Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Samo da Siti izbegnenemo, to bi bilo baš mučno za gledanje.

 

Sa Dinamom bi voleo da se odmerimo, i verujem da se igrački možemo nositi sa njima, ali tu je uvek bojazan od nekih vanfudbalskih stvari.

 

Velja Nikolić i Gavrić su zlatne koke ove ekipe i nadam se da će dobiti prostor.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Cavani said:

 

Drugo vreme, drugo breme.

Paradoksalno je da je proslo vise vremena od rata a da je situacija sada zategnutija nego pre 10-15 godina. Nekom ocigledno odgovara reciklaza nacionalizma zbog politickih bodova. Juce smo o veri ovde, ne bih voleo jos i politici. Mada, mogli bi da rezultatski osvetimo komsije 🙂

Politicka strategija regiona,umesto hleba evo mrznje i to esencijalne....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marko_pantelic said:

 

Zenit prvi sesir, a Real Madrid drugi? 😂

Sto bi treceplasirani tim svog prvenstva bio nagradjen prvim sesirom?

 

U prvi sesir idu prvaci 6 najbolje plasiranih federacija po koeficijentu + pobednici Lige Sampiona i Lige Evrope.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sprivel said:

 


Nije bilo problema za vas, al je komsiluk prosao ko bos po trnju sa petardom.

 

 

Nisu oni bili tak loši, koliko je golman Ladić imao svoj dan.

Na 2:0 skinuo penal i čisti zicer

Jedan detalj, prelomi utakmicu.

To volimo kod fudbala.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, NMX said:

Bukvalno jedina želja mi je da ne izvučemo Dinamo i ako se ikada molim da se kuglice greju to je danas, da se to zaobiđe.

 

Po cenu da igramo sa Liverpulom, Realom i Interom.

 

Inače, podržavam Duleta i bacam mađije da bude Ajaks. Bio sam u Amsterdamu prošle nedelje, prvi put u životu. Pao na dupe od grada (bio i do stadiona Ajaksa...šta je ono :krstipd4:). Još kad bi moglo neko gostovanje da se odradi bilo bi savršeno.

Ajde ajde, znamo zasto biste u Amsterdam :))

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, demag said:

 

Ništa od osvete...Dinamo je jak. 

Uglavnom, samim ulaskom u LP su zaradili dobro. cca. Dinamo je uzeo 25 milja eura

Novac je najbitniji a ostali neka prede o nacionalizmu, veri i ostalim sranjima

Pazi, vas su natrtili Mladi Momci prosle godine, dok smo ih mi poslali da se spremaju za razne Sione. Jak je bio i Salcburg, eno ga u trecem sesiru. Pitaj ih jel bi izvukli Miloja iz cetvrtog.

Link to comment
Share on other sites

Dinamo nije mnogo jaci igracki, Olmo im je pola tima. Svakako smo takticki tri koplja ispred. Plus Dinamo cesto zna da odigra ocajno evropske utakmice. Tako da mislim da bi ih Miloje otresao lagano. 

 

Vrlo lako mozemo da ubodemo grupu kao prosle godine po jacini. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dulematic said:

Voleo bih Juventus, Ajax i Lion!

Zasto brate Lion? Meni su oni najgora moguca opcija iz treceg šešira. Jaki kao crna zemlja, klub u usponu sa velikim ulaganjima, francuzi sa kojima retko izlazimo kao pobednici a na sve to nisu atraktivan protivnik i veliko ime. 

Meni su prva dva šešira nebitni, neka dođe ko god au trecem ima klubova sa kojima bi mogli da se takmičimo za prolaz u LE. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I iz prvog sesira ima ekipa sa kojima moze da se igra, Celzi i Zenit. Celzi je los za sada, ne deluje da Lampard drzi stvari pod kontrolom.

Losiji je za klasu od Liverpula, a njih smo pobedili. Krasnodar je ispred Zenita na tabeli ove godine, ni oni nisu nepobedivi.

Iz drugog sesira bi bilo zanimljivo da izvucemo Colov tim, da vidimo okrsaj srpskoj i spanskog Atletika.

Sahtjor, Benfika, Ajax, sa svima moze da se igra a pogotovo kuci.

Treci nam odredjuje ambicije, mozda i pojacanja. Bice zanimljivo svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...