Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Pobedili smo 2:0 u nekoj prijateljskoj utakmici koju su igrali rezervisti, igraci kojima trebaju utakmice da brze udju u stos i oni na koje se ne racuna. Da li treba posebno naglasavati ko je dao oba gola? Da, da, u pitanju je onaj igrac koji odlazi jer je nespreman i zabole ga da igra nebitne utakmice. Izvesni Lorenco Ebesilio zvani Trta.:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mile1 said:

Ebiislio opet postigao gol na prijateljskoj utakmici.Pitam se sta jos treba da uradi da bi bio u startnoj postavi protiv Suduve

 

Da snimi navijacki spot? Da predje kod Ranka Stojica? Brojne su mogucnosti.

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mile1 said:

Ebiislio opet postigao gol na prijateljskoj utakmici.Pitam se sta jos treba da uradi da bi bio u startnoj postavi protiv Suduve

 

Да постане пиксла.

Много није играо али је довољно ко мало познаје фудбал да види да је класа за многе. Тако да нема шта друго.

Има још једино да тренер поједе оно што је изасрао.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Da ga naknadno registruju..

 

 

Sveti otac Vladanasije se prilicno kocka s prolazom dalje jer, koliko sam ja video na prvoj utakmici, mi cemo Suduvu tesko otvoriti. Jedna kontra Litvanaca i moze zajebano da nas zasvrbi. Ebesilio je bukvalno jedini nas igrac koji moze da postigne gol van sesnaesterca a da nije slucajno, mogao bi nam dosta znaciti ako upadnemo u problem. On, medjutim, nije uopste registrovan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi gol bomba Ebija, pa i ako je protiv Zvezdare treba onako raspaliti i na prazan gol. Meni samo nije jasno šta je on toliko skrivio Milojeviću. Sini je mudonja celoga života, šta mu može leukemija. Udri levicom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaže Žardel - ja nisam levi bek, ja sam centarfor koji je samo u Apolonu igrao levog beka.

Jako zanimljiva izjava, pošto očigledno nam je zanema za Rodića priučeni levi bek. Da li je moguće da naš skauting pravi ovakve previde?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Kaže Žardel - ja nisam levi bek, ja sam centarfor koji je samo u Apolonu igrao levog beka.

Jako zanimljiva izjava, pošto očigledno nam je zanema za Rodića priučeni levi bek. Da li je moguće da naš skauting pravi ovakve previde?

Није до скаутинга, већ до оне девојке која не зна да преведе. Рекао је централног везног, а не шпица. И то није једина грешка коју је направила 

Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2019 at 7:27 PM, taliesin said:

Pobedili smo 2:0 u nekoj prijateljskoj utakmici koju su igrali rezervisti, igraci kojima trebaju utakmice da brze udju u stos i oni na koje se ne racuna. Da li treba posebno naglasavati ko je dao oba gola? Da, da, u pitanju je onaj igrac koji odlazi jer je nespreman i zabole ga da igra nebitne utakmice. Izvesni Lorenco Ebesilio zvani Trta.:classic_biggrin:

 

I izbacivanje Simića u situaciju 1 na 1, odličnim pasom kroz postavljenu odbranu.

 

On 7/13/2019 at 11:26 PM, K.Dot said:

Prvi gol bomba Ebija, pa i ako je protiv Zvezdare treba onako raspaliti i na prazan gol. Meni samo nije jasno šta je on toliko skrivio Milojeviću. Sini je mudonja celoga života, šta mu može leukemija. Udri levicom.

 

 

Čitava situacija je jako čudna. Može biti da je bilo nekih varnica sa saigračima ili tako nešto, pa je zbog toga skrajnut. Jeste da je ovo prijateljska utakmica i da se golovi ne slave neznam ti kako. Ali kad ti je saigrač u krizi, a zabije ovakvu golčinu trebalo bi ti biti drago i shodno tome mu i čestitati. Barem bi ja tako uradio. Na snimku sam tu vrstu emocije vidio samo od Gajića, dok su mu ostali pršli u fazonu, ajd da ti bacim 5 da se na snimku nebi videlo kako sam te iskulirao.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Боги said:

Није до скаутинга, већ до оне девојке која не зна да преведе. Рекао је централног везног, а не шпица. И то није једина грешка коју је направила 

Bog te, kakav univerzalac, skoro kao Gobelja 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...