Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

33 minutes ago, NMX said:

 

pas mater

 

Nabavio kartu za Bajern Zvezda za 60 evra super mesta....jedi bre govna majmune bezobrazni. 

 

Ne radi se o tome da li će biti pun ili ne stadion (sve i da ne prodaju, ova govna ima da izdele pa da opet bude puno i da kažu eto puno je) nego je bre NEPRISTOJNO. 

 

Naravno da je trebalo cena da bude veća nego prošle godine, raste klub, raste fond za igrače, rastu prihodi (raste i pljačka), naravno da će rasti i cene karata. Ali kada govno sa specijalizacije u Americi odluči da primeni stečeno znanje onda lizne prst, izbaci kroz prozor i kaže ae Stefane, udri duplo u odnosu na prošlu godinu, javlja mi se.

 

Priča je navodno da je prošle godine maltene trećina stadiona bila sa ulaznicama od tapkaroša i/ili likova koji su uzimali komplet za sebe i komplet za (pre)prodaju. I logika...eto imaju da plate tapkarošima, onda bolje nama. Samo što je tada bilo fazon trećina karata a sada sve. Jebena lopovska govna. I da kažeš, jbg, idu pare Zvezdi, obnoviće se stadion, kupiti xy igrač pa i da lažeš sebe i opravdaš cenu ali kad na takvu cenu znaš da će pare Terzi i ekipi onoga kome svaki dan liže dupe...mrš!

Upravo.

Link to comment
Share on other sites

Sam Terzic je recimo rekao u nekom intervjuu da nas stalno za prolaze kaznjavaju ali da ce to uvek tako biti. Jednsotavno taj problem sa  prenatrpanim prolazima ce uvek biti prisutan na Marakani.  Mozda novi stadion to bude promenio, iskorenio. Kakav komfor ocekuje bilo ko na istocnoj tribini, komfor eventaulano da se ode do toaleta... Nema komfora na istocnoj tribini, nema ni uslova za bilo kakav komfor. Naravno da ako nema uslova za komfor treba da bude uslova da se u slucaju neke vanredne situacije prolazi budu slobodni, ali ocigledno nisu. 

Sto se tice tih gledalaca koji dolaze u  minut do dvanest, prijatelju zbog sebe smaog ipak dodji malo pre. Mogu da razumem one u lozama niko ne moze da mu sedne na mesto pa moze i da kasni na utakmicu, ali ovako... 

Resenje jeste sto vise sezonskih karata, sezonaca koji dolaze stalno, ali ipak sve to je nerealno. Bilo bi blize realnosti da je Terza iskesirao i castio plebs Zvezdin dobrim igracima kao nagradu za LS ali nije Terza vlasnik kluba, u tome i jeste razlika i uporedni nedostatak ovakve Zvezde. Ja za tu tucu o kojoj pricaju valjda na zapadu nisam ni znao niti je ta informacija provejavala medijima do sinoc. 

Poenta svako moze da bude nezadovoljan, svako moze da bude isfrustriran ali valjda svi znamo kako stoje stvari, i da sustinski Zvezda nema moderan stadion, Zvezda nema strukturu koja je kompatibilna zapadnim klubovima. I da za pocetak da prestane da se kenja o svemu i svacemu. Kako da ne.  Sudija terao vodu na vodenicu Kopenhagena  u Beogradu, da nije bilo Vara Zvezda bi dobila u Bernu, i onda Bojsi da udju za pocetak u LS zato sto su nekvalitetniji i prsli od fantasticnoj aucajdera. Bojsi su sutnuli jednom u okvir gola i mi smo dali autogol pa to je premalo za Bojse da prodju dalje.... Samo kontinuitet u Evropi, za par sezona  kakvi Bojsi, Slavije i ostale ekipe. NIko nece ozbiljno ovde shvatati te ekipe, jer ce nas kontinuitet biti veci od drugih. Do tog kontinuiteta ostaje da se po forumima cita sve i svasta.

Edited by Barracuda
koMfor
Link to comment
Share on other sites

Sve mi se čini po izjavi ovog Pante da ću ja bataliti sezonsku i odlaske na stadion od sledeće sezone. Jeste da je povoljna, cena za zapad bok sa obnovom je bila 5000+1000 članarina +1000 porodična za klinku, ali ovo sad nije preterivanje, ovo je dranje. 30000 za nas dvoje za 3 utakmice...I da dignu duplo sezonsku za sledeću godinu je ok, ali meni se čini da će to biti 6-7 puta skuplje pa će uključivati i karte za evropu, ako je bude...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Jedno je sta hoce UEFA, drugo je sta moze

 

Brale iskreno, dva sveta smo, ja ti pričam uopštenu priču kuda fudbal i LŠ idu, a ti meni navodiš neke granične primere kako to mrtvilo iz NBA nema šanse... ako ti nije jasno o čemu pričam pogledaj sad za vikend Englesku/špansku/nemačku ligu vidi kako to funkcioniše barem puem TV-a. Pa na tvoje: Jeste jeste pa neki klip sranja navijačkog u nekoj ligi petice, ja tebi odgovorim svi pohapsni i osuđeni, aj nađi mi još jedno takvo....

 

 

I za kraj pitanje tebi, s i svima koji su u fazonu, ne može to tako, mnogo su se iz uefe zaigrali...: ko kome treba, UEFA Zvezdi ili Zvezda UEFA-i?

 

 

I

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cromodora said:

Jutros gledah vesti pa nista, vidim sad mi iskocilo na Instagramu, nanjusio sam ga. Jel prošao zahtevni zdravstveni pregled kod Rade pantomimicarke? 

Video sam samo sliku sa aerodroma. Sa devojkom je ili zenom.... Za preglede ne znam.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, suptil said:

Sam Terzic je recimo rekao u nekom intervjuu da nas stalno za prolaze kaznjavaju ali da ce to uvek tako biti. Jednsotavno taj problem sa  prenatrpanim prolazima ce uvek biti prisutan na Marakani. 

 

Jel? Secam se tako pre par godina smarao sam sa neuslovnim stanjem hale Pionir pri igranju EL utakmica. Veci broj od dozvoljenog, zakrceni prolazi... i jedna kazna, druga kazna malo veca, treca osurila kasu kk-a i dolazi utakmica sa Brose Bambergom, Tamburinjo ulazi ko covek seda moze da se spusti prodje nema problema.

 

Tako lepo i UEFA kad napenali malo vise Terzica lopurdu i FK onda ces da vidis kako moze bez i jednog coveka na prolazu. Ako me nesto nervira to je taj stav tako je brale i sta da se radi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Jel? Secam se tako pre par godina smarao sam sa neuslovnim stanjem hale Pionir pri igranju EL utakmica. Veci broj od dozvoljenog, zakrceni prolazi... i jedna kazna, druga kazna malo veca, treca osurila kasu kk-a i dolazi utakmica sa Brose Bambergom, Tamburinjo ulazi ko covek seda moze da se spusti prodje nema problema.

 

Tako lepo i UEFA kad napenali malo vise Terzica lopurdu i FK onda ces da vidis kako moze bez i jednog coveka na prolazu. Ako me nesto nervira to je taj stav tako je brale i sta da se radi.

Meni je to cista školska analogija sa onim klincima siledzijama, dovoljno malo da zacackas unutar familije i voila! Odmah ispadne neki kostur iz ormana. Na našu žalost kod nas ne treba duboko bas da se zagrebe. Pa te dileje šef države brani, on se sam lozi na tu huligansku subkulturu. Šta da očekuješ za ove srednje esalone. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

Други фактор који је утицао су бројне критике које смо добили на рачун прениских цена карата у прошлости.

 

Ovo nisam prokomentarisao... ziv nisam da vidim ko ih je to kritikovao? Verovatno Vucic, jbg ima izbora koliko hoces, kad se setim kako su onomad priredili slavlje za pobedu u nekoj nebitnoj mesnoj zajednici pa samo ta bakljada je kostala 10-ak vip karata za LS.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Dobro to, nego me zanima kako je ovaj u evrima najskuplji, ako smo Garsiju platili izmedju 1.8 i 2.3 miliona, posto su, jelte, vec pisali da je Van la Para placen 1.2m.

 

Vrlo jednostavan odgovor- Mozzart je lupio glupost. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Dobro to, nego me zanima kako je ovaj u evrima najskuplji, ako smo Garsiju platili izmedju 1.8 i 2.3 miliona, posto su, jelte, vec pisali da je Van la Para placen 1.2m.

 

Spominju se i nekih 700k bonusa za određeni broj utakmica ili šta već i 15% od narednog transfera. Ako se uračuna sve to onda jeste najskuplji.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stondisha said:

 

Brale iskreno, dva sveta smo, ja ti pričam uopštenu priču kuda fudbal i LŠ idu, a ti meni navodiš neke granične primere kako to mrtvilo iz NBA nema šanse... ako ti nije jasno o čemu pričam pogledaj sad za vikend Englesku/špansku/nemačku ligu vidi kako to funkcioniše barem puem TV-a. Pa na tvoje: Jeste jeste pa neki klip sranja navijačkog u nekoj ligi petice, ja tebi odgovorim svi pohapsni i osuđeni, aj nađi mi još jedno takvo....

 

 

I za kraj pitanje tebi, s i svima koji su u fazonu, ne može to tako, mnogo su se iz uefe zaigrali...: ko kome treba, UEFA Zvezdi ili Zvezda UEFA-i?

 

 

I

 

Ne znam ko je ovde lud 😛 Ne pricam o tome da li treba da budemo kaznjeni nego da necemo biti kaznjeni. Dakle, sve ovo stoji sto si napisao ali konkretno ne utice na ovaj nas slucaj. 

 

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Dobro to, nego me zanima kako je ovaj u evrima najskuplji, ako smo Garsiju platili izmedju 1.8 i 2.3 miliona, posto su, jelte, vec pisali da je Van la Para placen 1.2m.

 

Terzina matematika. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Dobro to, nego me zanima kako je ovaj u evrima najskuplji, ako smo Garsiju platili izmedju 1.8 i 2.3 miliona, posto su, jelte, vec pisali da je Van la Para placen 1.2m.

ma to je pre nego sto su stavili kvasac. Kad kvasac nadodje bice i cena veca

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Треба имати у виду да ће и средства која клуб буде приходовао делимично бити искоришћена за даље унапређење стадиона као и простора око њега.

Као сто сам претходно поменуо, Црвена звезда има убедљиво најјефтиније цене сезонских улазница од свих клубова Лиге шампиона. Неко ко је обновио сезонску улазницу за север, платио је 2500 динара и за тај новац је могао да гледа три европске квалификационе утакмице бесплатно, у плеј-офу је имао загарантовано место, а сада ће за нешто више од 15 евра моћи да гледа Лигу шампиона. Да не причамо о 19 бесплатних мечева у Суперлиги. 

 

A na šta će biti iskorišćen ostatak prihoda? Što se sve pare ne iskoriste na to?

 

A onda ide najbolji deo. Neko ko je sezonsku PLATIO 2500 dobio je BESPLATNO da gleda kvalifikacije i BESPLATNO da gleda ligu. Kakav genije.

Edited by Ikac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...