Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

18 minutes ago, Manoly said:

Ja uvek trazim nesto dobro kad gledam sport, naravno i fudbal. Danas koliko god je bilo lose u vezi, pozadi duvalo, a lopta nije isla, video sam zelju kod igraca, iako neki ne znaju ili su u kanalu zestokom.

Miloje poprilicno pogubio konce, ne drzi ekipu ocigledno, pa cemo videti sta nas ceka. Svakako da smo daleko od proleca u jevropi, a u ligi se nadam kakvom takvom remontu i odlascima nekolicine igraca. O planovima upravitelja sam vec pisao, mislim da nas na kraju sezone cekaju ozbiljni poremecaji, promena trenera i abnormalan neophodan budzet obzirom na perspektive...

 

Ima nas jos koji zele da gledaju fudbal a ne da prepoznaju zelju.

 

Ne postoji trener na svetu koji moze da drzi kadar od 30 igraca. To nema ni City ni Bajern, niko. Imas grupu od 18 i odtalo popunjavaju klinci po potrebi.

 

Koliko puta je ove sezone Milojevic izveo isti sastav?

 

Ko je odgovoran za fizicku spremu.

 

Ne mora covek da bude strucnjak pa da primeti da Milojevic iz prve sezone i iz ove nisu isti treneri.

 

To sto nije u stanu da promovise i jednog mladog igraca je poseban kriminal.

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

Forumski stručnjače za palamuđenje. Rutinirali smo 13 pa sad kiksali 14-u(FKP je isključen iz priče o budžetima). Isto kao i u Evropi što mi možemo svaku 14-u iznenaditi nekog i otkinuti bodove tako se desi i u LLSL nama.

 

Форумска лудо, који знаш колико је четвртолигаш имао шутева на гол против Тотенхема, рутинирање се подразумијева у овој лиги још и више него што ви подразумијевате рутинирање Тотенхема против нас. Питао сам опет тебе и сличне да дате анализу буџета Јавора! Или да ипак не поредите неке ствари  и престанете се бламирати...

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Константин said:

 

Форумска лудо, који знаш колико је четвртолигаш имао шутева на гол против Тотенхема, рутинирање се подразумијева у овој лиги још и више него што ви подразумијевате рутинирање Тотенхема против нас. Питао сам опет тебе и сличне да дате анализу буџета Јавора! Или да ипак не поредите неке ствари  и престанете се бламирати...

Ja znam da si ti mator i vrijeme te pregazilo ali na bukvalno dva klika otvoriš rezultati.com klikneš na meč i vidiš statistiku. Magija jbt ne moraš čekati Indirekt da vidiš šta se dešavalo. Baš baš lupaš, hoćeš da kažeš da je veća razlika u kvalitetu bilo kojeg igrača Zvezde i Javora nego bilo kojeg igrača Totenhema i Zvezde? Nevjerovatno stvarno šta se piše i koliko se daleko ide. To šta ti podrazumijevaš niko ne benda ni 2%, gledaj ako hoćeš ako nećeš puštaj sebi VHS i uživaj, šta da ti kažem.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, prolup said:

Ti si onaj šampion što ovde za Milojevića napiše da je glavonja, onda siđeš na košarku i Tomića nazivaš nosonjom? To su tvoje stručne opaske i sa tobom takvim očekuješ da neko ima šta raspravljati i objašnjavati. Pa od takvih se prelazi ulica u RL a ne na forumu.

Ja sam onaj koji ne toleriše poltronizam i protekcionizam i drago mi je što takvi kao ti prelaze ulicu kada me vide.

 

Inače o fudbalu ovde najmanje pišeš ti i tebi slični. Ajd sad u štab po naredbe!

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

Naravno da je veca. Javor nema niti jednog reprezentativca. 99% fudbalske javnosti ne moze da nabroji 3 igraca Javora. Miloje ima veca primanja nego svi igraci Javora zajedno.

 

 

Quote

According to the Guardian, the new deal is worth around $265,000 per week – double his previous wage. Kane will reportedly earn approximately $17.6 million per year with bonuses, meaning that over the course of his six-year contract, he'll net a salary of nearly $105 million.

 

Ima li Kane veća primanja nego svi igrači LLSL zajedno sa svim trenerima i članovima stručnog štaba.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Ja sam onaj koji ne toleriše poltronizam i protekcionizam i drago mi je što takvi kao ti prelaze ulicu kada me vide.

 

Inače o fudbalu ovde najmanje pišeš ti i tebi slični. Ajd sad u štab po naredbe!

Pa i ti ne pises o fudbalu, jel bio penal za Javor na kraju? Ucutao si kad je snimak ponovljen i da li je Zvezda ostecana kod gola?.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Edit:

Sad proverio, produžena je 58 sekundi, od toga poslednjih 30 se čekalo da Milunović i igrač Javora ustanu, pošto su ležali u 16m Javora zbog faula Milunovića i da se izvede faul.

 

Da zaključim, tupiš bez veze.

 

Utakmica je produzena i nakon kornera i izbacivanja igraca Javora, onda se desio jos jedan napad i faul Milunovica.

 

Sudija produzavanjem meca daje do znanja koliko se vremena izgubilo u drugom poluvremenu i koliko se nadoknadjuje. Sve preko toga spada u "igra se dok neka ekipa ne da gol".

 

Valjanje nema veze sa tim, valjanje treba kaznjavati ako je kaznjivo. Teoretski se jedna ekipa moze valjati na terenu citavo poluvreme, pa se to ipak ne desava.

 

Da zakljucim ja, sudija je trebalo da odsudi kraj odmah nakon neuspesnog kornera, ne da ceka da Milunovic napravi faul u skoku nakon nove akcije Zvezde.

 

1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Citam ove postove i nikako mi nije jasno. Zbog cega ste vi zvezdasi nezadovoljni?? Igrate Ligu Sampiona sa najvecima. U borbi ste za 3. mesto sa realnim izgledima da ga ostvarite. Dobili ste Olimpijakos, izgubili ste ono sto je bilo realno da izgubite. Imate 7 poena prednosti nad Partizanom a niste nista kvalitetniji od nas. Ne znam da li stvarno mislite da je realno da se nosite sa Totenhemom i Bajernom i da imate sve pobede u prvenstvu. 

 

Ceo post si napisao da bi napisao ovo podebljano. Niti je sedam bodova (nego osam), niti Zvezda ima egal tim sa Partizanom, ima mnogo bolji tim.

 

Milojevic je sam kriv sto mu ekipa ovako izgleda, ali to ne znaci da je Partizan trenutno najbolja ekipa u ligi. Nemate bolje rezultate od Cukarickog, a jos su vas i dobili pre dva kola.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

I pred kraj Grofove ere je bilo price kako smo promasili pojacanja, kako i oni igraci koji su u pocetku igrali dobro su kasnije postali ocajni. Kad na kraju ipak bi do trenera, a ne do kvaliteta pojedinaca. Pitam se ima li sad osnova za takva razmisljanja.  

Ima

 

Ekipa mu je neuigrana a sistem ne postoji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

I pred kraj Grofove ere je bilo price kako smo promasili pojacanja, kako i oni igraci koji su u pocetku igrali dobro su kasnije postali ocajni. Kad na kraju ipak bi do trenera, a ne do kvaliteta pojedinaca. Pitam se ima li sad osnova za takva razmisljanja.  

Ima istine samo ako se poredi tako, sa druge strane daleko je Grof od Milojevica kao i njihovi timovi sa svim plus/minus elementima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

Utakmica je produzena i nakon kornera i izbacivanja igraca Javora, onda se desio jos jedan napad i faul Milunovica.

 

Sudija produzavanjem meca daje do znanja koliko se vremena izgubilo u drugom poluvremenu i koliko se nadoknadjuje. Sve preko toga spada u "igra se dok neka ekipa ne da gol".

 

Valjanje nema veze sa tim, valjanje treba kaznjavati ako je kaznjivo. Teoretski se jedna ekipa moze valjati na terenu citavo poluvreme, pa se to ipak ne desava.

 

Da zakljucim ja, sudija je trebalo da odsudi kraj odmah nakon neuspesnog kornera, ne da ceka da Milunovic napravi faul u skoku nakon nove akcije Zvezde.

I opet isto, šta je problem shvatiti da u to vreme koje je određeno za nadoknadu izgubljenog vremena u drugom poluvremenu ne spada i vreme izgubljeno nakon devedesetog minuta odnosno u samoj nadoknadi? 

 



Nadoknada izgubljenog vremena može biti:
  • zbog zamene igrača,
  • procene povreda igrača,
  • iznošenje povređenih igrača sa terena za igru /1 min/,
  • namerno rasipanje vremena od ekipa,
  • bilo kog drugog uzroka.

Sudija je dužan da vodi računa da igra traje propisano vreme i da nadoknadi svaki gubitak vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Utakmica je produzena i nakon kornera i izbacivanja igraca Javora, onda se desio jos jedan napad i faul Milunovica.

 

Sudija produzavanjem meca daje do znanja koliko se vremena izgubilo u drugom poluvremenu i koliko se nadoknadjuje. Sve preko toga spada u "igra se dok neka ekipa ne da gol".

 

Valjanje nema veze sa tim, valjanje treba kaznjavati ako je kaznjivo. Teoretski se jedna ekipa moze valjati na terenu citavo poluvreme, pa se to ipak ne desava.

 

Da zakljucim ja, sudija je trebalo da odsudi kraj odmah nakon neuspesnog kornera, ne da ceka da Milunovic napravi faul u skoku nakon nove akcije Zvezde.

 

 

Ceo post si napisao da bi napisao ovo podebljano. Niti je sedam bodova (nego osam), niti Zvezda ima egal tim sa Partizanom, ima mnogo bolji tim.

 

Milojevic je sam kriv sto mu ekipa ovako izgleda, ali to ne znaci da je Partizan trenutno najbolja ekipa u ligi. Nemate bolje rezultate od Cukarickog, a jos su vas i dobili pre dva kola.

Iskreno, ne bih menjao Asana, Natka i Sumu za Jovancica, Van La Paru i Garsiju nikad. Ni Sadika za sve vase napadace. Ali dobro. Bice jos 2 prilike da se vidi koji je tim bolji. Plus  sve druge utakmice u prvenstvu. 

To sto Zvezdasi misle da je Zvezda za klasu iznad Partizana i da je normalno da imaju 30 poena prednosti nad nama to ce da im se vrati u oba naredna derbija a mozda i do kraja prvenstva sa gubitkom titule. 

 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Da, to sam i hteo da cujem i sad se o tome nece pisati a prvi penal sledeci za Zvezdu bice pod ogromnom lupom svih medija, navijaca Partizana i slicno.

1 minute ago, Jonnhy Clash said:

Iskreno, ne bih menjao Asana, Natka i Sumu za Jovancica, Van La Paru i Garsiju nikad. Ni Sadika za sve vase napadace. Ali dobro. Bice jos 2 prilike da se vidi koji je tim bolji. Plus  sve druge utakmice u prvenstvu. 

To sto Zvezdasi misle da je Zvezda klasu iznad Partizana i da je normalno da imaju 30 poena prednosti nad nama to ce da im se vrati u oba naredna derbija a mozda i do kraja prvenstva sa gubitkom titule. 

 

Prvo vasa javnost, novinari i navijaci tvrde da Zvezda ima skuplji, jaci i tim sa vecom logistikom. Ja se slazem Zvezda nije puno bolje i negde se mora kiksnuti vi ste kiksirali vise i zato je velika razlika ako Zvezda dobije derbi bice kraj posto nema podele bodova .

Link to comment
Share on other sites

 

Milojević o "svemirskim brodovima", (ne)uspešnim strancima i "igračima od 200 miliona"

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević bio je upitan da da prokomentariše duel sa Totenhemom, pred okršaj sa Javorom.
LNIzvor: B92 nedelja, 10.11.2019. | 11:49 Podeli 13315751305dc7eb925a61b762107703_w640.jpg   photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Milojević je govorio i o utakmici sa Javorom
Crvena zvezda gostuje u Ivanjici u nedelju od 14.30.
Milojeviću su malobrojni novinari u Ivanjici uglavnom postavljali pitanja o Ligi šampiona i duelima sa Totenhemom, pred superligaški duel sa Javorom.
Dvomeč s Totenhemom pokazao je da Zvezda nema igrački kadar sposoban da se suprotstavi najjačim timovima u Ligi šampiona, ali je takva ekipa sasvim dovoljna da se u Superligi pobeđuje bez problema. Zvezda danas (14.30) gostuje Javoru, a kvota da će slaviti bez primljenog gola (Sigurna pobeda) je 1,98. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Javor - Zvezda.
On je upitan da objasni manji broj faulova i žutih kartona od protivnika u ubedljivom porazu na "Marakani" (0:4 u sredu).
"Ne znam šta bih vam rekao. Sad mi možemo statistički da pričamo, kako god vi hoćete. Jednostavno, najbolje da ne odgovorim ništa. I možete to protumačiti kako god hoćete, ako hoćete da vidite... Jang Bojs prolazi grupu, Kopenhagen takođe. Ovo je Liga šampiona, ljudi! Igramo među 32 najbolje ekipe u Evropi. Ovde budžeti igraju", poručio je Milojević i dodao da niko neće biti kažnjen zbog rezultata protiv Totenhema jer "nema pohvala posle velikih pobeda, pa nema ni kazni posle negativnih ishoda".
Kratak odgovor šefa stručnog štaba crveno-belih nije bio dovoljan.
"Ne znam o čemu mi uopšte ovde pričamo, kako ne shvatate, meni uopšte nije jasno. Ali nema veze, nemam nikakav razlog da se pravdam. Ali, neka bude tako - najmanje faulova, najviše golova primamo. I sve najviše. Ali, nažalost kako ćemo to da kažemo - mi smo među 32 najbolja tima na Starom kontinentu. To je nešto. Imali smo sreće za ove dve godine, što smo ušli tamo. U 24 utakmice smo sve vreme imali sreću, sad nemamo. Da imamo sreću napravili bismo više faulova, pošto je nemamo ovako je... Uopšte ne mogu da razgraničim kako vi uopšte gledate na sve!? Ej, mi igramo protiv Totenhema, Bajerna, protiv svemirskih brodova koji lete na mesec, o čemu mi pričamo. Ali nema veze idemo dalje...".
11680725995dc7eb927343f575443779_w640.JPG   Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images Navijači Zvezde su vidno nezadovoljni letošnjim pojačanjima.
"Šta o strancima? Jel mogu da ne odgovorim na to pitanje. Stvarno sam umoran jako da bih odgovarao i pričao. Šta je sad sa strancima i šta ne valja?!", pitao se Milojević.
Pročitajte još Javor pred Zvezdu: Možda nas ne shvate najozbiljnije
Milojević je, ipak, odgovorio na pitanje o pojačanjima i podsetio novinare i javnost na realnost srpskog fudbala i njegove skromne mogućnosti.
"Ovi ljudi protiv kojih smo igrali koštaju po 200 ili 150 miliona evra, razumete li vi o čemu se ovde uopšte radi? Vi ne razumete. Ne, oni imaju dve noge, mi imamo dve noge, Njih deset, nas deset. Ja sam već jednom to objašnjavao. Oni su na drugom nivou, kako ne shvatate? To je viši nivo. Zato i hoće da igraju bogati sa bogatima. Da se sudaraju jedni između drugih. Šta treba da radi onaj iz Galatasaraja? Pa šta isti taj Poketino, koji je primio sedam golova od Bajerna. Šta bi bilo da Poćetino trenira ovde, neki klub u Srbiji, i primi sedam komada od Bajerna? Nemojte, hajde da budemo ozbiljni. Ili pitate da biste pitali tako. Ja ću vam reći pošto čitam sve grčke novine. Znate šta za Olimpijakos pričaju, da ono što rade, rade više nego što mogu. A ljudi imaju budžet 80 miliona evra. Mogu da dovedu koga hoće, ulažu u strance po pet, 10 miliona evra i nije im dovoljno. Znate koliko Giljerme košta, koliko Gerero, Valbuena? Ne mogu ništa da urade i oni su toga svesni. Sad da li su stranci ovakvi ili onakvi. Ima vremena, kada se završi, pa ćemo posle Olimpijakosa pričati više na tu temu", zaključio je Milojević.
 
 
Политичар му није раван.Какав демагог...
Знам да неће ни један бурегџија, али било би заиста супер поновити му ова питања послије гиганта из Ивањице.
Било би ОК да се јаве и форумски стручњаци за буџете, Шефилде и Колчестере па да нам анализирају играче Јавора и њихов буџет. Можда ипак знају како не можемо рутинирати клуб чији годишњи буџет није ни пола Иванића...
 
 
Fudbal je to. Taman tako da se analiziraju naš budžet i Olimpijakosa ili Liverpula. Ok, dobijemo ih jednom ali u drugih deset slučajeva mrka kapa. Tako i mi dobijemo 13, jednom kiks, sve je to normalno.
Link to comment
Share on other sites

Nama treba osvezenje. Usli smo u takvu kolotecinu da i Njegos i Jevtovic kad zaigraju deluju kao avioni, samo jer im se za razliku od vecine- igra fudbal.

 

O Milojevicu vise ne znam. On samo moze nazad u Grcku, a nsiam siguran da bi ga uzeli klubovi koji mogu da ga plate, negde drugde tesko jer engleski ne razbira ni najmanje. 

 

Mora vise nase dece u prvom timu. Nakrcali smo se igracima od 25-30 godina, fali neko koga ce publika da zavoli, neki Radonjic, neki Grujic, a to se sigurno nece desiti sa Simicima i Babicima. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I da se dopunim, trebaju nam dobre pripreme kao hleb nasusni. Fizicki smo skroz tanki, dosta igraca je trkacki slabije nego inace. Stranci koji su naknadno dosli nemaju snage i zato ovako izgledaju, pre svih Garsija i Tomane. Tacno se vidi da nemaju snage.

 

Uzas je sto smo pustili Terzica i Joveljica. Verujem da bi u ovom trenutku bili prvi izbori na svojim pozicijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Najveca misterija li je Ivanic, i ovi stranci, Tomanea toliko dugo jurili, Van Para standardan u premijerligasu, ovde dodju i zaborave da igraju fudbal. Ne bi me cudilo da svako od njih kad ode iz Zvezde da 20 golova u sezoni.

 

Ivanic nije misterija nego pojma nema,

 

Za Tomaneta sam tek skoro provalio da je onomap pokusao u Duisburgu u Zvajti i nije prosao. Od tada mi je sve jasno.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je gledao Tomanea pazljivo u Primeiri garantujem Vam da nije odigrao ni 20 posto ono sto moze.

Isto se odnosi i za VLP.

Ova izjava Miloja za budzete je tezak alibi i sramota za trenera Zvezde. Budzeti ne igraju, pristup je sramotan u LS, videti Slaviju Prag i pokriti se usima. Izgubi 5-0 ali odigraj kao musko, a ne kao...

 

Edited by Hej Pavkov
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hej Pavkov said:

IN: Erakovic, Marong, Gavric, Ivanovic Igor, D. Tosic, Katai, Krsticic

OUT: Stankovic, Vasiljevic, Babic, Gobeljic, Rodic, Jovancic, Simic, Pavkov

Videti sta i kako s Ivanicem, Kanjasom, Garsijom.

 

Sto sa Garsijom? Njemu, Tomaneu i Van La Pari treba dati vremena do kraja sezone, pa onda videti sta i kako. Kanjas je nerealno nebitan igrac, kao Le Talek kod Grofa. Nit ga ima napred, nit ga ima nazad, uvek u nekom medjuprostoru. Upgrade u odnosu na Bakulu je taj sto je pametan za razliku od pomenutog, ali komotno se Njegos moze ubaciti u vatru.

 

Gavric i Erakovic moraju u prvi tim na zimu. I to ne da statiraju, nego da igraju. Ne vidim da Partizanu ista na rezultate utice to sto su Stevanovic i Pavlovic standardni, a jos su mladji od ove dvojice. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...