Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaaaaaa fak jeaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Brutalan igrac za nase uslove! Brutalan!

Cuo sam mnogo lepih stvari,ali ima i onih ruznih,a to je da ne voli da trenira,i da preteruje sa izlascima, ali talenat je nevidjeni. 

Lik ima da dize Marakanu na noge potezima videcete.

Edited by MistoBz
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MistoBz said:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa fak jeaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Brutalan igrac za nase uslove! Brutalan!

Cuo sam mnogo lepih stvari,ali ima i onih ruznih,a to je da ne voli da trenira,i da preteruje sa izlascima, ali talenat je nevidjeni. 

Brutalan je bio i Ebisilio pa nije dobio sansu. Isto Holandjanin.

Ja sam rezervisan, dok ne vidim. Valjda znaju sta rade.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MistoBz said:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa fak jeaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Brutalan igrac za nase uslove! Brutalan!

 

Veliki talenat, a blizi zavrsetku karijere nego njenom pocetku 🙂 Ne voli da trenira, voli izlaske...Eto nama novog gardiste 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

ni meni se ne svidja ovaj, kod ovih "cirkuzanata" je kljucna stvar brzina i eksplozivnost da mogu telom da isprate ono sto su zamislili, ako toga nema takvi igraci su manje-vise neupotrebljivi

 

ovaj odigrao 5 utakmica prosle sezone u championshipu, mogu da zamislim u kakvom je stanju, procice kao ebicilio 1/1

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Negazirani said:

Ne postoje "pojačanja za LŠ" koja koštaju ispod 2M EUR, a mi eventualno toliko možemo da se pružimo.

 

Mi damo 2 miliona po sezoni za Bainovice, Causice, Simice, Krstovice, Vidice....A ne mozemo da puknemo toliko para za jedno kvalitetno ime. Tim pre sto 2 miliona ne da nisu velike pare, nego je to smesna suma, cak i za nas, sa obrtom koji imamo u ove tri sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Para je high risk, high reward opcija.. Nikada na velikoj sceni (mislim na LS, pa cak i LE), iako mu se talentom to predvidjalo. Strasna eksplozivnost i dribling iz mesta, konacno igrac sposoban da napravi razliku. 

Neka nam je sa srecom..
Bravo , lepo si napisao.. Ili dza ili bu.. Ili ce povratiti karijeru ili ce otici na dno. Ja mislim da nama takav tip igraca,kao Radonjic treba,a ovaj momak je bas to.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:



Neka nam je sa srecom..

 

Ocajno pojacanje. Da nisu mogli da pljunu 3 milke za nekog... Stvarno ne razumem Terzu. Mi bijemo bitku sa Olijem i sa grcima za 15. mesto nacionalnog koeficijenta, i u ljuti boj ulazimo sa ekstra pojacanjem ovim holandjaninom. Neverovatno!

Link to comment
Share on other sites

Klasična mačka u džaku. Ovakve smo trebali da dovodimo u zimskom prelaznom roku pa da do leta vidimo.. Sad nam treba pojačanje za LŠ i mora da bude spremno odmah. Igramo u Minhenu za manje od 20 dana. A ova mačka nije igrala godinu dana i još bi da vraća karijeru. Pa taj će da dobije 60-ak minuta i kad se ispostavi da je puvalo ima da se "adaptira" do proleća.

Link to comment
Share on other sites

Moras da razumes da smo i doveli puno bolje pojacanje, ne bi to nista znacajno promenilo. Mi smo 4., pa smo 4. i to nisu mogla ni 3 ekstra igraca promeniti. Primera radi, Oly u svom sastavu ima dva reprezentativca Portugala, i jednog Valbuenu pa je veliki autsajder u poredjenju sa ove dve ekipe.
 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...