Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kako samo Glavonja sere sa svojim izjavama, pa to je za medalju. Pa blavore jedan najobičniji, ili fino reci ko ti sastavlja ekipu ili preuzmi na sebe odgovornost zbog diletantizma i stanja u kojem se ekipa trenutno nalazi? Igrači su izgubili "žar", pa naravno da su izgubili žar kad postoje "garantovani minuti" za menadžerske patkice, kad se već unapred zna i rezultat i postava. Ako ti igrač ne pokazuje želju za fudbalom zašto onda konstantno igra? Pa taj isti Boaći je sa ovom ekipom već godinu dana i prošao je i zimske i letnje pripreme sa ekipom! Pa koje onda koji moj kriv št je on u kanalu? Ako mu puca ona stvar za fudbalom, kog đavola ga stavljaš svaki put u postavu? Na taj način ne činiš uslugu ni njemu ni nama! Nisam ja gurao Gobeljića i Žuloa na desnog beka! Sam si kriv, sam si odlučio da se spetljaš sa Terzićem i odlučio da postaneš saučesnik u fudbalskom masakriranju jedne perspektivne ekipe.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na spisku putnika su: Milan Borjan, Zoran Popović, Marko Gobeljić, Milan Gajić, Miloš Degenek, Nemanja Milunović, Radovan Pankov, Milan Rodić, Santana Žander, Hose Alberto Kanjas, Mirko Ivanić, Marko Marin, Dušan Jovančić, Miloš Vulić, Njegoš Petrović, Milan Jevtović, Veljko Simić, Aleksa Vukanović, Ričmond Boaći.

.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Liska Manjina said:

Kako samo Glavonja sere sa svojim izjavama, pa to je za medalju. Pa blavore jedan najobičniji, ili fino reci ko ti sastavlja ekipu ili preuzmi na sebe odgovornost zbog diletantizma i stanja u kojem se ekipa trenutno nalazi? Igrači su izgubili "žar", pa naravno da su izgubili žar kad postoje "garantovani minuti" za menadžerske patkice, kad se već unapred zna i rezultat i postava. Ako ti igrač ne pokazuje želju za fudbalom zašto onda konstantno igra? Pa taj isti Boaći je sa ovom ekipom već godinu dana i prošao je i zimske i letnje pripreme sa ekipom! Pa koje onda koji moj kriv št je on u kanalu? Ako mu puca ona stvar za fudbalom, kog đavola ga stavljaš svaki put u postavu? Na taj način ne činiš uslugu ni njemu ni nama! Nisam ja gurao Gobeljića i Žuloa na desnog beka! Sam si kriv, sam si odlučio da se spetljaš sa Terzićem i odlučio da postaneš saučesnik u fudbalskom masakriranju jedne perspektivne ekipe.

 

Cenzura je za pojedine jedini nacin da prestanu da pisu enormnu kolicinu gluposti... Za gluposti i ne poznavanje materije o kojoj pisu (citaj fudbala kao igre ) sami su odgovorni, ali za ovo konstantno vredjanje i zaseravanje teme odgovoran je neko drugi...

 

Daj bre odjebite vise... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Cenzura je za pojedine jedini nacin da prestanu da pisu enormnu kolicinu gluposti... Za gluposti i ne poznavanje materije o kojoj pisu (citaj fudbala kao igre ) sami su odgovorni, ali za ovo konstantno vredjanje i zaseravanje teme odgovoran je neko drugi...

 

Daj bre odjebite vise... 

Primedba ti je na mestu, valjalo bi da malo iskuliram sa vređanjem Milojevića, ali me najviše pogađa što svi zanmo da može, ali ne znam zašto je pristao da čisti Terzićeva govna. Ali ipak to ne znači da napisano nije tačno!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Primedba ti je na mestu, valjalo bi da malo iskuliram sa vređanjem Milojevića, ali me najviše pogađa što svi zanmo da može, ali ne znam zašto je pristao da čisti Terzićeva govna. Ali ipak to ne znači da napisano nije tačno!


Reč koju tražiš je saučesništvo... jer je nemoguće, ali jebeno nemoguće, da ti igraš ligu šampiona, prodaš buljuk igrača za pare... i dovedeš brazilca koji je do juče pre podne prodavao krofne po kiparskim plažama, a popodne trenirao sa lokalnim klubom lopte, prodaju ti Degeneka, Pavkova, Boaćija... pa ih vrate... odradi se prodaja dece, a dovode se Ivanići, Simići.... ko god dodje, kao da je preko Debelog Ailtona došao, prvo s njim jedno dva meseca kod Lukića u pečenjari, pa onda transfer kao slobodan igrač u czv... uz obevezno jedno mesec dana van stroja jer primicač i šta već... kapa dole liga šampiona ovo ono... ali brate mili gde je CZV pre lige šampiona, a gde je posle?  Samo to uporediti i ništa više.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubeđen sam da gubimo sutra ali dobro možda to i nije loše. Po svemu prikazanom LE je naša mera. Taman da se se sva sranja i problemi gurnu pod tepih na barem još godinu dana. Jedino mi žao Terze, pašće sa konja na magarca. Nema gore kletve od dabogda posle LŠ krao pare iz nagradnog fonda LE.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Cenzura je za pojedine jedini nacin da prestanu da pisu enormnu kolicinu gluposti... Za gluposti i ne poznavanje materije o kojoj pisu (citaj fudbala kao igre ) sami su odgovorni, ali za ovo konstantno vredjanje i zaseravanje teme odgovoran je neko drugi...

 

Daj bre odjebite vise... 

 

LM da obrati pažnju, suviše birane reči za spodobe kojima je reč.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, suptil said:

Bilo ko da je protivnik, ovde bi se pisalo isto. Neverovatna doza uverenja da je Zvezda tim za Ling Long. U fazonu kako nas nije sramota da sa ovakvim timom i sa ovoliko ulupanih para u neke čaušiće, žandere i tondele da se mučimo igramo  kroz kvalifikacije i da igra liči na šta liči



Poruka je u očima čitača...  jel te.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

NIje valjda opet Milojevic izjavio da su se igraci zasitili? Pa prodali ste Jovelju i Terzica koji bi sasvim sigurno grizli, a cudis se sto ti povratnike mrzi da se cima.

Izgubili smo glad, paradokasano je da nam je liga sampiona vise skodila nego koristila u mnogo cemu.

Link to comment
Share on other sites

Jako bih voleo da cujem objasnjenje zasto bi bilo bolje da igramo LE nego LS? Nikada necu shvatiti to? Price kako je LE nasa mera su u najmanju ruku smesne i nemaju veze ni sa sportom ni sa zivotom. Ako postoji sansa da se udje u LS treba je iskoristiti. Back to back igranje LS, ma koliko to nama zvucalo beznacajno, bi pozicioniralo klub u evropskim okvirima i koliko toliko, uprkos lopovskoj upravi, finansijski stabilizovalo klub posto prosle godine od LS nismo nista zaradili. Eliminacija iz LS bi bila ogroman korak unazad.

Tacbo je da ne igramo bog zna sta ali ni kopenhagen me nije uverio da je ekipa kakvom je pojedini "strucnjaci" predstavljaju.

Po meni je neigranje bena najveci problem jer je vise puta pokazao da ume da igra i resava ovakve utakmice.

Degenek ce doneti odredjenu dozu sigurnosti, a nadam se da ce i milunovic odigrati mnogo bolje. Mislim da tek dolaze utakmice koje njemu odgovaraju. Milunovic je karijeru i ime napravio u bateu koji se u evropskim utakmicama 80% vremena branio. On nije igrac kojeg smete ostaviti na sirokom prostoru na 40m od gola ali u pozicionoj odbrani, u utakmicama na kojima cemo vrebati nasu sansu iz kontri i polukonti moze odigrati vise nego korektno.

Nas problem su krila kao i nepostojanje bilo kakve podrske s bekovskih pozicija.

Ne bi me iznenadilo da pocne simic jer je ivanic na krilu isto toliko neupotrebljiv. S obzirom da miloje voli poceti sa laznom devetkom druga varijanta koja mi nije nerealna mada mozda bi bio preveliki rizik posebno sto moramo dati gol poceti sa marinom ko laznom devetkom i ivanicem na deset. A vukanovicem i jeftovicem na krilima. Setimo se samo milica u salzburgu

Puno je rupa u nasoj igri, ali ako postoji i promil sanse za plasman u LS treba ga iskoristiti!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja na meču sa Kopenhagenom nisam video puno tih "rupa" u našoj igri. Recimo protiv Trnave prošle godine je bilo itekako više rupa i nekreativnosti. A sad imamo Marina koji diže nivo za celu jednu klasu. Problem je precizno lociran i ja bih rekao da je došlo do zasićenja i da mladi donose tu svežu krv, naročito kad su novajlije u pitanju. Zato sam i pominjao ranije da bih bacio Krstovića u vatru. Vukanović isto mora da igra, ima te elemente. Vidim da računaju i na ovog Njegoša, posle Bakuline povrede, videćemo još da li tu ima materijala.
Za karakter je bitno što je tu i Degenek uz Marina, jer Milunović i Ivanić to nemaju. I to je ta kičma Borjan, Degenek, Marin. Bilo bi dobro da se još neko nametne u tom smislu, neki vezni, ili napadač.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...