Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kad zaplese Marin na Olimpijskom stadionu(Alijanc areni) ko nekad genije,pa gurne loptu  u prostor ovom holandskom Binicu,nema druge nego da  Bocko kliza spagom ko Dare onomad.

A moze i Pavkom stomakom da ga da.

Ne bunim se.A nije da nema takvih.

Nisam gadljiv ni na Nojerov autogol.

Ma jok.

Samo da unapred otpisani opet nekog nokautiraju...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Decembarski said:

Kad zaplese Marin na Olimpijskom stadionu(Alijanc areni) ko nekad genije,pa gurne loptu  u prostor ovom holandskom Binicu,nema druge nego da  Bocko kliza spagom ko Dare onomad.

A moze i Pavkom stomakom da ga da.

Ne bunim se.A nije da nema takvih.

Nisam gadljiv ni na Nojerov autogol.

Ma jok.

Samo da unapred otpisani opet nekog nokautiraju...

Pavkov ce ga dati. Stomakom, nogom i trepavicom ali ce ga ugurati. I dobro je sto je Pavkov malo pustio stomak. Duze ce u Zvezdi ostati. U inostranstvu nisu toliko na ceni igraci sa viskom kila kao kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj batica ima par standardnih sezona u Championship-u, koja uopste nije najivna liga. Usudio bi se da kazem da je po kvalitetu jaca od Grcke,Austriske,Svajcarske lige...

 

Bolje resenje od Cavrica, koji nije bio glavni igrac cak i u mrtvom Slovanu. 

 

Da li moze neko da izgugla po tim njihovim navijackim forumima, da vidimo kakvi su komentari za njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Pavkov ce ga dati. Stomakom, nogom i trepavicom ali ce ga ugurati. I dobro je sto je Pavkov malo pustio stomak. Duze ce u Zvezdi ostati. U inostranstvu nisu toliko na ceni igraci sa viskom kila kao kod nas. 

Mislim da ce taj mec posebno doziveti Marin i igrati sa najvecim mogucim motivom koji 1 igrac moze da ima.

Bio je 15,16 puta reprezentativac Nemacke,top prospekt za najbolje evropske klubove.

I onda je pao.

I oni su ga otpisali( moze im se ,uzimaju kvalitet iz svih doseljenika,nebitna boja koze,vera,ime ili politicko opredeljenje).

E sad,jeste on igrao za njih,ali u dusi je pravi balkanac.

Inace ne bi ni bio ovde,realno moze da igra za mnogo vece pare i u mnogo jacim timovima.

Inat.

Dace 110 % da ih uveri da grese,da genije jos nije gotov,da ima jos vatre u tim kopackama.

Znam da nije realno i da ce tesko biti boriti se s njima,pogotovo tamo,ali borba mora da bude od prvog do zadnjeg zvizduka.

A Marin ce kidati,kapitenski.

Garsija je istog mentalnog sklopa,prgavi argentinac,borac a znalac.

Ako svi daju sve od sebe,ja prezadovoljan.

Ma kakav bio rezultat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Isticao je rok, a neko se morao dovesti na poziciju startnog krila. Ovo znaci i da Ivanic ide na klupu, a bilo je reci da nema sansi da se ovo desi.

 

Prvih 11: Borjan - Rodic, Degenek, Milunovic, Gobeljic - Kanjas, Jovancic, Marin - Garsija, La Para - Tomane

 

Na klupi: Popovic, Pankov, Pavkov, Ivanic i jos trojica, kandidati: Simic, Vulic, Babic, Gajic, Zander, Vukanovic.

Moguće da će Ivanić biti umesto Jovančića. 

 

Neverovatni smo ljudi, kuka se da se neko kvalitetno pojačanje dovede, pa onda se kuka ako je neko plaćen 1.9m, i to za igrača koji je igrao PL pre dve godine. I onda će ga ti prvi dizati u nebesa ako se pokaže dobro. Kao da igrači samo jure kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vredni mrav said:

Borjan, Popović

Gobeljić, Gajić

Rodić, Žander

Degenek, Pankov, Milunović, Babić

Kanjas, Jovančić, Vulić, Petrović

La Para, Simić

Mateo, Krstović

Marin, Ivanić

Boaći, Tomane, Pavkov, Vukanović

 

Trebalo bi da nisam nikog zaboravio sem 3. golmana.

Ovo sto je ovde zabrinjavajuce je da imamo 26 igraca koji konkurisu za 11, a nemamo ni jednog talentovanog klinca poniklog u nasoj skoli. Vulic i Petrovic koji su dovedeni sa strane tek trebaju da se dokazu, ostali su manje vise drvna gradja koja moze povremeno da bude korisna u uredjenom sistemu. Niko od domacih vrlo verovatno nece nikada igrati neku od 6-7 najjacih liga u karijeri.

Ovo Terzino pojacanje mi deluje kao daj da uzmem nesto, da me ne prozivaju. Ocigledno je i manevarski prostor bio suzen kad nismo mogli boljeg da iskopamo.

Link to comment
Share on other sites

Да ли је неко из Енглеске појачање у фудбалу за нас, уопште није одлучујућа његова статистика у претходном клубу. Само да се као странац уклопи у средину и тим тј. даје најбоље од себе, онда би могло да се каже у сваком случају боље за паре Ла Пара него за паре Ла Пиксла.

Што се тиче јучерашње утакмице мени није јасно отаљавање посла код појединаца и слегање раменима тренера у фазону нисам задовољан са залагањем. Акције као код гола против ЈБ кад се окреће страна а бек шпарта (и то добио не добио лопту) мора да буду стандард у професионалном фудбалу, макар била и пинг понг лига. Мали Гарсија обећава, онакав гол домаће дрво може дати само случајно када распали у страху да не изгуби лопту. Вулић има штофа.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cavani said:

Ovo sto je ovde zabrinjavajuce je da imamo 26 igraca koji konkurisu za 11, a nemamo ni jednog talentovanog klinca poniklog u nasoj skoli. Vulic i Petrovic koji su dovedeni sa strane tek trebaju da se dokazu, ostali su manje vise drvna gradja koja moze povremeno da bude korisna u uredjenom sistemu. Niko od domacih vrlo verovatno nece nikada igrati neku od 6-7 najjacih liga u karijeri.

Ovo Terzino pojacanje mi deluje kao daj da uzmem nesto, da me ne prozivaju. Ocigledno je i manevarski prostor bio suzen kad nismo mogli boljeg da iskopamo.

 

Sem Simica, nemamo nikoga, a kamoli kvalitetnog. A FM nas uci da ih mora biti bar 4 u 25 prijavljenih za ligu sampiona, tako da ce sa spiska gore barem dvojica da ga izduvaju, ako ja dobro tumacim pravila. Jedan ce verovatno biti Krstovic, a drugi...?

Link to comment
Share on other sites

VLP ce doneti malo skilla u tim koji je tekmhnicki krajnje limitiran i u kojem izuzev marina malo igraca ume da zadrzi loptu u nogama. Ne sumnjam ni najmanje da ce biti pojacanje u odnosu na ovo sto imamo, ali ono sto me brine je cinjenica da ne vazi za previse disciplinovanog igraca, da nije od onih koji ce da igra u oba pravca podjednako srcano a znamo da to nas trener posebno ceni.

Druga stvar, mislim da nemamo luksuz da dovodimo skupe igrace u ovim godinama od kojih kasnije necemo zaraditi ili makar vratiti pare. Igrace u ovim godinama bi trebalo dovoditi iskljucivo sa free transfera ako ih ima.

Nije isto izdvojiti milion i po za nekog ko ima 23 i ko ima 28 godina i pri tom za nase uslove veliku platu. U svakom slucaju bolje pojacanje od cavrica.

Kakav je plan sa rodicem? Sa desnim i levim bekom uopste?

Link to comment
Share on other sites

Sa sastavom koji imamo, normalno ako se igra ozbiljno i odgovorno bukvalno na 80% utakmica moze da se ubaci barem dvoje mladih igraca za koje ce da se proceni da su prospekt kluba cak i ako nisu dugorocno vidjeni kao nosioci igre nego jednostavno da im se duplira cena kad,ako idu van.

Ono sto je fakat da koliko god Milojevic bio uspesan on nije takav tip trenera za razliku od Lalatovica.

Da se unapred ogradim govorim samo i iskljucivo o ovom segmentu.

Nemam cesto prilike da pogledam Graficar ali procitam postove od kolega koji prate to da ima stofa tamo, mozda ce od Nikolica i od Gavrica(mislim) da bude nesto, mozda nece ispasti nista ali to ne mozem o znati ako se momcima ne pruzi sanasa da u kontinuitetu odigraju par utakmica. Imam utisak da kod Milojevica nisu svi jednaki, neko ima daleko vise kredita za razliku od nekih koji postenu sansu nisu ni dobili. Ok rezultati to pokrivaju, ozbiljnog kiksa u ovih par sezona nije bilo ako zaboravimo na kup ove i prosle sezone. Imam taj neki utisak kao kod jela sve je tu sve kako valja ali  bez ukusa

 

Link to comment
Share on other sites

Pa, dobro, to ti je danas uobičajeno - radiću i pričaću šta god treba da postanem poznat/ostvarim svoje ciljeve. Rijaliti svet.

 

29 minutes ago, Nate said:

Druga stvar, mislim da nemamo luksuz da dovodimo skupe igrace u ovim godinama od kojih kasnije necemo zaraditi ili makar vratiti pare. Igrace u ovim godinama bi trebalo dovoditi iskljucivo sa free transfera ako ih ima.

Nije isto izdvojiti milion i po za nekog ko ima 23 i ko ima 28 godina i pri tom za nase uslove veliku platu.

Polako vas obuzima Terzin virus kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem:classic_biggrin: Valjda ga primarno dovodite da unapredi igru, da vam rezultati i igra budu bolji za vreme dok je ovde, a ne (samo) radi buduće prodaje. Što se tiče novčanog dela, ako doprinese nekom bodu u LŠ time će sebe da otplati, a ako se pokaže na terenu neki Kinezi/Arapi će uvek da odreše kesu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Knipex said:

Potvrdio i zvanični sajt cene paketa karti. Kupiću dobru krpu da mogu da obrišem tv od prašine pred utakmice.  Sezonske ostaju za LLSL 😪

Kao vlasnik članske karte/sezonske, možeš da menjaš tribinu i dobiješ 50% popusta na nekoj drugoj tribinu uz još jednu kartu u punoj ceni, ako ti nešto znači, znači jug ili sever dva paketa 18k

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, 34Barkley said:

Pa, dobro, to ti je danas uobičajeno - radiću i pričaću šta god treba da postanem poznat/ostvarim svoje ciljeve. Rijaliti svet.

 

Polako vas obuzima Terzin virus kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem:classic_biggrin: Valjda ga primarno dovodite da unapredi igru, da vam rezultati i igra budu bolji za vreme dok je ovde, a ne (samo) radi buduće prodaje. Što se tiče novčanog dela, ako doprinese nekom bodu u LŠ time će sebe da otplati, a ako se pokaže na terenu neki Kinezi/Arapi će uvek da odreše kesu.

Nije vise lako prodati igraca ni u kinu plus sto sem flasy highlightsa i driblinga malo sta ima da ponudi. Nije ni poenta nakrcati ekipu za samo jedno leto (zimu). Prosle godine je mnogkopara otislo direktno u bunar od pojacanja.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Боги said:

Срам га било. Нека остане на томе, иако бих свашта написао. Важно је да вири из буљсона драгог нам председника 

E moj Bogi ostaje nam da se nadamo da će se ovima sto će kartu dobiti za 0€ više svideti kombinacija 

Prevoz, sendvic, sok, pare 

od kombinacije

Prevoz, sendvic, sok, karta

ako tako bude možda i kupimo neku kartu po pristojnoj ceni. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav bezobrazluk za karte. Nije bitno da li ce stadion biti rasporodat posto hoce... 10000 za kartu hahah u kom svetu zivi Terzic... a da, ipak je mafijasko govance koje gleda da uzme svaki moguci dinar. Znaci, nije stvar ni u parama (mada i jeste, dobar deo ljudi radi mesec dana za taj paket) nego u ponizavanju i vredjanju inteligencije.

 

Nadam se da ce poceti neko napusavanje Terzica sa tribina... ne samo zbog karata, nego zbog ocajnog menadzerisanja, epske kradje na vise nivoa u klubu, netransparentnosti, prodaje dece za sicu, dovodjenja piksli i kombinacija, ugradjivanje u sve transfere, itd. Pa nek postavi Vucic nekog drugog piona. I znam da je nemoguce jer su njegovi ljudi na tribini, ovo se vise praznim za svoju dusu.

 

O toj doselekciji mozemo da sanjamo, ceka nas isti scenario na zimu... a i pripremajmo se polako za odlazak Marina...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...