Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

21 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Daj da prodamo sve sto vredi...Odose i Ben i Marin kad prodju kvalifikacije...

 

Po meni Marin, Borjan i Ben su jedina trojica koji se ne smeju prodati. Ja ne bi prodavao ni Boacija.

Naravno Simic, Causic, Stojkovic, Savic i slicni treba da odu sto pre, makar i za manje nego sto smo ocekvali.

Link to comment
Share on other sites

Tvrdim da sa Pavkovim mi nemamo sta da trazimo u kvalifikacijama. Covek je razarac. Dakle, morale bi duge lopte, neka durka da se igra strateski. Potrebni su nam brzi igraci u spicu, lopta treba da ide po zemlji. Svega toga strateski nece biti sa Pavkovim kao prvom opcijom. Bilo ko da dodje za kvalifikacije a da nije neka top egzoticna opcija je sustinski macka u dzaku i pitanje je kakvi ce nam dometi biti.

Link to comment
Share on other sites

Sto se Velikica i Kupusovica tice, ovo je cak i ok. Nisu za prvi tim, imamo i talentovanije, a opet nije da su bas vezare. Bolje da ih prodamo sad ako vec mozemo, nego za par godina da dobiju papire, jer objektivno nisu kvalitet za nas.

 

Velikic igra na snagu i brzinu dosta, pitanje je kolko ce to moci u seniorima na ozbiljnijem nivou. Meni su i Radulovic i Pantovic iz kadeta zanimljiviji. Kupusovic je bas sirotinjska verzija Romanica, imao je realno tanku sezonu kad se uzme u obzir da je bio standardan. 

 

Elem, golman Luka Krstovic uzeo papire pre neki dan iz kluba. Obecavao je dosta ko klinac, al nisam cuo nista dobro o njemu sto se tice ponasanja van terena.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2019 at 1:39 PM, Markoss said:

Meni je najjaca prica oko navodnog patriotizma dvojice likova koji su izabrali da igraju za drugu zemlju samo jer u svojoj nemaju mesto.

 

Lol, nema sta, prave patriote. 

 

Bravo, nemam sta da dodam. Nikakve veze verovatno nijedan od njih nema sa Crnom Gorom, ponasaju se prema nacionalnom dresu kao da je u pitanju fudbalski klub i sad glume velike Srbe. Ta ista Crna Gora malo malo pa za njih igra neko ko ne moze da igra za Srbiju, pa je onda daj sta das i sad se iscudjavaju kao da nastupaju za FK Buducnost.

 

Princip je jasan - mozes da igras i za Svazilend ako si tamo proveo 5,6 ili koliko vec godina i ako te tamo hoce, ako nikad nisi igrao za Srbiju i uklapas se u lokalnu kulturu, ali onda nema srbovanja, ima da se igra i za Svazilend i protiv Kosova i amin.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dejo nas je odveo na krov Evrope i da je bilo pravde samo on je trebao da bude sesta zvezdina zvezda. Terzic je lopovcina i gnjida od covek, otrov koji je zadesio Zvezdu. Neguje se korov, a legendama kluba postavljaju se bombe i najstrasnije ih prozivaju i sutiraju u guzicu, to su navijaci Crvene zvezde za severa. Mene je sramota u sta se pretvorio klub. Zato retko i pisem, a tek sad necu, jer Crvena zvezda je najmanje fudbalski klub... Za kraj, duvaj ga Zvezdane, picko smrdljiva.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, red_white said:

Terzic kao direktor radi dobar posao. Podigao je klub na znatno veci nivo nego na kojem je bio kada je dosao. To je cinjenica. Dejo kao fudbaler alal vera, dao je puno klubu zasluzuje status "zvezdine zvezde". Steta je sto se dao u sluzbu nakaradne politike Mila Djukanovica, ne znam sta mu je to trebalo u zivotu. 

Ćutao sam nekoliko puta kada je izrečena ova nebuloza, ali sada moram da pitam o čemu konkretno mislite?

 

Po čemu je Dejo deo nakaradne politike Djukanovića? Profitirao je, stekao ime, obogatio se, priznao Kosovo?

 

Na šta konkretno mislite?

 

edit. Neverovatno je ovaj čist politički spin u kome se valja FK CZ, zahvaljajući onima koji su "ga podigli na viši nivo". Fuj.

Edited by DonJuan
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Moze neko da postavi taj famozni tim za pripreme?

Meleg i Hajdin nisu na spisku tako procitah negde al nikako da vidim ko jos nije tu.

Nacuao sam da krece rasprodaja polako, Ben i Boaci bi trebali prvi da nas napuste. 

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, red_white said:

Ti mislis da on kao predsjednik saveta nije covjek vladajuce partije? Mislis da ne daje podrsku Milu? Isto kako kod nas dovedose Kokezu tako tamo Deja, koji je fudbalska legenda ali opet vidi se i da je covjek koji ima ili zastupa stavove vladajuce politicke garniture.

 

 

Osim nekih polu izjava tipa Pametnome dosta, ko hoće da vidi taj i vidi i čuvene svi dobro znaju...  imaš li ti kakav argumenet za ovo tipa Dejo uradio to i to ili si u fazonu Kokoeza preCednik FSS pa shodno tome Dejo preCesnik FSCG  sabereș 2 i 2 Dejo je veći govnar od Kokeze jer je Kokeza naš...

 

 

A na stranu svih ovih ološa, bio jedan predsednik FSS ili je to bila SCG, nebitno na kraju krajeva, al suştina je da ste ga (navijači CZV) istretirali isto kao i Dejana. Svaka čast na internet borbi i to, al čoveku je i dalje zabranjen svaki pristup stadionu, a on beži od Srbije, kao  Stondisha od dogme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, red_white said:

Ti mislis da on kao predsjednik saveta nije covjek vladajuce partije? Mislis da ne daje podrsku Milu? Isto kako kod nas dovedose Kokezu tako tamo Deja, koji je fudbalska legenda ali opet vidi se i da je covjek koji ima ili zastupa stavove vladajuce politicke garniture.

Daj mi primer.

Link to comment
Share on other sites

Hajdin- doveden posle 6 meseci igranja superligaskog fudbala. Nista posebno nije odskakao, ali navodno ga je Darko Tesovic nahvalio Milojevicu. Doveden na mesto Terzica, sad je Terzic prodat, i ovaj opet nema mesta.

 

Vidic- koja je samo logika da dovedes igraca iz druge lige kog ces odmah da prosledis na pozajmicu? Mislim ako nema kvalitet za prvi tim, a nije ni mlad, sto ga uopste dovodis? Sto se nije napravio dogovor sa Zemunom, ako je vec toliko obecavao u Zlatiboru da ga oni uzmu, pa da mi ako budemo zadovoljni imamo neko pravo prece kupovine i slicno. Naravno, lik nije dao gol na 12 utakmica u SL, ima 26 jebenih godina. Situacija sa Pavkovim je dovela do ovog, da ce sad razne kombinacije da se pravdaju time: "pa eto i Pavkov je proigrao". 

 

Dakle, za ova dva lika, nepoznata javnosti do dolaska u Zvezdu placeno je 400k evra ukupno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Savicevic je oduvijek bio zagovornik nezavisnosti a i ranije je davao podrsku Milu. Ti stvarno mislis da neko moze biti predsjednik saveza CG bez politicke podrske odnosno da to Milo ne odobri? 

 

Kvotuj neki link nešto, bilo šta što ide u prilog tvojoj tvrdnji.

 

I kakve veze ima što je bio zagovornik nezavisnosti CG, valjda ima čovek pravo na svoje mišljenje i stav, ili se i po to ide u Ultrakop?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, red_white said:

Savicevic je oduvijek bio zagovornik nezavisnosti a i ranije je davao podrsku Milu. Ti stvarno mislis da neko moze biti predsjednik saveza CG bez politicke podrske odnosno da to Milo ne odobri? 

I da jeste tako, Dejo je dao mnogo Zvezdi i nikad se nece zaboraviti njegove partije u nasem dresu. Dok ovaj sto radi dobro, bice upamcen po lopovluku, poternicama i velikom kriminalu sto je urdio Zvezdi.

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, red_white said:

Savicevic je oduvijek bio zagovornik nezavisnosti a i ranije je davao podrsku Milu. Ti stvarno mislis da neko moze biti predsjednik saveza CG bez politicke podrske odnosno da to Milo ne odobri? 

To što je on bio zagovornik nezavisnosti je njegova lična stvar i nema nikakve veze za Zvezdom. To što je glasao/podržao Mila, išao sa njim na večeru/more je opet njegova lična stvar i ne vidim na kojim nivoima to tebe ili bilo koga dotiče.

Dejo se ne bavi politikom, bavi se fudbalom i samo fudbalom, i došao je na mesto na kome je zbog fudbala. 

Nikakvo blato ne možete da nakačite Deju i sve da hoćete, pa čak to bilo samo onako, malo, za svaki slučaj.

 

Edited by DonJuan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Još samo da dodam. Dejo je uz Mijatovića, ne samo najbolji fudbaler iz Crne Gore svih vremena, nego možda i jedan od najboljih sportista. Misliš da je nelogično da takvo ime bude na čelu saveza, ili misliš da je obaveza da bude partijski lik?

Evo, ovde sigurno ima ljudi iz Crne Gore, pa neka napišu, možda bolje znaju.

 

Ali na stranu sve. Kada sam pročitao šta se dešavalo na košarkaškom meču i kada sam čuo za te transparente, ja sam poželeo po prvi put u svom životu da zatvorim knjigu koja se zove Crvena Zvezda, kod ne odu ovi što na svakom, ali na svakom koraku ostavljaju smrdljiv trag.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...