Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Milojevic katastrofalan veceras. Prvo uvodi zbog stabilnosti po boku Zardela koji je u sustini cirkuzant, onda kasni sa izmenom Boaci-Tomane kada su svi videli da je Boaciju dusa u nosu. Resio je da se brani 35+90 minuta. Bojim se da nam se menadzerisanje oko Ivanica i sada oko Bena ne obije o glavu.

Boyka imao svoj "your not the real champion here" momenat. Flesbek iz Salcurga, skoro preslikan gol.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salcburg, Kopenhagen, ovo veceras... Sve preslikano. Jes razum veli da su bitni samo rezultati, ali daj raspalimo jednom tu loptu na ovakvim utakmicama. 

Ali, metiljavog li Ivanica... Imas sut na 18 metara u zadnjim minutima i onako bezmudo sutiras. Neka psihoterapija mu treba hitno ili je gotov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je nedostajao Jovanca na sredini... Previse je bilo prostora kroz sredinu i zbog toga je Rodic morao da se pomera unutra... Garsija je sasvim dobro zatvarao u Ip dok je imao snage/kondicije.

 

Sta znam,meni Rodic nije bio toliko los danas. Kod penala, kada je Rodic otisao u napad, morao je Jander da zatvori, ali pisao sam, takticki ocajan igrac, za PingPong ligu kao rezerva i moze da prodje, ali protiv ozbiljnijih protivnika nema sta da trazi u igri.

 

Manje bi stete danas napravio Simic.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

ko je onaj sto nije hteo da istrci kada je Tomane zavrnuo na penal?

Ofsajd svirao sudija.
Ali kakav potez Boacija juris ga 40m i sacekao si da udje u 16 da napadnes loptu a znas da ima Var.
Sve u svemu odlican rezultat pred revans a mi smo 100% domacinska ekipa.
Doduse tako su otisli prosle godine i u Zagreb i dobili, a jos su gubili i 1-0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

ko je onaj sto nije hteo da istrci kada je Tomane zavrnuo na penal?

Probaj da pogodis, ne  verujem da ce ti trebati vise od jednog pokusaja. 

Hint- metiljavko

iako je bio ofsajd

Edited by Cavani
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo dobru utakmicu protiv neugodnih mladih momaka i ostvarili odlican rezultat. i dalje imamo iste greske ali uz veliku borbu dolazimo do dobrih rezultata. mene brine nespremnost pojedinih igraca pre svega rodica i ričmonda koji ne mogu ni celo poluvreme da istrče kako treba. nemam.obicaj da ikog posebno kritikujem kao što retko kad i hvalim. mi smo postali preterano pljuvačka nacija eno i onaj jednik na rts-u krenuo da proziva pojedine a beda ne zna da.je Degenek dao gol Salcburgu prosle godine. Napredovali smo od početka sezone i verujem da prolazimo u LŠ

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Gledam highlightse. Kod sanse Asalea kad je sa 5 metara nakon centarsuta bio sam i lose sutirao nogom, nigde nikoga na levoj strani. Rodic usao unutra kao treci stoper, Jander negde iza, ne cuva nikoga, a Kanjas dosao na levu stranu da brani centarsut. Pukom srecom nismo primili gol, Pankov kasnio, a ni Degenek nije branio svog igraca, nego je ovaj promasio loptu.

Penal - Rodic izgubio loptu na sredini, tacnije Boakye mu dao kosku, a Jander je bio ispred Richomnda, ubacivao se u prostor, tako da su u startu sa izgubljenom loptom ispali i Rodic i Jander. Mislim da je Degenek morao da izadje na ovog igraca sto je trcao sa loptom. U svakom slucaju gol na dusu Boakyea i zbog izgubljene lopte i zbog penala (verujem da su mnogi pomislili da ce i napraviti neko sranje, kad se igrac onako zainati da vrati loptu to cesto ne bude dobro, a cesto se i desavaju ovakve situacije, da ga stigne u najgorem trenutku i napravi penal).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rez je dobar, sve u svemu.

 

Borjan - mogao je bolje kod prvog... ali posle je spasao par cistih golova. I jos je imao onu nerealna odbranu kad mu je lik tukao iz sve snage na odbijenu loptu.

Gobelja - skromne mogucnosti, veliki doprinos. Covek nam je postao najbolji bek u timu, sto doduse i nije tesko. Ali daje sve od sebe.

Degenek - skoro savrsen mec. I prelep gol. Decko igra na cist intelekt.

Pankov - par gresaka, ispadanja u odbrani ali i par bas dobrih intervencija. Solidan mec (malo sam blazi prema nasim stoperima jer su realno Bojsi daleko fizicki jaci i brzi i nije ih bilo lako sacuvati)

Rodic - sve gori i gori. U napadu ga nema, na to smo vec navikli... u odbrani se raspada za sve pare. Gde je bio kad se pravio penal?

Zander - muva bez glave u odbrani, lose pokriva prostor, ne prati liniju, agresivno startuje... sve moze ali ne moze da bude bek. Brzije od svakog naseg krila i ima strasnu tehniku, dribling, energiju... znaci greh je da decko ne igra na krilu. Iako je danas i igrao formalno.

Ivanic - picka, ukratko. Verovao sam u njega zbog te kao neke tehnike ali decko je odigrao svaki mec BEDNO uz luzerski i jajarski stav na terenu. 

Kanjas - odlican. Danas se tacno videlo da se uklopio skroz, povlacio i napred kad je trebalo... bas dobar igrac.

Marin - treba uzivati u svakom minutu koji odigra u nasem dresu. Skoro 30 godina nismo imali takvog madjionicara u timu.

Vukanovic - moze za pingpong ligu zbog snage, u Evropi nema sta da trazi.

Mateo - deluje kao vrhunsko pojacanje. Sve sto jedno kvalitetno krilo treba da ima... jos gol i stav, sve pohvale. 

Boaci - nista posebno. Jos glup start za penal. Na ovaj tim bi legao brzi, spretniji napadac ali jbg.

Tomane - sta znam, nisam stekao neki utisak. Vidi se da nije drvo, pitanje je samo da li ce biti bolji od Boe

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Zar nije bio ofsajd?

Pomocnik je dugo cekao,ali je podigao zastavicu na kraju. Cak je i glavni sudija oznacio nedozvoljenu situaciju..

 

toliko sam ispizdeo i psovao da uopste nisam registrovao ofsajd :classic_biggrin:

 

steta, mogao je neko da ga metne kao Simke protiv Spartaka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ZiS said:

Ako cemo svake sezone da igramo Evropu, sto se mene tice, nek zatvara u 20-om minutu 

Ako cemo svake sezone samo da ucestvujemo u grupama, onda da trazimo drugog trenera :innocent:

Ne bunim se da nam ovakva igra bude trenutno, ali mora u jednom trenutku da se kaze "hajde da podignemo plafon". Nije Zvezda klub koji treba da se zadovolji samo ucescem u Ligi sampiona. Sada je to premija, ali razmisljati da je to max svake sezone je potpuno pogresno. Do tog nekog pomaka, na primer, treceg mesta u grupi se dolazi i tako sto napadas i kad imas rezultat, ne zatvaras utakmicu pola sata pred kraj. Ja razumem Milojevica, naravno, znam da je ono sto se desava trenutno bitnije od imaginarnog za 5 godina, samo se ne slazem sa tom filozofijom, iako daje rezultate u kvalifikacijama.

Nekome je ovo dovoljno meni nije. Zadovoljan sam trenutnim, jer nismo navikli na bolje prethodne 2 decenije, ali zelim svake sezone da vidim napredak. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako cemo svake sezone samo da ucestvujemo u grupama, onda da trazimo drugog trenera :innocent:

Ne bunim se da nam ovakva igra bude trenutno, ali mora u jednom trenutku da se kaze "hajde da podignemo plafon". Nije Zvezda klub koji treba da se zadovolji samo ucescem u Ligi sampiona. Sada je to premija, ali razmisljati da je to max svake sezone je potpuno pogresno. Do tog nekog pomaka, na primer, treceg mesta u grupi se dolazi i tako sto napadas i kad imas rezultat, ne zatvaras utakmicu pola sata pred kraj. Ja razumem Milojevica, naravno, znam da je ono sto se desava trenutno bitnije od imaginarnog za 5 godina, samo se ne slazem sa tom filozofijom, iako daje rezultate u kvalifikacijama.

Nekome je ovo dovoljno meni nije. Zadovoljan sam trenutnim, jer nismo navikli na bolje prethodne 2 decenije, ali zelim svake sezone da vidim napredak. 

Koji tim napada Zvezdu ma Marakani kada vodi?

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites



Onda navijaj za Barsu. Posto Gobeljic ne moze biti Alves ili Boaci Suarez, ili Kanjas Inijesta. Kad ce ljudi shvatiti da je plasman medju 32 najbolja evropska kluba izuzetan rezultat za bilo koji klub sa ovih prostora, da grupnu fazu do Milojevica nismo igrrali deceniju. Koji kvalitet ocekujes ovo su kvalifikacije ne finale lige sampiona, taj tim imamo ti momci igraju koliko znaju i imaju rezultate.



Ovo za Barsu cu preskociti jer je suvise glupo.
Ovo ostalo nije bolje ali: ti igraci nisu ni do 55. minuta nisu bili Alves, Suarez ili Inijesta, pa su opet igrali fudbal, sto posle nisu.
Ocekujem da ne prolazimo na cistu srecu, za pocetak, kad vec mozemo da igramo i nadigramo.
Ja pamtim neka druga vremena i Zvezdu, i ma koliko se situacija izmenila, meni ne pada na pamet da hejlujem takve stvari jer smo, vidi vidi, izvukli nereseno na guzove umesto da ih rastavimo od trave.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Doduse tako su otisli prosle godine i u Zagreb i dobili, a jos su gubili i 1-0

Gledao sam taj revans u Zagrebu i to je bila jedna od najdosadnijih utakmica koje sam gledao. Jedino sto me je drzalo da ne promenim kanal je sto sam je imao na tiketu.

YB u tom revansu nije odigrao apsolutno nista, Dinamo je rano poveo i imao brzo par sansi za 2:0, ako se dobro secam. Kasnije su i oni u dobrom balkanskom maniru prestali da igraju fudbal i cuvaju rezultat iako su bili ocigledno bolja ekipa i primili gol ni iz cega, a onda i iz penala koji je dosao ni iz cega, tako da je Dinamo vise taj dvomec izgubio nego sto je YB dobio. Nadam se da mi necemo to isto uraditi, tj. verovatno cemo se braniti, ali trebalo bi odbrana bolje da izgleda kod kuce, igranje na ovoj vestackoj travi je bilo kao na ledu, mnogo brza podloga. 

U principu imamo savrsenu poziciju. Donosimo 2:2 sa gostovanja, mnogo smo takticki pismenija ekipa od njih, ne moramo da jurimo gol, obicna podloga, pun stadion. Ne bih da zvucim razmazeno, ali opasno cu se razocarati ako ne prodjemo u LS.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao prvo, al da budemo realni, kad ti je Gobeljić naj igrač onda se mora priznati da si imao sreće.

 

Gobelja je gađao Boaćija koga je promašio i pogodio Garsiju za 1:2 i + skida lopetu za laganih 3:2 kad je Borjan zaplivao.

 

Pri tom se mora imati u vidu da je dobro što onaj francuz penaldžija nije počeo od početka, videlo se da su Mladi Momci proigrali kad je ovaj ušao, mislim i da je njemu skinuo onaj gol Gobeljić.

 

I kad je dat gol, majka mu stara, videli mi na TV da je protivnik ćao zdravo,  ti umesto Garsije koji je verovatno umro čovek, nemaš koda drugog da uvedeš do Žandera i po levoj strani ti puca kontra gde od nominalno duplih levih bekova Rodića i Žandera, Boaći juri švajcarca koji prodaje kontakt i jbga... naglašavam od rostera od 40+ igrača, gde si potrošio 50 miliona, nemaš koga drugoga osim Žandera, tačno je sledeća izmena trebala da bude Boaći-Simić, da ovaj pokriva Žandera, pa da gledamo taktiku sa 3 beka i nek ide život, možda bi Simić stigao onog lika, koga je samo trebalo ispratiti u gol-aut. Ovako si ni tamo ni ovamo, nit si zatvorio nit si napadao da daš 3, pa i 4.

 

Sve u svemu svi bi ovde pre utakmice potpisali 2:2, sa mašnicom i da se ljubimo po kućama, al osta nekako gorak neki ukus... 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemamo problem sa kartonima, ne igramo za vikend i miloje sad mora da polozi diplomski. Obicno posle prve utakmice dobro napravi analizu i zatvori najace strane protivnika pa se nadam da ce to i sad uraditi. Ne smemo biti nervozni i juriti bezglavo vec pametno i hrabrbo posto ovi nemznaju da se brane pritisnuti ih njihovu polovinu. Verujem da mozemo da postignemo dobar rezultat i plasiramo se opet u LŠ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...