Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Simic nije otputovao na Zlatibor i to bukvalno u poslednjem trenutku, jer je javljeno da je stigla ponuda iz Austrije. Trebalo bi da se zavrsi posao u narednih dan, dva.

 

Klub je zadovoljan ponudom, on je zadovoljan uslovima. Ne znam sta moze po zlu da podje. 

 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Стојковић, Савић, Чаушић, Јовичић.. Подугачак је списак оних који би требали да нас напусте, а они се ухватити за Јовељића као једини извор прихода. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Simic nije otputovao na Zlatibor i to bukvalno u poslednjem trenutku, jer je javljeno da je stigla ponuda iz Austrije. Trebalo bi da se zavrsi posao u narednih dan, dva.

 

Klub je zadovoljan ponudom, on je zadovoljan uslovima. Ne znam sta moze po zlu da podje.  

 

 

Mozda se covek predomisli. Ili Delije sa severa kazu da nam je potreban za pevanje pesama, pa mi ipak odustanemo 😄😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cenim da ce resenje u prva dva kola kvalifikacija na desnom beku biti Stojkovic, Gajic je sa reprezentacijom tako dok se vrati udje u ritam poslozi taman za trece kolo kvalifikacija a da do tada dodatni izlog tih par utakmica ima Stojkovic za prodaju. Sto se Savica tice ziv nisam ko ce da ga kupi i uopste koja mu je trzisna cena. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Тандем црвено-белих није желео да игра против тзв. Косова у квалификацијама за ЕП 2020. исто као и што селектор Љубиша Тумбаковић није желео да води тим и зато је смењен.

- То је њихова одлука, једноставно није им било лако. Урадили су шта им је говорило срце и патриотизам. Са те стране су направили праву одлуку. Ако нисте максимално сконцентрисани, а очигледно да нису, због целе ситуације мислим да су донели исправну одлуку - рекао је Милојевић на окупљању Црвене звезде за нову сезону

 

 

Kakav sportski radnik i pedagog:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Боги said:

Стојковић, Савић, Чаушић, Јовичић.. Подугачак је списак оних који би требали да нас напусте, а они се ухватити за Јовељића као једини извор прихода. 

 

Simić je za sve gore, pre svega, fudbaler. Ovi su više atletičari-gardisti

Simić nije krilo, zato je i bio očajan u jačim mečevima, u ostalim je bio solidan.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

@Markoss Naravno, zna se ko je tu prospekt. Nadam se samo da ce mali Mitrovic porasti barem 7-8cm, mnogo sposoban decko i brzo razmislja.  

Sto se tice Dedijera, ja sam za to da ga posaljemo negde a da nam udarni dvojac po krilu bude Radulovic-Pantovic a jos neko bude doselektiran sa strane jer je evidentno da od Dedijera obzirom na konstituciju necemo dobiti to sto nam treba. Zasto da ga drzimo kad necemo imati koristi? Proslediti u neki klub na pozajmicu ili u Graficar pa neka se dokazuje, zasto da ne? Slazem se da ne igraju na maksimumu ali vise je razloga zasto je to tako, uglavnom za divno cudo Slavoljub nije taj koji ih gusi.

@Milijaš #10 Posle Miloja dolazi drugi trener, mozda on promeni nesto.

Link to comment
Share on other sites

Vezano za onu priču oko gardista, nije ništa novo, ali sam načuo da su na treninzima bili iscrpljeni od nezdravog i noćnog života. Mnogi u klubu nisu dobijali redovne plate da bi oni bili u dan isplaćeni. Isti izvor kaže i da su Miloje i Terza u full odnosima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@NROX

Miloje ima pravo da sam vidi da li mu neko odgovara od tih mlađih, i ne mislim da on nije hrabar da njima pruži šansu, već niko od njih nije bio za prvi tim.

Radonja je mlad igrač i igrao je, pa i Simić je relativno mlad.

Da li bi Luka Ilić sada bio za 11, verovatno da, ali je morao biti prodat. Joveljić, Adžić i Račić su igrali da se prodaju, ne deluje mi da Miloje u njih računa ili je računao, mada bi ova sezona potencijalno bila ta za Jovelju.

 

U Erakovića ne verujem ni 1 posto, jer em je nizak em je slab, videti pod Miloš Stojanović. Iste se bajke pisale i za njega.

 

Pavlović izgleda kao od stene odvaljen, Bleki isto, dok je Marković i visok i brz. Ovi svi naši kao nedonošci. 

 

Moj favorit Krstović, momčina, a klinac 2000. godište.

Žao mi je Jočića ako ne dobije šansu.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Erakovic je toliko bio dominantan u mladjim kategorijama (utakmice koje sam ja gledao), sa godinu-dve starijim od sebe (sto je, jelte, u mladjim uzrastima od velikog znacaja) da je odavavno morao biti uz prvi tim, da se napravi plan razvoja igraca i istom pruzi sanasa u utakmicama kada je sve odluceno po pitanju prvaka...

 

Vidim, zurka ne prestaje na temi 😴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Green23 said:

Gospodin za vecinu "zvezdasa" koji se motaju oko kluba godinama.. 

Totalno sam zaboravio na ovu legendarnu pricu kako je Vojislav krao igrace.. Gde je on sada? jel jos oko kluba nesto? mada vec ima dosta godina preko 70 sigurno. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu je Terzic ne treba da ovo leto dovedemo mnogo igraca, sad uskacu momci koji su dovedeni prosle sezone mislim na Jirku, Gajica. Pankov je stigao, pridodati Veljka Nikolica, Egipcanina i jos jednog zadnjeg veznog i to za kvifikacije je dosta osnova tima je zadrzana. Ako udjemo bar u Ligu Evrope onda nadograditi tim onde gde skripi i u skladu sa ambicijama koje bi imali u tom takmicenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo ako je tacno ovo da je Milojevic ipak stopirao odlazak Jevtovica, momak je zasluzio ozbiljniju sansu posle svega. I jos lepse ako zaista prodaju Simica, to bi bila magija poput one sa Racicem. Na stranu sad sta smo sve izgubili njegovim forsiranjem, uopste. I ne samo njegovim, naravno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nazalost,u elektronskom izdanju Sportskog zurnala nema tog dela intervjua, pa ne mogu da ga kopiram,ali cu re-interpretirati jedno pitanje novinara i odgovor Terzica

Kako je moguce da za clanove ekipe koja je igrala Ligu sampiona nema ponuda,kao sto ih ima za nekog od 19 godina i ko je odigrao 19 minuta u Ligi sampiona?
-Evropsko trziste,sa ovih prostora,prepoznaje samo mladost. Tesko Evropa kupuje igrace koji su presli 25,27 godina,a upravo,oni nama prave razliku na terenu.

Drago mi je da je makar neko konacno uspeo da mu postavi jedno ovakvo pitanje. Znam da je to daleko od potrebnog,ali makar za pocetak da vidim da ga je neko pitao nesto 'neprijatno'. Samo sto je trebalo nastaviti sa pitanjima u stilu:
Ako Evropa prepoznaje mladost,sto se tim mladim igracima ne da prava prilika da fudbalski napreduju kod nas,a ne u raznim Graficarima? Kako i zasto nema mesta za Terzica,a ima za Hajdina npr?
Dalje,zar nije i sa ekonomskog aspekta pozeljno da nekog talenta prodas za 7,8 ili 10m kasnije,a ne za 1.5 odmah?
Trece,u kojem je to kamenu uklesano da bi rezultati trpeli,sa par mladjih igraca u timu? Zar nije npr.Dinamo Zagreb primer da se mogu praviti i rezultati i razvijati prospekti? Eto..da ne uzimam Ajax za poredjenje.
Itd..

Kao sto pisah i na proslom forumu.
Za mene je ovakva poslovna strategija losa. Ona moze doneti reziltate i donela je na kraju krajeva. Jer,ko bi pre samo godinu-dve mogao i da pomisli da ce Zvezda pobediti ekipu koja ce te sezone postati prvak Evrope? To niko normalan ne osporava.
Moja je bojazan da ovakav razvoj nije dovoljan i nije odrziv na duge staze. I tu lezi problem. Kad izostanu rezultati vrlo lako moze da usledi kolaps. Ko ne veruje neka pogleda u komsijsko dvoriste.



 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Osvrnuo bih se samo na ovaj tvoj upis sa ekonomske tačke gledišta, zašto prodajemo mlade igrače odmah čim stigne prva ponuda. Kada jednom lopovu i secikesi ponudiš danas npr. 100€ a kažeš mu ako sačeka 6 meseci da će dobiti 1000€, šta misliš za koju opciju će se odlučiti?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...