Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ne bi' ja lenj, malo pročačkah i evo šta nadjoh:

 

http://downatthemac.proboards.com/thread/112693/vlp?page=1

 

Koga ne mrzi, tu je celi topik o VLP, 19 napisanih strana od 10. Avgusta. Znači fresh material, izvoltemm. :cigar:

 

Our transition up the field was lightning quick with him in the team.

Has mesmerising dribbling skills also. 
He would've got us up the pitch and relieved a bit of pressure today, no doubt, but his personality is why I can't ever really say that I miss him.

For me VLP was our best wide player last season ( or would have been if hed been here ) and still would be today.
He can be frustrating as hell, but at least he causes the other side problems and can get us up the pitch.

Kanga v.2.0. 😁

Edited by Barracuda
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Green23 said:

Kao vlasnik članske karte/sezonske, možeš da menjaš tribinu i dobiješ 50% popusta na nekoj drugoj tribinu uz još jednu kartu u punoj ceni, ako ti nešto znači, znači jug ili sever dva paketa 18k

Ne može. Možeš da uzmeš još jedan paket na istom sektoru po punoj ceni i preko članske karte jedan paket za bilo koji sektor ali po punoj ceni. Da može za bilo koji sektor sa 50% popusta kupio bih za sever, ali ne može.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Knipex said:

Ne može. Možeš da uzmeš još jedan paket na istom sektoru po punoj ceni i preko članske karte jedan paket za bilo koji sektor ali po punoj ceni. Da može za bilo koji sektor sa 50% popusta kupio bih za sever, ali ne može.

Quote

Zbog ograničenog kapaciteta, vlasnici sezonskih karata za VIP Zapad ne mogu kupiti dodatni paket u tom sektoru. Iz tog razloga biće omogućena promena sektora ili tribine pri čemu bi ostao važeći princip da vlasnik sezonske karte jedan paket kupuje sa 50% popusta a drugi po punoj ceni. Ova mogućnost je na raspolaganju i vlasnicima sezonskih karata za sve ostale tribine i sektore.
 

Malo su nejasni, najbolje da ih pozoveš i pitaš.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Green23 said:

Malo su nejasni, najbolje da ih pozoveš i pitaš.

Sve je jasno...To što si ti citirao je za vip zapad gde je cena kompleta 60000 (za taj sektor sam prošle godine ima sezonske pa smo se ove godine prebacili u sektor 6 zapad bok zbog porodične). Svakako i za taj deo važi da se po punoj ceni kupuje dodatni paket, bilo preko sezonske bilo preko članske.

 

Svi aktivni članovi kluba mogu kupiti po jedan paket karata po punoj ceni za tribinu po izboru u skladu sa raspoloživošću u momentu kupovine. Ova mogućnost važi i za već pomenute vlasnike sezonskih karata koji praktično mogu kupiti do tri paketa karata - dva na račun sezonske karte (jedan sa popustom od 50% i jedan po punoj ceni za taj sektor) i jedan na račun članske karte za tribinu po izboru.

 

 

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Koliko se bahate neki nasi igraci, kao da im je sve dopusteno jer su islu u LS... mislim, ok, ocigledno i jeste cim im se sve tolerise...

 

Jedan profesionalni fudbaler ne sme da izgleda kao Pavkov. Jos se on i dobro krece ali nedopustivo je da ima stomacinu. Ali moze mu se... Boaci isto ladovina, nije odradio ozbiljan trening godinu dana... izgleda nam ne gine Krstovic za Bajern, mada ce verovatno Miloje gurnuti Vukanovica u spic, ionako cemo igrati bunker.

 

p.s. Bio sam juce na Karadjordju. Koliko je Vojvodina seljacki klub, strasno. Tapkarosi kupili sve karte, posle isti ti tapkarosi u drustvu ljudi koji vode klub, komedija. Firma ne moze da skupi 200 ljudi na Severu, samo su rasporedili par debila po Zapadu da se dernjaju i prave haos. Idioti. Mec los, Vosa bolja... iako je delovalo da smo igrali sa pola snage. Negde i razumljivo... bitna su 3 boda.

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Da li je pametno da Vulic sa Kanjasom igra protiv Bajerna? Ipak treba postovati i nagradjivati dobre igre Vulica. Ukoliko je disciplinovan i postuje hijerarhiju (Marina)... Komedija bi bila da sa Krstovicem ili Vukanovicem napadnemo Bajern. 

 

Cekaj... To stvarno uzimas za ozbiljno sto ovi troleri pisu ( da ne upotrebim tezu rec) ...osobe koje konstantno zaseravaju temu i pisu ortodoksne gluposti??!!

 

"Ide" reprezentativni pauza, naravno da ce Boa i Pavkov biti spremni... Verujem da je ovo kod Pavkova preventive radi, decko je juce odigrao 90 bez problema, do poslednjeg minuta aktivno ucestvovao u igri.

 

Sto se tice sredine, Garsija+ Pare po bokovima, dva zadnja Jovanca i Kanjas, Marin ispred njih ... 

 

Rodic-Gobelja "bekovi", Milunovic+Degenek stoperski par...

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, suptil said:

Ko ce da predvodi navalu protiv Bajerna? Tomane zbog kartona ne moze. Kakva je situacija za Boacijem? Od Pavkova nema leba, reklo bi se. 

Pavke će se oporaviti do Bajerna. Uostalom protiv Bajerna je dovoljan  jedan napadač i jaka sredina terena. Sad je tu ovaj Holanđanin, tu su Marin, Garsija, možda Ben ostane. Videćemo. Pavkov je dobar igrač samo malo van forme. Do Bajerna se može upeglati da liči na pristojnog napadača za Ligu Šampiona. 

Link to comment
Share on other sites

Ja kazem bolje grupa psg, real i briz. Sa brizom da se koljemo za trece mesto, a real kakav je da ga iscepamo na mari ko 87.

Ova nasa grupa nit smedi nit mirise. Totenhem mi je uvek bio odvratan, a bratske tekme mi se gade i u basketu mogu da mislim kakav ce ovo tek cirkus biti

Edited by Nate
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Čituckam onaj Hadersfildov forum, još malo o VLP:

 

Quote

Van La Parra can fuck off. 

Glad hes gone.

His instagram post during the QPR game was a disgrace. It was so disrespectful to Siewert and the Club.
Can only guess his attitude would be a negative one. 
He's not someone I'd want in the trenches next to me, pleased we have got a fee, cos I'd have sacked the cockey prick.
Get rid of these arseholes sooner rather the better and then we can move on from tjis nightmare.
Why Town fans think he's the second coming I'll never know.
Amazing what not playing for 12 months does to improve a guys reputation, most fans thought he was shit 3 years ago back in the championship.

Rememberthe time we beat Bournemouth at home and were 3-1 up, he snatched the ball off someone to take the penatly and made it 4-1. Plays for nobody but himself.

Quote

Wasn't expecting this at all. But now he's gone, it's gonna be interesting to see how he gets on against Bayern Munich and Tottenham in Red Star's CL group games. Strange that a team of that calibre wants him.

 

Ne bih da oslobadjam negativnu energiju, ali ovo je očajno. Na prvi pogled, a i ovi vole da seru. :classic_biggrin:

 

Našao sam još pun kufer postova i nema smisla da kopiram, ali niko nije rekao da momak ne zna i da je zalutao u fudbal. Naprotiv...

 

Milojević je već pokazao da je za likove poput Radživa Van La Pare streptomicin. Kad sredi ovog dečka, dobijamo strašno pojačanje. Jeste u okašnjenju, kao po običaju, LŠ nam počinje za nepune 3 nedelje, pričaćemo u novembru.  

Edited by Barracuda
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...