Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Oni stvarno nisu normalni, sledeci se uclanjuju zeks pantic i onaj debeli advokat. Mozda ovo nije ni tako lose, borio sam se do sada protiv sebe da gledam ovo sto igramo. Sada vise nema potrebe, Terza mi je bas olaksao.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:

Oni stvarno nisu normalni, sledeci se uclanjuju zeks pantic i onaj debeli advokat. Mozda ovo nije ni tako lose, borio sam se do sada protiv sebe da gledam ovo sto igramo. Sada vise nema potrebe, Terza mi je bas olaksao.

Najavljujes sopstveni transfer u Partizan 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

http://redstarbelgrade.rs/generalni-sekretar-vlade-srbije-se-uclanio-u-klub/

 

OVO NIJE MOJA ZVEZDA I ZATO CE ME STADION VIDETI SAMO KAD PRODJEM PORED NJEGA IAKO GODINAMA NE PROPUSTAM UTAKMICE!

 

Super, nadam se da isto primenis i za 4um, da se ne ljubimo 😴

 

55 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Znas koliko ima sati kada i RSB reaguje ovako:
Каква се порука шаље свим искреним звездашима који су већ чланови клуба , као и онима који ће у будућности желети да буду?

 

Ocekuje se demanti Terzic Dr Zvezdana & Co 😁

 

Jbt, kakav smo mi Monty Python od kluba/drzave/drustva 🙄

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, K.Dot said:

Oni stvarno nisu normalni, sledeci se uclanjuju zeks pantic i onaj debeli advokat. Mozda ovo nije ni tako lose, borio sam se do sada protiv sebe da gledam ovo sto igramo. Sada vise nema potrebe, Terza mi je bas olaksao.

 

Vi njima prostu navijačku snagu (Janičare), oni vama visoko obrazovani menadžment... i posle Terza ne valja i nije izučio one škole po amerikama kako valja... 😄

Edited by Stondisha
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Super, nadam se da isto primenis i za 4um, da se ne ljubimo 😴

 

 

Ocekuje se demanti Terzic Dr Zvezdana & Co 😁

 

Jbt, kakav smo mi Monty Python od kluba/drzave/drustva 🙄

Nadam se da je prilog dobar i da je ukusan.

Link to comment
Share on other sites

Jos jednom, nadam se da ovo nije istina ali ako jeste ovo je bukvalno za otici i spaliti terzinu kancelariju na stadionu a njega isutirati napolje. Kad vec i onako sluzi samo za izvlacenje para moze to da radi i van stadiona. Kakva odvratna njuska.

Link to comment
Share on other sites

Tek kad je jedan medij objavio da namamo krila, evo Mrkela i Terza se bacili u lov! Pa ova Zvezda ima goru upravu nego onda kad je Bunja doveo tuce igraca za jedan dan. Morali su simici i causici doci glave kad-tad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...