Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sada kada smo usli u Evropi, terzo nabijem te daj Arapima tih milion i po za Degeneka.

Odmah da se aktivira ta klauzula, on Radovan i Babic je odlican trio mladih stopera plus Milun kao 4.

 

Sve stoji, samo - Milun + Erakovic

 

1 hour ago, Azazelkg said:

Bejaše kuknjava samo da se ne proda Jevtović, da mu se da šansa, da ga ne prokockamo... A sad... Pre ili kasnije postane jasno zašto neki igrači ne dobijaju šansu. Samo što ih neko gleda svakodnevno na treninzima, a neko na the best of YouTube klipovima...

 

Slazem se... donekle. 

 

Eto gore spominjemo Milunovica, decka smo jurili kao Lukovica... na kraju isti scenario. I ne samo zbog crvenog nego jer su od dolaska svi videli da je prespor za Evropu. 

 

Licna zelja Miloja. Kao i Causic, znaci kao da je bio jedini igrac na svetu, placen milionce + jak ugovor (sreca pa smo ga se resili).  Onda Simic, Jevtovic, sve Milojeve zelje... 

 

Znaci, jeste da ih Miloje bolje poznaje jer ih gleda na treningu i ima siru sliku ali je ocigledno ocajan u procenjivanju kvaliteta... da ne pricam o sujeti i kako su mu prosle sezone igrali Caus i Simic skoro svaki mec. 

 

51 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Ko ga bi ti prodao?

Meni deluju višak Žule, Babić?, jedan od Simić/Jevtović i Boaći pre Bena.

Ovo bi moralo da bude nekih 6 miliona.

 

Nema sta da se prodaje, imamo punu kasu. Ne treba biti matematicar i proceniti koliki je bio plus prosle godine od LS, posete i pojacanja, a koliki su bili rashodi, koliko je smanjen dug, itd. Dakle, samo je pitanje da li ce Terza da se otvori, a prodacemo sigurno sve za sta nam neko ponudi bilo kakvu paru. 

 

p.s. Eto, povucena vest za ovo krilo... svakako mislim da mozemo bolje od igraca Arisa, odavno smo prosli taj nivo... 

Link to comment
Share on other sites

Mlad decko ima odlicnu sezonu iza sebe. Navodno je bio blizu prelaska u Olimpijakos. Mouda ga je Kanjas preporucio s obzirom da je PAOK-u dao dva gola.

Nema veze sto je vest obrisana sa RSB-a, moztartsport je objavio a Darjan ne objavljuje nista napamet i bez da mu jave iz kluba. Vidim on je stavio da je u igri i neki iz Slovana, moguce da bi unrzali pregovore sa Argentincem, da izgleda kao da imamo i drugu opciju. 

Link to comment
Share on other sites

Treba nam to krilo za YB, pre svega da sa klupe donese kvalitet, jer deluje otužno kad hoćemo da menjamo ritam utakmice sa Simicem ili Jevtom. 

 

Ja sam vise za to da Pavkov i Ben preskoce Bern i budu fit za Beograd, nego da rizikuju teže povrede. 

 

Bilo bi sjajno da Boaci pogodi jos 1 pa da ga zavalimo negde, a da sacuvamo Bena i Pavkova barem do decembra. Mnogo bih voleo da vidim u istoj postavi Marina, Bena i recimo ovo novo krilo, kapiram da bi to bio LŠ nivo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vredni mrav said:

Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić, Kanjas, Ivanić, Ben, Mateo, Marin, Boaći.

 

Gajić, Babić, Žander, Vulić, Vukanović, Simić, Pavkov.

 

Naježio sam se

Ma nema sanse da to gledas. Nama bi dobro dosao jedan centralni vezni, jak na lopti i jak u duelu. Ivanic na toj poziciji ne verujem da ce igrati jer je slabu u duel igri. Ben verovatno ide a Ivanic ostaje na desnom krilu dok ce ovaj Mateo ako dodje biti na lijevom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Ma nema sanse da to gledas. Nama bi dobro dosao jedan centralni vezni, jak na lopti i jak u duelu. Ivanic na toj poziciji ne verujem da ce igrati jer je slabu u duel igri. Ben verovatno ide a Ivanic ostaje na desnom krilu dok ce ovaj Mateo ako dodje biti na lijevom.

Brate, Ben ako ide oticice posle Young Bojsa...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

Brate, Ben ako ide oticice posle Young Bojsa...

Nebitno, mislim da ovakav sastav nece na teren izlaziti. Ivanic nije CM, nama tu stalno igra igac koji je jak u duelu a Ivanic to nije. Vidjecemo, mozda ja i gresim ali mislim da njega Milojevic vidi iskljucivo na tri pozicije iza napadaca. Isto kao i Marina.

Link to comment
Share on other sites

Postoji li i jedna druga liga osim Grcke i Kiparske? 

 

Jasno je da ce dovoditi stranca jer cela liga ne ume da napravi domaceg. Ono sto nije jaso je gde ce da stave sve te strance kad u prvenstvu mogu da igraju samo 4?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Nebitno, mislim da ovakav sastav nece na teren izlaziti. Ivanic nije CM, nama tu stalno igra igac koji je jak u duelu a Ivanic to nije. Vidjecemo, mozda ja i gresim ali mislim da njega Milojevic vidi iskljucivo na tri pozicije iza napadaca. Isto kao i Marina.

 

Bena treba zadrzati po svaku cenu. Nije sve u parama...

 

Ivanic bi izneo ovu poziciju i nisam primetio da je slab u duelu. Ivanić na krilu je silovanje fudbala i protivprirodni blud.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Nebitno, mislim da ovakav sastav nece na teren izlaziti. Ivanic nije CM, nama tu stalno igra igac koji je jak u duelu a Ivanic to nije. Vidjecemo, mozda ja i gresim ali mislim da njega Milojevic vidi iskljucivo na tri pozicije iza napadaca. Isto kao i Marina.

 

Bena treba zadrzati po svaku cenu. Nije sve u parama...

 

Ivanic bi izneo ovu poziciju i nisam primetio da je slab u duelu. Ivanić na krilu je silovanje fudbala i protivprirodni blud.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...