Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

18 minutes ago, Sinisa said:

Laza je odličan momak, dobar čovek i pravi zvezdaš. Kao igrač ništa spec, ima solidnu brzinu, prodor tanko, centaršut još tanje. Treba nam krilo i sigurno bi nam značio ali trebalo bi da možemo bolje od njega da nadjemo. 

 

 

bold 1: 😂

 

bold 2: 🤣

 

bold 3: :roflmao:

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

 

Solidna brzina i tanak prodor? Darko Lazovic druze, ne Danko. 

 

Nama treba krilo koje napada licem gol, a to upravo radi Lazovic. Lik je jako brz, ima dobar prodor, centarsut solidan, i jedina neka mana mu je sto nema malo bolju tehniku u trku. Odlican igrac, naravno da ne mozemo bolje od njega da nadjemo, jer da decko nije domaci igrac i zvezdas verovatno ne bi ni postojala mogucnost da ga ikako privolimo da dodje. Jedini bolji igrac od njega u ovoj ekipi ce biti Marin. 

 

Vidi ti ga se takvog sećaš i postujem to ali ja bas i ne. Brzinu ima ali ništa brzi od npr Jevtovica a Radonjić je npr jako brz po mojoj definiciji, za dribling se apsolutno ne slažem, samo je išao u desno, leva noga za poštapanje, centaršut samo oštro polu visoko ili po zemlji, visoke vrlo tanko. Prodor samo iz zaleta, iz mesta teško i kao sto rekoh samo u desno. 

Ono sto se 100% slažem sa tobom je da nam treba krilo kao hleb nasušni i da bi on mogao popuni tu rupu i da bude jezičak na vagi koji će ovu sezonu prelomiti u pravom smeru. Da će biti nosilac i jedan od najboljih igrača mislim da neće. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sinisa said:

 

Vidi ti ga se takvog sećaš i postujem to ali ja bas i ne. Brzinu ima ali ništa brzi od npr Jevtovica a Radonjić je npr jako brz po mojoj definiciji, za dribling se apsolutno ne slažem, samo je išao u desno, leva noga za poštapanje, centaršut samo oštro polu visoko ili po zemlji, visoke vrlo tanko. Prodor samo iz zaleta, iz mesta teško i kao sto rekoh samo u desno. 

Ono sto se 100% slažem sa tobom je da nam treba krilo kao hleb nasušni i da bi on mogao popuni tu rupu i da bude jezičak na vagi koji će ovu sezonu prelomiti u pravom smeru. Da će biti nosilac i jedan od najboljih igrača mislim da neće. 

 

Postujem sve, ali brate, Lazovic je brzi od Jevtovica koliko je i bolji fudbaler od istog. Jedno 10x. Ne znam na osnovu cega ti gledas i meris brzinu, Lazovic je za nijansu sporiji od Radonjica, ali od Jevtovica je brzi bukvalno 10 puta. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Postujem sve, ali brate, Lazovic je brzi od Jevtovica koliko je i bolji fudbaler od istog. Jedno 10x. Ne znam na osnovu cega ti gledas i meris brzinu, ali Lazovic je za nijansu sporiji od Radonjica, ali od Jevtovica je brzi bukvalno 10 puta. 

Mnogo bih voleo da ne kažem platio da ti budeš u pravu a ja ne pa da sa zadovoljstvom izjedem svoja g... 

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji potvrda iz kluba o pregovorima sa Lazaovicem. Medijske price bez potvrde kluba su malo bljak. No svakako ako igramo LS imamo prostor za  700 000 plus igraca. Mislim da Lazovic nije realan. Ako je sve ovo tacno sto se pise onda je to zamena za Bena. Prodornost Lazovica je nesto neprocenljivo za ovu Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ne treba ici u krajnosti. Sinisa je izneo svoje misljenje, nije napisao da je Lazovic krs igrac. 

 

Bogi je vec iskucao kroz sta je sve Lazovic prosao u Zvezdi, da ne ponavljam. Zbog svega toga da ne znam sto bi se opet vracao u blato. 

 

Svakako da je prodoran igrac, brz je, ima dobar sut, naucio je bolje i da centrira u Italiji, ima solidnu tehniku, iako na prodoru ugl ide samo na brzinu. Dobar je i nazad. 

 

Takodje je postao znatno konstantniji sto mu je bio problem u Zvezdi ali opet, znatno je popravio neke druge segmente u igri tako sa se ne oseti toliko kad ga ne idu prodori. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sinisa said:

 

Vidi ti ga se takvog sećaš i postujem to ali ja bas i ne. Brzinu ima ali ništa brzi od npr Jevtovica a Radonjić je npr jako brz po mojoj definiciji, za dribling se apsolutno ne slažem, samo je išao u desno, leva noga za poštapanje, centaršut samo oštro polu visoko ili po zemlji, visoke vrlo tanko. Prodor samo iz zaleta, iz mesta teško i kao sto rekoh samo u desno. 

Ono sto se 100% slažem sa tobom je da nam treba krilo kao hleb nasušni i da bi on mogao popuni tu rupu i da bude jezičak na vagi koji će ovu sezonu prelomiti u pravom smeru. Da će biti nosilac i jedan od najboljih igrača mislim da neće. 

Ovo sto si ti opisao se zove Marko Vesovic. 

 

Lazovic je igracina za sve sto konkurise na bocnim pozicijama, and it's not even close. Napokon bismo imali krilo koje igra kao krilo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje, ma koliko ono bilo pogrešno.

 

Jevtović je odličan igrač, čak i kompletniji od Radonjića, ali bez ijednog kvaliteta koji je u kategoriji Radonjićeve brzine. 

 

Lazović je, s druge strane, svemirski brod za obojicu i bukvalno najbolje zamislivo pojačanje za naš klub u ovom trenutku.

 

Ako Ben ostane u klubu, sklon sam verovanju da će cilj biti korak dalje jod prezimljavanja u Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

Lazovic ne zeli nazad, Terza vrsi pritisak preko medija.

Naravno da ne zeli i da nece dolaziti, nije lud da karijeru vraca na reset kad moze da dobije odlicne uslove u razvijenoj sredini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Čavrić želja broj 1. Verovatno nije jeftin, ali obzirom na godine siguran sam da bi za godinu do dve prodajom naplatili i obeštećenje i plate koje bi mu dali. 

 

Na primer ako platimo 1.5 M i  platu 600k za godinu i po, prodajemo ga za 2.5-3M bez ikakvih problema. Isplativo i ekonomski i fudbalski.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pero_Cameron said:

Odgodjena utakmica sa Vozdovcem. "Zbog zgusnutog rasporeda" a u rosteru imamo 30 igraca.

 

Каква стока од савеза и фудбала.

Јбт Енглези преко 100 година играју Boxing Day, односно одмах послије празника. Најјача лига од 20 клубова, са 2 купа а неки и са Европом...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Počne sezona ranije zbog uigravanja za Evropu (glavni argument za julska i avgustovska ispadanja ranijih sezona je bio kasni početak našeg prvenstva)... Sledeća scena: "uigravanje" se odlaže😂.... Na stranu to što barem 5, 6 iz prve postave protiv Voždovca ne bi ni igralo u Evropi.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...