Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

23 minutes ago, red_white said:

Jevtovic s obzirom danje cisto krilo je ostavio katastrofalan utisak. Covjek nije imao jedan uspjesan prodor u ovim kvalifikacijama. Simic nije krilo a stalno to igra jer je u ovakvom timu medju najbrzim. I kao takav korisniji je od Jevtovica jer je borbeniji zatvori nesto pozadi. Ebisilio, covjek ni po cemu nije zasluzio mjesto u 11. Sada ce neko da pomene Causa a oni ne igraju istu poziciju. Zanimljivo da je otisao u Japan i to tim sa dna tabele. I tamo sa klupe usao na zadnjem mecu prvenstva...

 

Simic je zamenjen posle 37 minuta utakmice u evropskim kvalifikacijama, na sledecoj je uspeo da dogura do 45 minuta. Jevtovic nije imao prilike da igra u Evropi, kada god je usao u nasem prvenstvu je doneo poboljsanje. Na pocetku ove sezone jezivo igraju obojica.

 

Naravno da Ebisilijo moze da igra na poziciji Causica, bilo ko iz ove ekipe moze da igra ono sto je Causic "igrao" prosle sezone. Ako budemo potezali argument u kojim su klubovima igraci proveli karijeru, doci cemo do toga da je Piksi nikakav igrac, posto je gro karijere nakon Zvezde proveo u Japanu. Na svakoj poziciji u timu, verovatno i na golmanskoj, Ebi > Causic. Ali jebiga, nije nase dete (necemo sad o pikslama), i ne trudi se dovoljno, i debeo je, i sta je sve vec nalupeo smrda iz Mocarta. 

 

 

Edited by pantelia24
Link to comment
Share on other sites

Ma teško da će biti pojačanja za "mladiće"....Kasno je. 

Posebno ako ih prođemo, i uđemo u LŠ, nudiće nam se sami.....Ja ne bih žurio, niti će nešto promeniti na brzinu, a ovako ostavljamo opcije za budućnost.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Bejaše kuknjava samo da se ne proda Jevtović, da mu se da šansa, da ga ne prokockamo... A sad... Pre ili kasnije postane jasno zašto neki igrači ne dobijaju šansu. Samo što ih neko gleda svakodnevno na treninzima, a neko na the best of YouTube klipovima...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Ovo nije istina. Koliko god mi bila mrska ta lopina, mora se priznati da je jako sposoban u onome sto radi i da rezultati stoje iza njega.

Kad su losi rezultati, onda se kaze da je kriv i trener i Uprava, kad su dobri rezultati, onda je dobar i trener i Uprava. Moze li nekad da bude mix? Nemoguce je da uvek ide jedno s drugim. 

 

Bio je Terzic tu i pod drugim trenerima pa je imao supalj nos do ociju. Da ga nije ukenjalo sa strukom, bio bi sposoban koliko i pre Milojevica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Kakva totalna defanziva? Igrali smo defanzivu kada smo ostali sa 10 igraca. Do tada smo bili potpuno ravnopravni, jedino sto smo im prepustili malo vise posed lopte.

Milojevic od Zvezde zeli da napravi neku verziju Atletika i to je legitimno. Te price Zvezda je sampion Evrope su za klince, to je bilo prije skoro 30 godina i ne vidim kakve to veze ima sa sadasnjim timom?  Mi treba da ucinimo sve da zadrzimo Milojevica sto duze i da postepeno rastemo i radimo na tome da dodjemo u situaciju da budemo dominantni protiv ekipa kao sto su Kopenhagen.

Da li ti uošte znaš kako igra Atletiko Madrid? Ovo što mi igrao nema apsolutno nikakve veze sa Atletikom! Ovo je u anjboljem slučaju neki Bate Borisov sistem. Atletiko igra brz i konkretan tranzicioni fudbal, a mi u tom ritmu ne bi mogli izdržati niti 20 minuta. Ajde mi ti reci kad smo mi poslednji put odigrali brzu tranziciju i kvalitetnu kontru u evropskim utakmicama? Ovo što mi igramo je klasična bunkerica-katenaćo sa primesama hail marry Marin sistema.

 

@Azazelkg

Jevtović je odlično odigrao obe prvenstvene utakmice, ali je podbacio u prvom evropskom izazovu. Dečko je godinu dana sedeo na klupi/tribinama i sigurno da mu nedostaje samopouzadanja. Kvalitet ima za klupu, za razliku od mnogih! Seti se samo performansa Simaoa u Salzburgu, ovaj je barem u stanju da izdrži duel.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, perkos said:

prvo da budzasto prodamo 3-4 igrača i oslobodimo prostor za dva prava pojačanja ali ne neke koje treba da vracamo u fudbalski zivot nego dva koji ce odmah da igraju i donesu kvalitet.

 

Ko ga bi ti prodao?

Meni deluju višak Žule, Babić?, jedan od Simić/Jevtović i Boaći pre Bena.

Ovo bi moralo da bude nekih 6 miliona.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kad su losi rezultati, onda se kaze da je kriv i trener i Uprava, kad su dobri rezultati, onda je dobar i trener i Uprava. Moze li nekad da bude mix? Nemoguce je da uvek ide jedno s drugim. 

 

Bio je Terzic tu i pod drugim trenerima pa je imao supalj nos do ociju. Da ga nije ukenjalo sa strukom, bio bi sposoban koliko i pre Milojevica.

Ja sam poslednji na svetu koji bi da brani Terzica, ali cinjenice su da ima sportske rezultate iza sebe.

Potpuno odvajam Terzu kao lopinu i kao sportskog radnika.

Ofk je bio sila dok je ovaj bio tamo, izbacili su nase najbolje reprezentativce i igrali lep fudbal, bili u vrhu.

Uostalom, trebalo je napraviti te silne milione koje je posle pokrao pa je tumarao krijuci se po inostranstvu. 🙂

Videlo se da se razume u materiju, secam se u nekom intervju da je rekao da kad mu ponude igraca prvo sto uradi je da ga stavi da trci na sto metara, ako trci vise od 11s da mu stavi knjigu u ruke i preusmeri na fakultet. Parafraziram, ali nesto slicno je izjavio.

U Bozovicevo vreme smo imali pogotke sa igracima ali ne sa strukom, otprilike suprotno onome sada. Tada su stigli Hugo, Ibanes, Donald, Kanga i ostali sa kojima smo igrali lep fudbal ali Bozovic nije znao da igra na rezultat.

Sada je kontra, imamo panjine i igramo ne bas dopadljiv fudbal ali imamo rezultat. Za svakog po nesto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...