Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Za pocetak, lik se dokazao u nenamestenim ligama i sa 26 godina ima 200 utakmica i 50 golova u seniorskoj konkurenciji. Poslednjih pet sezona standardan u svojim klubovima (Austrija, Grcka, Poljska). U najgorem slucaju bice novi Jevtovic. Igrac ociglednog kvaliteta koji nema samopouzdanje za igru u klubu velikih ambicija. 

To da li je menadzerski igrac je potpuno irelevantno, ako i dokle god bude pravio razliku na terenu. Poslednji dobar primer je Radonjic. 

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Mili said:

Markose, tvoje misljenje o Spiridonu ?

 

Ma nisam ga gledao, al cim se svake godine pominjao u medijima kao pojacanje nas ili komsija, jasno je da ima ledja dobra i da su konacno uspeli da ga uvaljaju.

 

Inace, gledah nase omladince bivse, generaciju 02, protiv BSK-a iz Borce prosle nedelje. Prijateljsku odigrali. Fun fact - kod nas u ekipi ubedljivo najbolji mali Vlada Lucic, za koplje po mozgu ispred svih, stvarno mi je neverovatno da nije igrao u Zvezdinim omladincima, nego u Graficaru. Jes da je malo spor, ali kakvu loptu u prostor ima, kakav kliker, bas takav igrac nam je falio u LS. Haos. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dzistrou said:

To da li je menadzerski igrac je potpuno irelevantno, ako i dokle god bude pravio razliku na terenu. Poslednji dobar primer je Radonjic. 

 

Izvini ali nije isto. Radonjić je ekstra talenat koji, paradoksalno, ima više prepreka u glavi da postane vrhunski igrač, nego u nogama. Milojević je iz njega iscedio ono najbolje, što mu je obezbedilo dobar transfer, ali odgormno je pitanje da li je to njegov plafon. Na kraju krajeva ima još vremena.

Spiridonović je enigma i videćemo, ali izgleda, makar tako kažu, da i on ima tu prepreku u glavi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Laki Juan said:

Izvini ali nije isto. Radonjić je ekstra talenat koji, paradoksalno, ima više prepreka u glavi da postane vrhunski igrač, nego u nogama. Milojević je iz njega iscedio ono najbolje, što mu je obezbedilo dobar transfer, ali odgormno je pitanje da li je to njegov plafon. Na kraju krajeva ima još vremena.

Spiridonović je enigma i videćemo, ali izgleda, makar tako kažu, da i on ima tu prepreku u glavi. 

 

Ma za Radonjica nije nikakva magija, niti ista. Zapravo bi vece cudo bilo da je propao. On je pretalentovan igrac, nazalost, preskocio je neke vazne godine u fudbalskom razvoju, inace bi sada bio 50 posto bolji igrac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Desetka said:

Darko Lazovic je letos potpisao za Veronu za platu od 500 hiljada evra, posle godina igranja za Djenovu, a mi  izvesnom Spidiju koji igra za neki nebitan klub u Poljskoj dajemo 340 hiljada godisnje. Imam utisak da se nastavlja sa politikom da vecina igraca u Zvezdi imaju plate koje ne mogu apsolutno nigde da dobiju, makar otisli u najvecu zabit na planeti zemlji. Ne ulazim u to kakav je momak igrac, jer stvarno ne znam, ali plata mi je izuzetno sumnjiva. 

Da su Lazovicu dali 500k morali bi da mu daju 500k, ovaj Spiridonovic ako od ovih 340k vidi 100k bice dobro za njega. Rupa bez dna, tacno mi dodje da navijam da ispadnemo sto ranije iz Evrope da lopine imaju sto manje da ukradu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Dzistrou said:

Za pocetak, lik se dokazao u nenamestenim ligama i sa 26 godina ima 200 utakmica i 50 golova u seniorskoj konkurenciji. Poslednjih pet sezona standardan u svojim klubovima (Austrija, Grcka, Poljska). U najgorem slucaju bice novi Jevtovic. Igrac ociglednog kvaliteta koji nema samopouzdanje za igru u klubu velikih ambicija. 

To da li je menadzerski igrac je potpuno irelevantno, ako i dokle god bude pravio razliku na terenu. Poslednji dobar primer je Radonjic. 

 

Ovako da krenem od ovoga dokazan i standardan igrac: 

U Austriji 13 utakmica za 3 sezone ukupno 283 minuta ili ti 21 minut po mecu.

U Panioniusu Admiri i Pogonu je bio koliko toliko standardan ali covek je sa 27 godina dao 31 gol i 17 asistencija.

Primerea radi Ivanic je slicnih godina i dao je 73 gola i 40 asistencija u karijeri. Simic npr ima skoro istu statistiku a mladji je malo.

Gde si ti nasao tih 50 golova ja ne znam stvarno, ja sam ove podatke video na transfermarketu, ne znam Spiridonovica od ranije ali ovo ne deluje kao dobro. Grbavi Gavric v2 makar mi tako deluje.

Link to comment
Share on other sites

Moram da citiram DDPZ, kraljevski. 

"СТИЖЕ ОНАЗИ ИЗ ТУРСКЕ И ШАЉЕМО ГА ПРАВО У МАТАРУШКУ БАЊУ НА ПОЗАЈМИЦУ ДА СЕ ЛЕЧИ ПОШТО ЈЕ ОВЕ СЕЗОНЕ ВЕЋ ПРОПУСТИО 27 УТАКМИЦА ЗБОГ ПОВЕДЕ. ИДЕАЛНА ЗАМЕНА ЗА СЕКУА САНОГОА НА ПОЗИЦИЈИ РАЊЕНИКА."

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vepar said:

Pa i ja sam za Lalata. Covek se bar ne folira da je seljak za razliku od ove lazne gospode. I ionako smo sns klub tako da je ok da i trener bude vatreni pristalica te stranke

Jbg, ne treba da se pada na taj nivo. Milojević i Radonja su gospoda, takvi Zvezdu i treba da predstavljaju.

 

Lalat je dokazao da je trener za nase livade, tu nema zbora. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tsva said:

I ovo finale kupa po koji put ove sezone pokazalo da mi veze nemamo s vezom. Sreca ima penala kad god zatreba.

Najvise zamerki na derbiju, izlazimo kao poslednje kukavice umesto da im stisnemo malo jace zadnju liniju. Golove im nije dao samo ko nije hteo i mi naravno. 

 

Sto se tice sezone, ipak smo usli u LS ali da je ostao gorak ukus nakon svega, to sigurno. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dl91 said:

Jbg, ne treba da se pada na taj nivo. Milojević i Radonja su gospoda, takvi Zvezdu i treba da predstavljaju.

 

Lalat je dokazao da je trener za nase livade, tu nema zbora. 

Ne najbolje da imamo trenera koji je gospodin a koji nema veze sa svojim poslom kao lazni mister

Pogledaj kakav je Murinjo isto tezak seljak van terena a ima rezultate.Jedva cekam prvo ili drugo kolo q za ligu sampiona da vidite kakva je prevara lazni mister

Bio je igracka legenda kluba i hvala mu na tome, ali je u trenerskom poslu Stankovic Dejan tezak amater

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Mile1 said:

Ne najbolje da imamo trenera koji je gospodin a koji nema veze sa svojim poslom kao lazni mister

Pogledaj kakav je Murinjo isto tezak seljak van terena a ima rezultate.Jedva cekam prvo ili drugo kolo q za ligu sampiona da vidite kakva je prevara lazni mister

Bio je igracka legenda kluba i hvala mu na tome, ali je u trenerskom poslu Stankovic Dejan tezak amater

E sad, pa nije bas ponasanje Lalata i Murinja za  poredjenje. Pogledaj konferencije Lalata gde hebe sve po spisku nekom coveku. Meni je prvom drago zbog Lalata, mozda on i nije los lik ali nema kontrolu. Nadam se da ce da se koriguje malo pa videcemo, mozda se i vrati. 

 

O nasem "misteru" i fudbalskom znanju nisam uopste odusevljen. Bas suprotno. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

2.gol daje  Spiridonovic , inace 10.  u timu  i izvodi penale za tim.

 

 

Daje i fantastican gol Lechu za 1-0 tu negde 40s. Mislim da ste prerano poceli decka da pljujete, treba sacekati videti kako ce da se pokaze. Uglavnom u poljskoj ligi nije bio prevara, to je sigurno.

 

 

 

 

Sto se tice procene  igraca i kopanja po njihovoj proslosti tu mu dodjem nesto kao Radule kad kopa dokumentaciju u RIK-u:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da je to stvarno tako. Ja sam bio skeptičan zbog toga što sam gledao 2-3 utakmice gde se nije video. Jednostavno me ne impresionira sa ničim. Ni sa brzinom, ni sa driblingom, ni kontrolom lopte, ni osečajem za igru. Sve je to nekako ok, ali ništa specijalno. Recimo pogledaj Gavrića kad ima loptu i pogledaj Spiridonovića. Nebo i zemlja. Ovaj prvi eksplozivan, uvek opasan da izlomi defanzivca, probije. A ovaj drugi gleda u pod, i izgleda kao da če mu se lopta svakog časa oteti.

 

isto kad pogledaš highlightse jednog krilnog igrača gde možeš videti tek poneki dribling, a golovi sve nešto fuljavo kroz blok odbrambenog igrača, pa kroz ruke golmanu, to je isto malo zabrinjavajuče.

 

Ali dobrodošlica Spiridonoviću, pa neka pokaže da ja nemam pojma. Biće mi jako drago.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ti si sa jedne strane u pravu. Bolje je da forsiras perspektivnog mladog igraca iz omladinske skole, em manje kosta , em mozes da zaradis a i zasto postoji omladinski tim ako niko ne dobije sansu ,osim ako je cilj da direktor omladinske skole i treneri primaju platu. Ali kad je vec dosao i potrosene su tolike pare ne treba coveka pljuvati a da mu se ne da sansa, a imao je solidne partije u poljskoj ligi.

 

Mozda si i u pravu, mozda ce da bude i promasaj, ali previse se pljuje unapred. Barem ovaj put. Da promenimo nesto ne mozemo, vidis da Terza radi sta hoce a ima i zaledjinu znamo kod koga za to sto radi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...