Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

True that.
Ali i Zdravko Mamic je notorni lopov pa ipak nije klub i sportsku politiku kluba vodio ovako. I tu onda dolazimo na teren povezanosti fudbalskih kriminalaca sa onima iz politike..

Edit:Terzic kao majstor u disciplini laganja vesto izbegava da kaze da smo tim prekrcali igracima osrednjeg kvaliteta koje,zapravo,malo ko zeli uopste da plati iole vecim iznosom novca.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

U pravu je Terzic ne treba da ovo leto dovedemo mnogo igraca, sad uskacu momci koji su dovedeni prosle sezone mislim na Jirku, Gajica. Pankov je stigao, pridodati Veljka Nikolica, Egipcanina i jos jednog zadnjeg veznog i to za kvifikacije je dosta osnova tima je zadrzana. Ako udjemo bar u Ligu Evrope onda nadograditi tim onde gde skripi i u skladu sa ambicijama koje bi imali u tom takmicenju.

Terzic nikad nije u pravu, tj. nikad ne radi u interesu Zvezde. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno off-topic pitanje 😁

Da li znate da li je.moguće da se kupi peronalizovani dres, odnosno da se izabere broj i da se naoiše ime po izboru. Setrić mi je naounio 18 godina, a cigan je na ujku, pa bih da ga iznenadim, ako je moguće.

Izvinite na off-topicu. Ako zna neko može i poruku da mi pošalje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Jedno off-topic pitanje 😁

Da li znate da li je.moguće da se kupi peronalizovani dres, odnosno da se izabere broj i da se naoiše ime po izboru. Setrić mi je naounio 18 godina, a cigan je na ujku, pa bih da ga iznenadim, ako je moguće.

Izvinite na off-topicu. Ako zna neko može i poruku da mi pošalje.

Štampaju u red star šopu na Marakani. Plaća se po slovu i po cifri, ne znam tačno koja je cena. 

Link to comment
Share on other sites

Masis ceo fudbal,kao po obicaju.

Dinamo mlade prospekte ne prodaje na prvu kao sto cinimo mi. Zadrzava ih po dve,tri godine u prvom timu. Treneri im vremenom daju kljuceve ekipe u ruke. To je bio slucaj sa Modricem,Mandzukicem,Lovrenom,Da Silvom,Brozovicem,Lovrenom itd. Svi oni su se zadrzali nekoliko godina tamo,igrali za Dinamo sa svojih 21,22 godine starosti. Kroz nastupe za Dinamo i nacionalni tim znacajno im je dizana cena.
Sad to rade sa Morom,Gojakom i Olmom.

Kod nas se najbolji izdanci omladinske skole prodaju budzashto,obicno direktno iz te konkurencije ili bez ozbiljnog traga u seniorskom fudbalu. Jovic,Ristic..Grujic bi prosao isto da mu nije bilo oca. Sad Terzic,a verovatno i Joveljic.
Terzic i Joveljic treba da ostanu u Zvezdi jos najmanje dve godine. Treba im dati prostor da igraju. Njihova kvaliteta,a sa tim i cena,mogu da idu gore.

Ali kao sto rece kolega u nekom od postova ispred - zasto cekati jos par sezona na 5,6 ili 10-15 miliona,kad vec sada moze nesto da se strpa u lopovski dzep.

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, DonJuan said:

Jedno off-topic pitanje 😁

Da li znate da li je.moguće da se kupi peronalizovani dres, odnosno da se izabere broj i da se naoiše ime po izboru. Setrić mi je naounio 18 godina, a cigan je na ujku, pa bih da ga iznenadim, ako je moguće.

Izvinite na off-topicu. Ako zna neko može i poruku da mi pošalje.

Naruci mu nesto kod Perceta - kvalitetnije je od onih sranja u prodavnici.

Link to comment
Share on other sites

Rezultati mogu da dodju i sa par mladjih igraca. Niko ovde ne tvrdi da ceo tim treba da bude sastavljen od klinaca. Terzic je imao mesto pored Rodica,a pre Hajdina. Da se kali u domacoj ligi. Nije LingLongLiga bas EPL pa da bi nam rezultati zbog toga trpeli.
I moras da razumes jednu stvar. Nisu samo i jedino rezultati merilo nekog rada. Ovo je Zvezda. U njoj mora da se pokaze i znanje,talenat, strast i voljni momenat.

Objasnio nedavno drugi trener koji vodi drugi klub iz naseg SD.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi zvezdaši koji se učlane u klub ili obnove članstvo će steći privilegiju da kroz glasanje u Zvezdinoj aplikaciji za mobilne telefone odluče kako će izgledati naš grb. Članovi kluba će birati jedno od tri ponuđena rešenja rasporeda zvezdica iznad grba, a kako bismo svim zvezdašima ostavili dovoljno vremena da se učlane, a samim tim i učestvuju u akciji, glasanje će trajati 28, 29. i 30. juna.

 

 

Učlanjenje i obnovu  je moguće obaviti u prostorijama servisa za članstvo na stadionu “Rajko Mitić”, ali i onlajn preko zvaničnog klupskog sajta   https://budideozvezde.rs/   . Cena učlanjenja za punoletna lica je 1000 dinara, deca od 15 do 18 godina plaćaju pola članarine, dok je za najmlađe zvezdaše članstvo besplatno.

 

Svi članovi imaju pravo na popust u Red star šopu i pravo preče kupovine ulaznica za evropske susrete.

 

Мail kontakt:

[email protected]

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Knipex said:

Vidim Simić pristigao na Zlatibor, džabe smo se ponadali.

 

To sto je stigao na Zlatibor ne znaci da ostaje, sta vise dogovorio se sa Rapidom, ceka se samo zvanicna ponuda i to je to.

Edited by Berlin
Link to comment
Share on other sites

Zvezda MORA da forsira i "istrpi" par mladih igraca , niko me ne moze ubediti da kvaliteta nema, problem je u sistemu i nacinu uvodjenja "mladih" igraca u kako u trenazni proces sa prvim timom, tako i u takmicarske utakmice ( "omladinski" i seniorski fudbal dva razlicita sporta 😄 ).

 

Problem predstavlja sto je vecina "mladih" igraca nije takticki & tehnicki formirana kada treba da predje iz omladinskog u seniorski fuZbal, a morali bi biti.

 

Link to comment
Share on other sites

Terzić jede govna kao po običaju.

 

Pa ako Evropa priznaje mladost, što nije zaigrao neki mladi igrač ove godine osim Joveljića? Što se dovodio Sumaila, kad je mogao igrati Eraković? Što nije igrao Terzić, a ne Gobeljić na levom beku kad Rodić nije bio spreman? Što je dovođen Gajić ako će da Žulo da simulira cele sezone? 

 

Najgore od svega, što je koji kurac dovođen Čaušić kad smo imali Velju Nikolića? Kojim je to rezultatima doprineo Čauš majstor?

 

Ajmo malo manje spinovanja, niko ne traži da se raskrsti sa svima preko 22 godine i krene od 0 sa klincima, za to su postojale bolje prilike.

 

Ali ako će neko da mi kaže da bi rezultati trpeli da imamo 2-3 mlađa igrača na terenu, jednog od starta i dvojicu od 60. minuta, taj neko nije gledao Zvezdu evo godinu dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Posle nekoliko dana rada sa ostatkom ekipe nekadašnji član OFK Beograda se vratio u Beograd. A razlog nije nimalo prijatan. Zbog konstantnih bolova Veljko Nikolić će morati da bude podvrgnut hiruškoj intervenciji. Reč je o lakšoj operciji kile.

 

Link to comment
Share on other sites

Rade Krunic u Milanu. Pre par godina, na dogovoren transfer doticnog se pojavio Dika Stojanovic sa nekim papirima da bi trazio garancije za sebe, odnosno kes na ruke jer je bio posrednik u prethodnom njegovom transferu u Veronu. 

 

Dabogda mu presela svaka besplatna kafa koju popije na stadionu. Pijavica najobicnija. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Hernija (Kila, Bruh) ne dolazi bas sama od sebe.

Ne razumem na šta konkretno ciljaš. Naravno da ne dolazi sama od sebe ima puno uzročnika ali i vrsta kile. Može da bude urođena, može da bude posledica napora, ali očigledno ti znaš nešto što će baciti sasvim drugo svetlo na ovaj slučaj. Dakle slušam te, baš me interesuje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Ne razumem na šta konkretno ciljaš. Naravno da ne dolazi sama od sebe ima puno uzročnika ali i vrsta kile. Može da bude urođena, može da bude posledica napora, ali očigledno ti znaš nešto što će baciti sasvim drugo svetlo na ovaj slučaj. Dakle slušam te, baš me interesuje.

S obzirom da je profesionalni sportista i da ima redovne sistematske logicno je da se deslia kao posledica povecanog napora kod fizicki slabijih igraca.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tsva said:

S obzirom da je profesionalni sportista i da ima redovne sistematske logicno je da se deslia kao posledica povecanog napora kod fizicki slabijih igraca.

Pa baš sada uzrok kao što rekoh nije jedinstven i zavisi od mnogo faktora, ali je jako često oboljenje u fudbalu, pošto se ovde, pretpostavljam, radi o preponskoj kili ili o takozvanoj sportskoj kili. Da li je u pitanju fizička sprema, nešto nasledno, posledica udarca, istezanja, i tako dalje, stvarno nisam doktor i sve što budem rekao bi bilo samo nagađanje.

 

U svakom slučaju, operacija spada u kategoriju lakših, i nadam se da će se brzo vratiti na teren i nastaviti pripreme. Brz oporavak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...