali Ivanic i Vulic to ne umeju na evropskom nivou. Nazalost, Jovancic je ispred obojice po tom pitanju, a i on je u uzasnoj formi. Nama tu treba kvalitetniji igrac, ali smo to mesto spucali na spanskog Bakulu. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, laki perkos said:

Jebiga sem da ti dam savet da ponekad odgledaš utakmicu nema drugog rešenja da se dokaže ko je tehničar a ko nije. Jedan je Laki koji spremi i desetak klipova kao dokaz ...  

 

 

 

Клипови су релативна категорија, али ајде дај клип из Звезде.

Или мислиш да је 10 мјесеци недовољно за барем један петоминутни...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, pavijan2 said:

zar ni je duletov mali na kipar otisao kao pozajmljen igrac?

 

Ne, potpisao je ugovor na 3 godine. Pustili smo ga bez obeštećenja ali valjda imamo 50% njegovog budućeg transfera ako ga prodaju. Isto je valjda i sa Stojkovićem.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Константин said:

 

 

Клипови су релативна категорија, али ајде дај клип из Звезде.

Или мислиш да је 10 мјесеци недовољно за барем један петоминутни...

gde se pohađa ta vaša pačija škola? informer,pink ili ima vesić neku školu za brzopoteznu obuku? Da ponovim za širu pubilku pošto za vas obučene džaba svi dokazi.ovog sveta da je ovde izneta tvrdnja da Ivanić nije tehničar što sam eno dokazao onim klipom koji mi se pojavio na google. Dakle nisam ga ja napravio i selektovao, čak nisam gledao vise od tri minuta pošto meni je treba dokaz da li je Ivanić tehničar. Ko god je dva puta šutnuo pravu.fudbalsku loptu to odmah vidi. Ko ne želi da vidi dobar mu je i čaušić. Toliko pa udrite kad centrala odobri

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, laki perkos said:

gde se pohađa ta vaša pačija škola? informer,pink ili ima vesić neku školu za brzopoteznu obuku? Da ponovim za širu pubilku pošto za vas obučene džaba svi dokazi.ovog sveta da je ovde izneta tvrdnja da Ivanić nije tehničar što sam eno dokazao onim klipom koji mi se pojavio na google. Dakle nisam ga ja napravio i selektovao, čak nisam gledao vise od tri minuta pošto meni je treba dokaz da li je Ivanić tehničar. Ko god je dva puta šutnuo pravu.fudbalsku loptu to odmah vidi. Ko ne želi da vidi dobar mu je i čaušić. Toliko pa udrite kad centrala odobri

Шта си се узбудио?

Лијепо сам те питао за клип из Звезде, за 10 мјесеци барем 5мин. И то због тога што сам можда нешто случајно пропустио а гледао сам сваку.

Ја сам од прве секунде објашњавао да нема везе са десетком и Марином а да би могао да буде користан у транзицији из другог плана онако као што сам видио из Воше и Батеа.

Остало нисам видио а волио бих да јесам јер немам ништа против дечка лично. И иначе пишем о ономе што видим, фикције су за неке друге форуме.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Slazem se, ali Ivanic i Vulic to ne umeju na evropskom nivou. Nazalost, Jovancic je ispred obojice po tom pitanju, a i on je u uzasnoj formi. Nama tu treba kvalitetniji igrac, ali smo to mesto spucali na spanskog Bakulu. 

Kanjas je mnogo bolji igrac od Bakule. Ali to nije dovoljno, pogotovo kad pored sebe ima jovancica ili petrovica.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce poceti s Kanjasom i Njegosem, sto iskreno ne bi bas volio ali eto. Nije Njegos odusevio nesto kao ni Kanjas, generalno niko iz veznog reda, mozda eto Vulic ima malo vecu ocjenu. Smatram da bi mozda iako osporavan Jovancic trebalo da dobije sanse upravo s Vulicem, moje misljenje, sto ce da odluci Milojevic, saznacemo u srijedu vece.

Link to comment
Share on other sites

Njegos na presing ne zna gde se nalazi, svaku loptu izgubi. Nije on jos za ovaj nivo. Ajde Bajern tu nije imalo nekog takmcarskog pritiska, izgubili bi ko god da je igrao.

 

Ako dole imamo bilo kakvu ambiciju Njegosa treba postedeti. Kanjas i Vulic su verovatno najbolja kombinacina uz eventualan ulazak Jovancica u drugom.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

 

Pa zadnji vezni sigurno nije. Odigrao je korektno ovih par utakmica na osmici. Treba tu da igra, al svakako je Vulic u ovom trenutku bolja opcija. 

 

Meni je Vukanovic iz kola u kolo sve mucniji za gledanje. Stvarno sam mislio da je bolji fudbaler. Lik je antipaticniji Milic. 

 

Vukanovic na mestu krilnog igraca je malo manje gora opcija nego FC3 na mestu pleja.

VLP u svako doba dana i noci ispred njega.

Link to comment
Share on other sites

Njegosu jedino pozitivno sto moze da se izdvoji jeste zelja i trud. Da kazem jos i godine jer ima prostora za napredak. Sve drugo deluje jako tanko. Dok se kod Vulica vidi da zna fudbal.

 

Borjan, Gobeljic, Milunovic, Degenek, Rodic, Kanjas, Jovancic, Marin, Ivanic, Garsija, Tomane.

 

Ocekujem ovaj sastav Milojevica. Ja bih pre dao sansu Zanderu i Vulicu umesto Ivanica i Jovancica.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tsva said:

I ja sam slicnip klipom dokazao da je Guma Bogdanovic tehnicar. Uzgred imao mnogo veci ucinak u Zvezdi od Ivanica. Cuj klipom dokazao da je Ivanic tehnicar:roflmao:

Da je Ivanic neki stranac branio bi ga kao sto si branio Kafua i gotovo svakog stranca. Jeate Ivanic je tehnicki potkovan igrac to bar svaki laik vidi i ne znam cemu smjeh? Nije se uklopio jer je i u Vosi i u BATEU on bio taj glavni igrac na sredini terena a kod nas je to Marin. Da se njemu da sloboda koju ima Marin bio bi 10 puta bolji nego sto jeste. 

Sto se Vulica tice razocarao je u nekim utakmicama. Jeste on zna fudbala ali za poziciju koju igra treba i snaga i brzina a ne samo da zna fudbala. To zna fudbala je vazilo prije 30 godina. Danas je prioritet brzina i snaga. Pa i Marin mi djeluje da ima malo vise brzine i da je snazniji u duelu igrao bi u Cityu a ne u Zvezdi.... 

Link to comment
Share on other sites

Igrao je Ivanic nekoliko utakmica bez Marina i opet nije pokazao apsolutno nista. Da je Kafu odigrao 28 utakmica ucinak bi mu bio veci nego u Ivanica. Dao je duplo vise golova od Ivanica u 4 puta manje utakmica. Rikardinjo je imao 3-4 utakmice pa mu je isti ucinak kao u Ivanica.

Link to comment
Share on other sites

Kafu nije ni doveden da se razigrava već da se operu pare, ja sigurno za njega nisam pisao da je loš fudbaler. Jedino ne znam da li je i on bio deo zločinačkog udruženja koje je pokralo pare. Ovde je već postalo vrlo jasno odakle vetar duva i koja grupa forumaša kritikuje pojedine igrače a za dobar deo "svojih" mudro ćuti. Ima i nekih kao tsva koji zdušno i navija za pojedine igrače ali on je izuzetak, uglavnom se na finjaka protežira igrač koji je obično za prodaju. Ne poznajem više od 3-4 učesnika ovog foruma lično pa ne bih da nagađam iz kojih se razloga tako piše ali da je očigledno i bljutavo moram da kažem.

       

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...